Po raz pierwszy w historii KSW na tej samej karcie zobaczymy w akcji rodzeństwo. Starszy brat wcześniej ogłoszonego Sebastiana, Łukasz Rajewski (9-6, 5 KO, 2 Sub) zmierzy się 29 sierpnia na KSW 54 z łodzianinem, Bartłomiejem Koperą (9-5, 7 Sub).

Na galę KSW 54 dostępna jest mała pula biletów, która już jest w sprzedaży w serwisie eBilet.pl.

Ruszyła również sprzedaż PPV na KSWTV.com. Bądź na bieżąco i oglądaj gale w aplikacji KSW na urządzeniach mobilnych na iOS i Androidzie!

Łukasz Rajewski wraca do KSW już po raz drugi po serii walk stoczonych poza organizacją. Po błyskawicznym i efektownym zwycięstwie z Leo Zuliciem na gali KSW 44, „Raju” próbował swoich sił na galach Cage Warriors, ACA oraz Babilon MMA. W ostatnim pojedynku znany uderzacz dołożył do swojego rekordu drugą w karierze wygraną przez poddanie, kiedy to duszeniem zza pleców odklepał cenionego zapaśnika z Radomia, Piotra Przepiórkę.

Bartłomiej Kopera toczył do tej pory dwukrotnie pojedynki na galach KSW. Na KSW 47 „Małpa” spotkał się z Maciejem Kazieczką i po trzech rundach ciekawego pojedynku sędziowie większościowo zdecydowali o wygranej zawodnika z Poznania. Wcześniej, na KSW 42 łodzianin zmierzył się z Filipem Wolańskim i również o wygranej przyjezdnego zawodnika zadecydowali sędziowie. Przed tym pojedynkiem łodzianin wygrał siedem z ośmiu starć, a pięć z nich kończył przez poddanie. Pikanterii starciu Rajewski vs Kopera dodaje fakt, że kilka miesięcy temu brat Bartłomieja, również Łukasz, pokonał Rajewskiego gilotyną na gali ACA.

 

Karta główna | Main card

Walka o pas kategorii lekkiej | KSW Lightweight Championship Bout

70,3 kg/155 lb: Mateusz Gamrot (16-0 1NC, 5 KO, 4 Sub) vs Shamil Musaev (14-0, 8 KO, 2 Sub)

120,2 kg/265 lb: Izuagbe Ugonoh (0-0) vs Quentin Domingos (5-1, 4 KO)

120,2 kg/265 lb: Michał Andryszak (20-8, 13 KO, 6 Sub) vs Michał Kita (19-11-1, 11 KO, 5 Sub)

70,3 kg/155 lb: Maciej Kazieczko (6-1, 3 KO) vs Marian Ziółkowski (21-7, 5 KO, 12 Sub)

61,2 kg/135 lb: Paweł Polityło (4-2, 1 KO) vs Bogdan Barbu (16-11, 8 KO, 4 Sub)

70,3 kg/155 lb: Łukasz Rajewski (9-6, 5 KO, 2 Sub) vs Bartłomiej Kopera (9-5, 7 Sub)

 

Karta wstępna | Prelims

77,1 kg/170 lb: Adam Niedźwiedź (7-3, 1 KO, 6 Sub) vs Kacper Koziorzębski (6-2, 3 KO)

70,3 kg/155 lb: Sebastian Rajewski (8-5, 4 KO) vs Armen Stepanyan (6-3, 3 KO, 2 Sub)

14 KOMENTARZE

 1. Ta karta jest wyjątkowo slaba. Jeszcze Gamer ja ratuje jako tako, choć i tak najbliższe ACA wydaje się ciekawsze.

 2. Widać, że łatają kartę Polakami jak się da, ponieważ w innej rzeczywistości na pewno takiej karty byśmy nie widzieli, a na pewno nie Raja po raptem jednej wygranej z rzędu.

 3. Wolę taką kartę niż zaciąg brazylijskich królów nokautów i zawsze niebezpiecznych słowackich wojowników.

 4. Ciekawe ze FEN wypuscil Koziorzębskiego.

  W ostatnim oktagon live rzecznik FEN tłumaczy jak to było z Koziorzębskim, Kitą i Pałaszem. W skrócie: mieli kontrakt na jedną walkę bo nie wiedzieli kiedy będzie szansa organizować kolejną galę przez COVID. Rzecznik przyznał że dali dupy i dali się sfrajerować

  :razz:utinlaugh:

  musimy pamiętać, że „FEN” jest młodą organizacją i ciagle się uczy i wyciąga wnioski z błędów”.

  :razz:ociesznymirek:

 5. Nie widze na tej karcie takich fajerwerkow ktore zapowiadał Kawulski ze bedzie lepsza od poprzedniej , poza Gamrot vs Musaev i Ziółkowski vs Kazieczko to nic specjalnego , ale skoro bracia Rajewscy walcza na jednej gali to i tak mamy  kolejny rekord :fjedzia:  :kawulpokapoka:  :razz:utinlaugh:

 6. Przesadzacie, dla mnie ciekawa karta , nie widzę na niej żadnego miss matchu , i to jest najważniejsze. A że zawodnicy nie są największymi gwiazdami to walki i ogólnie cała gala może być zajebista , śmiesznie to zabrzmi ale nazwiska i rekordy nie walczą , pożyjemy zobaczymy albo będzie achtung albo pikolak

 7. No ciężko zrobić galę z samych Polaków, ale mogli dać materle np i dać mu kogoś mocnego młodego z Polski.. No i szkoda że ninja wypadł z Szymonem ale to może na plus bo Gamrota by nie dali

 8. No ciężko zrobić galę z samych Polaków, ale mogli dać materle np i dać mu kogoś mocnego młodego z Polski..

  Kęsika 🙂

 9. 29 sierpnia na KSW 54

  slaby termin sobie wybrali, 29 to są dobre boksy w londynie na gali warrena i gowno boksy od wasyla

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.