Zaiskrzyło dziś w kobiecych dywizjach KSW. Karolina “Polish Assassin” Wójcik która udanie zadebiutowała w największej organizacji MMA w Polsce pokonując na KSW 55 Sylwię Juśkiewicz, rzuciła publiczne wyzwanie do walki Aleksandrze Roli.

Karolina Wójcik opublikowała dziś na swoich mediach społecznościowych wyzwanie do walki z Aleksandrą Rolą. Wójcik która na październikowej gali KSW 55 pokonała przez decyzję Sylwię Juśkiewicz, w kolejnym starciu bardzo mocno chce zmierzyć się z Aleksandrą Rolą:

Wiem że dużo krzyczysz, ryczysz i chcesz sobie wybierać rywalki cwana bestio. Ale nie tędy droga kochana bo ja już po Ciebie sobie dreptam powoli…

Nie masz wyjścia jesteśmy w tej samej wadze. Więc kurde nie wymyślaj i nie nakręcaj żeby Owczarz schodziła do 52 bo znów Cię poskłada. Przyjmij to co dają i NAPIERDALAJ się ze mną!! Przyjmij rękawice albo gołe pięści !!! Czekam….

Walcząca w wadze słomkowej, Karolina “Polish Assassin” Wójcik (MMA 7-2) pierwsze kroki w MMA stawiała bijąc się dla lokalnych angielskich organizacji MMA by potem walczyć dla takich uznanych federacji jak Brave CF czy Venator. W swoich pięciu ostatnich występach zawodniczka łódzkiego Shark Top Team zaliczyła cztery zwycięstwa pokonując Chiarae Penco, Roberte Zocco, Marię Ribeiro oraz na październikowej KSW 55, Sylwię Juśkiewicz. Musiała za to uznać wyższość Eweliny Woźniak z którą przegrała w zeszłym roku przez niejednogłośną decyzję na gali Contenders Norwich 27.

Aleksandra Rola (MMA 3-1) ma za sobą cztery zawodowe starcia w formule MMA, z czego dwa pojedynki stoczyła na galach KSW. Trenująca w Poznaniu zawodniczka najpierw odprawiła ciosami i łokciami Catherine Costigan, a następnie musiała uznać wyższość Karoliny Owczarz. 29-latka z Łęcznej powróciła do sportów walki pewnie pokonując w walce na gołe pięści na gali GENESIS 1 doświadczoną Monikę Porażyńską.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.