Łukasz Jurkowski odniósł się do słów Szymona Kołeckiego dotyczących potencjalnej walki obu panów. W wywiadzie dla FightSport.pl Kołecki potwierdził, że zestawienie, które kilka razy było już planowane na różne gale KSW znowu nie odbędzie się w zakładanym terminie. Zawodnik stwierdził, że jego potencjalny rywal podchodzi do całej sprawy nieodpowiedzialnie oraz lekceważąco do organizacji i fanów. „Juras” na swoim profilu na Facebooku odniósł się do słów niedoszłego rywala.

No to na spokojnie zamykając temat wywiadu z Szymonem Kołeckim. Tak do ostatnich chwil walczyliśmy o to czy uda się w ogóle trenować z większym obciążeniem. Nie dało rady. Że nie zrzucę wagi? Walka w kategorii ciężkiej. Decyzje o przełożeniu terminu walki podjąłem po konsultacji z bliskim otoczeniem. Pierwszy raz w mojej 22 letniej karierze w sportach walki. Z racji miliona obowiązków poza sportem będzie to prawdopodobnie moja ostatnia. Nie żegnam się bo już to raz zrobiłem. Nie mam komfortu koncentracji tylko na przygotowaniach do walki, a wiem, że będzie jeszcze więcej obowiązków więc nie ma co oszukiwać sam siebie. Ten ostatni raz niech będzie to wyzwanie. Do walki miałem wyjść z urazem? Już raz to zrobiłem. Tak jakby nie pykło. 

Rozumiem rozgoryczenie Szymona, wiem że ma swój biznes plan na MMA, ale ja nie muszę wychodzić do klatki po pieniądze za wszelką cenę. Robię to z pasji i żadne gadanie kogokolwiek nic nie zmieni. Nie jestem małpką w cyrku, która zrobi fikołka na życzenie gawiedzi. W przyszłym tygodniu wyjeżdżam na zdjęcia do drugiego sezonu Ninja Warrior Polska, wracam i mam nadzieję, że nic nie stanie na przeszkodzie, aby trenować na sto procent. Będę w najlepszej możliwej formie, a do tego czasu możecie pisać sobie co chcecie byle ze smakiem. Chamstwa i buractwa nie zniese. Walka się odbędzie i będzie to godna bijatyka. Stay Tuned.

Psy szczekają karawana jedzie dalej. Dobrego Dnia! Peace Love MMA.

No to na spokojnie zamykając temat wywiadu z Szymonem Kołeckim. Tak do ostatnich chwil walczyliśmy o to czy uda się w…

Opublikowany przez  

Co dalej?

Jurkowski zapowiedział też, że będzie to prawdopodobnie jego ostatnia walka ze względu na ilość obowiązków poza walkami w klatce MMA. O walce „Jurasa” z Kołeckim mówi się od wielu miesięcy. Jak zdradził w ostatnim wywiadzie Szymon, walka planowana była na kilka wydarzeń KSW, lecz jak widać na ten moment nie doszła jeszcze do skutku. Jurkowski jest jednak pewien, że takie starcie się odbędzie.

Zobacz także: Najlepsze momenty KSW 53

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.