Podczas gali KSW 53: Reborn jedną z osób, która pojawiła się w narożniku Normana Parke’a był Makhmud Muradov. Trenujący m.in. w Ankos MMA zawodnik, którego menadżerem jest legenda boksu, Floyd Mayweather Jr., walczy aktualnie dla organizacji UFC. Martin Lewandowski, współwłaściciel KSW, z przyjemnością zobaczyłby go jednak w klatce KSW, o czym napisał na Instagramie.

Miłe spotkanie z Makhmudem Muradovem. Skromny, sympatyczny fighter i normalny chłopak. Dziękuje mu za pomoc w ratowaniu Normana w hotelu. Mieliśmy ciekawą i dobrą rozmowę. Życzę mu wszystkiego dobrego, a jeśli kiedyś zdecyduje się zmienić pracodawcę, to drzwi do KSW są otwarte.

Muradov (24-6 MMA) ma na swoim koncie 2 wygrane w klatce największej organizacji MMA na świecie. W debiucie, wchodząc do walki z krótkim wyprzedzeniem, pokonał Alessio Di Chirico. Po pełnych przygotowaniach zawodnik pokonał przez TKO w trzeciej rundzie Trevora Smitha na UFC on ESPN 7.

Na razie nie wiadomo kiedy Muradov powróci do klatki UFC. 18 kwietnia miał zawalczyć podczas gali UFC 249, ale została ona przełożona z powodu pandemii koronawirusa.

Zobacz również: Mateusz Gamrot po pokonaniu Normana Parke na KSW 53 (WYWIAD)

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.