amfiteatr chorwacja pula

9 listopada 2019 roku organizacja KSW po raz pierwszy przygotowała swoją galę w Chorwacji. Wydarzenie odbyło się w Zagrzeb Arenie i przyciągnęło do hali ponad 11 tysięcy kibiców. W roku 2020 polska marka planowała powrócić do Chorwacji, ale pandemia koronawirusa spowodowała, że plany te nie zostały zrealizowane. Być może jednak kolejny rok przyniesie drugą galę na chorwackim rynku.

Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW w rozmowie z Roberto Soldiciem, którą opublikował na Instagramie, przyznał że myśli o powrocie do Chorwacji. Powiedział o tym w kontekście rozmowy na temat potencjalnej walki Soldicia z Mamedem Khalidovem.

Zobacz również: „To wielka walka dla mnie” – Soldić o starciu z Mamedem

Z tą walką moglibyśmy wypełnić stadion. W przyszłym roku może pojawić się stadion, ale nie w Polsce, tylko w Chorwacji. Myślę o arenie w Puli. Będę teraz nad tym pracował. Może więc uda się zrobić stadion w przyszłym roku, ale tam musi być wówczas dobra pogoda.

Soldić w rozmowie potwierdził, że słyszał o planach pojawiania się w lokalnym „Koloseum” od swojego menadżera.

Dawny rzymski Amfiteatr w Puli jest miejscem, w którym do dziś odbywają się różnego typu wydarzenia artystyczne i sportowe. Jest to jednak miejsce otwarte, bez zadaszenia, więc pogoda mogłaby odegrać kluczową rolę w przygotowaniu gali KSW.

Na przyszły roku KSW planuje również galę w Niemczech, o czym w niedawnym wywiadzie dla „Bilda” powiedział Martin Lewandowski. Trudno jednak przewidzieć jak dalej będzie się rozwiać na świecie sytuacja związana z pandemią koronawirusa i jakie obostrzenia będą w związku z tym się pojawiać.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Martin Lewandowski (@martinlewandowski)

18 KOMENTARZE

 1. Kurwa, już myślałem, że w rzymskim stylu. Wiecie, lwy, niewolnicy, napierdalanki na różnego rodzaju sprzęty. Kułak mógłby na legalu wjechać rydwanem. Kawugula dający znak kciukiem, a nie jacyś sędziowie punktowi. Na pewno byłoby więcej skończeń przed czasem 😀

 2. Bronder zamiast przerywać walkę od razu będzie najpierw patrzył na Kawula, czy pokaże kciuk do góry czy na dół.

 3. By go chyba musieli w ofierze zlozyc. Przeciez on ma niedowlad.

  No to może jakaś walka na rydwanach?

  Konie różal w sumie już ma

  :goldi:

 4. By go chyba musieli w ofierze zlozyc. Przeciez on ma niedowlad.

  A może to sławny patrycjusz maximus nadwagus pęknie z przejedzenia w konfrontacji z opłatkiem, wrzuconym na pełen bufet?#sucharybilla

 5. Zapomałeś dodać : Moskwa, Tokjo, Rovaniemi, kopalnia w Kongo i ……Sękocimn. A nie to już było.

 6. Czyżby pierwsza gala w starym dobrym rzymskim stylu.

  Ave, Kawular, morituri te salutant

  Kolejny rekord się szykuje. Tylko ten biedny Woj niech wykuruje dobrze oczko, bo szkoda jak nie spełni swojego marzenia w tak pięknym historycznym miejscu.

 7. A czy w tym amfiteatrze jest aż tak duża szatnia, która zdoła pomieścić płaszcz mięśniowy pudziana?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.