Mariusz pudzianowski ksw

Mariusz Pudzianowski bez większych problemów odniósł zwycięstwo w walce wieczoru gali KSW 59. „Pudzian” zwyciężył z Nikolą Milanoviciem, który wszedł w zastępstwo za senegalskiego „Bombardiera”. Pudzianowski wygrał w pierwszej rundzie przez techniczny nokaut po ciosach w parterze.

Milanović po kilku niecelnych kopnięciach ruszył odważnie do przodu i przycisnął Pudzianowskiego do klatki. Serb szukał przeniesienia akcji na ziemię, ale nie udało mu się obalić Mariusza, który pomógł sobie złapaniem siatki. Pudzianowski następnie przejął inicjatywę i skontrolował leżącego rywala. Popularny „Pudzian” zasypał swojego przeciwnika serią uderzeń w parterze, po której sędzia ringowy przerwał walkę. Szybkie i łatwe zwycięstwo Mariusza Pudzianowskiego w walce wieczoru.

Open: Mariusz Pudzianowski pok. Nikolę Milanovicia przez TKO, runda 1, 1:12

Pełne wyniki gali KSW 59

W najważniejszym pojedynku wieczoru Mariusz Pudzianowski powrócił do klatki po ponad rocznej przerwie. W ostatnim starciu „Pudzian” w drugiej rundzie ciosami pokonał Erko Juna. Jego dzisiejszym przeciwnikiem miał być cięższy o ponad 30 kilogramów „Bombardier”, czyli senegalski zapaśnik Serigne Ousmane Dia, który jednak wycofał się ze starcia tuż przed rozpoczęciem gali z powodu ostrego zapalenia wyrostka robaczkowego. Nowym rywalem Pudzianowskiego został więc Nikola Milanović, mistrz Polski w sambo i judo.

6 KOMENTARZE

  1. I to jest profesjonalny sędzia… przecież ten czerwony balon leżałby po tym obaleniu.

  2. 28 lat, 2 metry wzrostu, 120 kg wagi, 5-0, z zagranicy? Na pewno chodziło o Hugo „Silverback” Cunha. Co prawda 193 cm, 118 kg, ale 28 lat, rekord i zagranica (bo to Brazylijczyk) się zgadza.

  3. No i gitara co kto nie powie o Mariuszu fakty są takie że poradził sobie. I piepszenie że frik i wgl dla mnie jest słabe . Mario pokonał wielu zawodników MMA i ma już duże doświadczenie. Mógłby ugotować na koniec kamień bedorfowy i by hejtery zamknęły dupę po wsze czasy

  4. mariusz to jest sportowiec/sterydziasz w strongmenach, teraz jest pajacem zatrudnionym za duży hajs do promowania tej jakże cyrkowej organizacji

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.