Agnieszka Niedźwiedź fot. instagram.com/niedzwiedzmma/

Agnieszka Niedźwiedź (MMA 10-1), która od grudnia 2017 roku skupiła się na życiu rodzinnym i zrobiła sobie przerwę od walk w klatce, jakiś czas temu napisała w mediach społecznościowych, że jeszcze nie powiedziała ostatniego słowa w świecie MMA.

Cały czas pytacie mnie co z moja kariera sportową… Szczerze mówiąc nie mam pojęcia Mam dwójkę cudownych dzieciaków i pragnę się nimi troszkę nacieszyć… Ale nie martwcie się MMA zawsze było i będzie częścią mojego życia, jestem bardzo młoda i jeszcze nie powiedziałam ostatniego słowa w klatce.

Dziś wygląda na to, że Agnieszka jest coraz bliżej powrotu do klatki i tym razem postanowiła zapytać fanów o to z kim i gdzie powinna zawalczyć.

Chcielibyście znowu zobaczyć „Kumę” w akcji? Jak myślicie dla jakiej organizacji i z jaką przeciwniczką powinnam zawalczyć?

W hashtag Agnieszka dodała następujące marki: Invicta, UFC, KSW, FEN i Rizin.

Zobacz również: „Pudzian” na sparingach z Rafałem Kijańczukiem i Danielem Omielańczukiem

Agnieszka Niedźwiedź po 10 wygranych walkach z rzędu, w ostatniej swojej walce przegrała na punkty z Brazylijką Jennifer Maią. Stawką w najważniejszym starciu gali Invicta FC 26 był mistrzowski pas organizacji Invicta FC. Była to pierwsza porażka w karierze 24-letniej Niedźwiedź. Walcząca w kategorii muszej „Kuma”, zwyciężała dla takich organizacji jak MMA Attack, Invicta FC, Cage Warriors czy Fighters Arena.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.