artur szpilka

Artur Szpilka wraca do pełnej sprawności po operacji kręgosłupa. Były pięściarz zapowiada, że fani zobaczą go ponownie w okrągłej klatce w okolicach maja przyszłego roku.

Artur Szpilka pod koniec roku miał wrócić do klatki KSW, by zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Ostatecznie jednak plan ten nie zostanie zrealizowany, bo Artur musiał przejść pilną operację wycięcia przepukliny w kręgosłupie. Zabieg przebiegł pomyślnie, a Artur wraca do pełnej sprawności. W najnowszej relacji na Instagramie były pięściarz przedstawił swój plan na powrót do klatki.

Jestem po rozmowach z KSW i mój powrót będzie najwcześniej kwiecień, maj, także mega się z tego cieszę. Będę mógł wrócić całkowicie do zdrowia. Myślę raczej, że to będzie maj. Także od lutego zaczynamy na grubo.

Artur Szpilka pierwszą operację kręgosłupa przeszedł po swoim debiucie w KSW. W styczniu tego roku miał walczyć z Arkadiuszem Wrzoskiem, ale pierwszy zabieg kręgosłupa wykluczył go z tego pojedynku. Artur szybko jednak wrócił na matę i już w czerwcu stanął do walki z Mariuszem Pudzianowskim, którego znokautował. Przed walką z Mariuszem Szpilka stoczył dwa pojedynki i w obu zwyciężył. W KSW rozbił Siergieja Radczenkę, a następnie podczas gali High Leagu wygrał z Denisem Załęckim.

1 KOMENTARZ

  1. „Biłem konia dla kolegi” – Artur Szpilka podał powód mokrych snów

    Poprawiłem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,924 komentarzy 2,967 polubień

Artur Szpilka wraca do pełnej sprawności po operacji kręgosłupa. Były pięściarz zapowiada, że fani zobaczą go ponownie w okrągłej klatce w okolicach maja przyszłego roku. Artur Szpilka pod koniec roku miał wrócić do klatki KSW, by zmierzyć się z Arkadiuszem Wrzoskiem. Ostatecznie jednak plan ten nie zostanie zrealizowany, bo Artur musiał przejść pilną operację wycięcia […]

Odpowiedz polub

click to expand...