Organizacja KSW zamknęła rok galą XTB KSW 89 w Gliwicach. Podsumowując minione dwanaście miesięcy Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy marki, wyróżnił Adriana Bartosińskiego i Pawła Pawlaka, dwóch mistrzów KSW.

W roku 2023 organizacja KSW przygotowała dwanaście gal. W programie Oktagon Live dokonano podsumowania mijającego roku w świecie MMA, w tym tego, co działo się w organizacji KSW. Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy KSW, przedstawił swoje spojrzenie na zawodników, których warto wyróżnić w takim podsumowaniu.

Sportowo trudno mi ocenić, który miał lepszy rok. Ja bym postawił na Adriana Bartosińskiego i Pawła Pawlaka. Dwaj nowo koronowani mistrzowie. Obronili tytuły w grudniu. Dodatkowo naprawdę ciężko pracowali cały rok też w innych aspektach, nie tylko czysto sportowych i to ich chciałbym wyróżnić.

Paweł Pawlak od 2019 roku pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał osiem pojedynków, a raz zremisował. W przedostatniej walce, do której doszło w czerwcu podczas XTB KSW Colosseum 2 popularny „Plastinho” rozbił Tomasza Romanowskiego i wywalczył mistrzowski tytuł wagi średniej. W grudniu starł się z Michałem Materlą i po raz pierwszy obronił tytuł.

Adrian Bartosiński pozostaje niepokonany w zawodowym MMA. „Bartos” w okrągłej klatce pobił przed czasem Lionela Padillę, Michała Michalskiego, Andrzeja Grzebyka i Krystiana Kaszubowskiego, a w przedostatniej walce, do której doszło na gali KSW 81, rozbił Artura Szczepaniaka i zdobył mistrzowski pas wagi półśredniej. Podczas gali XTB KSW 89 Bartosiński stanął do pierwszej obrony pasa i wygrał na punkty z Salahdine’em Parnasse’em.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,971 komentarzy 3,025 polubień

Organizacja KSW zamknęła rok galą XTB KSW 89 w Gliwicach. Podsumowując minione dwanaście miesięcy Wojsław Rysiewski, dyrektor sportowy marki, wyróżnił Adriana Bartosińskiego i Pawła Pawlaka, dwóch mistrzów KSW. W roku 2023 organizacja KSW przygotowała dwanaście gal. W programie Oktagon Live dokonano podsumowania mijającego roku w świecie MMA, w tym tego, co działo się w organizacji […]

Odpowiedz polub

click to expand...