Norman Parke (MMA 28-6-1NC), który w swoim ostatnim boju pokonał Marcina Wrzoska (MMA 14-6) i zdobył tymczasowy pas mistrzowski kategorii lekkiej KSW, ogłosił niedawno podpisanie nowego kontraktu z organizacją KSW. Zaproponował też walkę z Marcinem Wrzoskiem, podczas gali KSW 53 w Łodzi

Zobacz również: Norman Parke wskazuje swojego kolejnego rywala w klatce KSW. Chce walczyć w Łodzi

Obaj zawodnicy rozpoczęli przepychanki słowne w mediach społecznościowych, co mogło sugerować, że walka faktycznie się odbędzie. Wygląda jednak na to, że nawet jeśli panowie ponownie spotkają się w okrągłej klatce KSW, nie dojdzie do tego podczas marcowej gali KSW 53. Parke napisał bowiem właśnie w mediach społecznościowych, że do jego pierwszej obrony mistrzowskiego pasa dojdzie w kwietniu.

Cześć wszystkim, moja kolejna walka w kwietniuJeśli wasza firma chce logo na mojej odzieży skontaktuj się ze mną lub moim agentem. Czas na pierwszą obronę pasa!

Hi folks, I’m looking at my next fight for April, if your company would like a logo spot on my fight kit contact me or my agent 😎 time for the first defence of the belt #andstill Thanks to my sponsors -@pitbullsports @labone_official @cbdbypanda @craft_partner #parrgroup 🇵🇱Cześć wszystkim, moja kolejna walka w kwietniu😊Jeśli wasza firma chce logo na mojej odzieży skontaktuj się ze mną lub moim agentem 😎 czas na pierwszą obronę pasa!

Opublikowany przez Środa, 8 stycznia 2020

Na razie nie wiadomo czy Parke faktycznie zmierzy się w swoim kolejnym boju z Marcinem Wrzoskiem. Jego wpis pokazuje natomiast, że najpewniej już miesiąc po marcowej gali, KSW szykuje kolejne wydarzenie.

Teletubiś, przygłup, grube dupsko – Parke i Wrzosek wymieniają „uprzejmości” w sieci

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.