maciej kazieczko

Po tym jak na gali KSW 57 Marian Ziółkowski zdobył pas mistrzowski wagi lekkiej, zapowiedział, że jest otwarty na walkę z Borysem Mańkowskim, który podczas tego samego wydarzenia wygrał z Arturem Sowińskim. Na horyzoncie pojawiło się jednak jeszcze jedno potencjalne zestawienie mistrzowskie.

Ostatniego zwycięstwa w klatce KSW pogratulował Ziółkowskiemu Maciej Kazieczko i pisząc o tym w mediach społecznościowych przypomniał mu o swoich mistrzowskich ambicjach.

Gratuluję ostatniej wygranej. Daj znać kiedy będziesz gotowy na pierwszą obronę tytułu. Nasza walka miała odbyć się już dawno więc warto do tego wrócić. Udowodniłem już wszystkim, że jestem kolejnym pretendentem do pasa, a mój bilans mówi sam za siebie. Jestem gotowy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Maciej Kazieczko (@maciejkazieczko)

Do walki Macieja Kazieczki z Marianem Ziółkowskim miało dojść 29 sierpnia podczas gali KSW 54. Ostatecznie jednak kontuzja wyeliminowała Maćka z tego zestawienia.

Maciej Kazieczko, który jest zawodnikiem poznańskiego Ankos MMA, wygrał ostatnie trzy starcia z rzędu. Pokonał Macieja Kalicińskiego, Bartłomieja Koperę i Michaela Dubois. To ostatnie starcie Kazieczko zakończył jednym z najbardziej widowiskowych nokautów w historii organizacji KSW.

Zobacz również: „To nie pieniądze mogą przekonać Khabiba” – Cormier o powrocie Nurmagomedova

9 KOMENTARZE

  1. Do walki Macieja Kazieczki z Marianem Ziółkowskim miało dojść 29 sierpnia podczas gali KSW 54. Ostatecznie jednak kontuzja wyeliminowała Maćka z tego zestawienia.

    To było tak, że Musaev miał walczyć z Gamerem o pas, ale doznal kontuzji i Marian wskoczył w jego miejsce a Maciek walczył z jakimś innym gościem, którego znokautowal w 3 rundzie.

  2. Mam cały czas problem z Kazieczko… łączny bilans jego rywali w KSW to 2-12, z czego gość z jedynymi wygranymi go znokautował. Cały czas IMO brakuje dla Maćka poważnego testu, wypisz wymaluj jako idealny eliminator Musaev – potem nie będzie mu nic ujmować.

  3. Mam cały czas problem z Kazieczko… łączny bilans jego rywali w KSW to 2-12, z czego gość z jedynymi wygranymi go znokautował. Cały czas IMO brakuje dla Maćka poważnego testu, wypisz wymaluj jako idealny eliminator Musaev – potem nie będzie mu nic ujmować.

    Czyli jak zawalczy z Musaevem to może mieć łączny bilans rywali w KSW 4-12, z czego goście z jedynymi wygranymi go znokautowali?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.