Wygląda na to, że do walki pomiędzy Scottem Askhamem (MMA 19-4) i Tomaszem Narkunem (MMA 17-3) jest coraz bliżej. Zawodnicy od dłuższego czasu wymieniają się uszczypliwościami w mediach społecznościowych.

Zobacz również: „Czego k***a chcesz? Nie uciekaj jak ci*a” – Narkun wyzywa Askhama

Teraz natomiast Tomasz Narkun w rozmowie z Andrzejem Kostyrą przyznał, że do starcia może dojść na jednej z pierwszych gal KSW po przerwie związanej z pandemią koronawirusa.

Myślę, że będzie to maj lub czerwiec.

Tomasz dodał też, że pojedynek będzie toczył o pas wagi półciężkiej.

Mogę zapewnić, że będzie naprawdę ostro, że będzie walka na śmierć i życie. (…) Mogę zapewnić, że na pewno pasa nie oddam. Jest to pas wywalczony dla polskich kibiców pięć lat temu i co najlepsze w Anglii, w Londynie. Na pewno go nie oddam i będę o niego walczył na śmierć i życie.

Narkun odniósł się również do potencjalnej walki o pas z Wagnerem Prado.

Zobacz również: Wagner Prado przypomina Scottowi Askhamowi, kto był wcześniej w kolejce do Tomasza Narkuna

On wybrał walkę w Rosji dla innej federacji, a co za tym idzie, w kolejce spadł o kilka oczek i będzie musiał jeszcze troszeczkę poczekać. Przynajmniej kilka pojedynków będzie musiał najpierw stoczyć, do momentu, aż zawalczy ze mną o pas.

Tomasz dodał też, że bardziej prawdopodobnym, przyszłym rywalem jest Martin Zawada niż Wagner Prado.

13 KOMENTARZE

 1. Tak.. szczerze, szczerze. Wydaje mi się że Dziraf ustrzeli brytola w drugiej rundzie.

  I szczerze na to liczę.

 2. Tak.. szczerze, szczerze. Wydaje mi się że Dziraf ustrzeli brytola w drugiej rundzie.

  I szczerze na to liczę.

  Ubije go! War Żyrafa!

 3. Ubije go! War Żyrafa!

  Szkoda  że z ludzie uczepili sie tego jak składa zdania, zawodnikiem jest bardzo dobrym.. a z tego co wiem to jest forum o MMA.. a nie czarodziejskie kółko książek i pióra. Ekhm. Więc trochę tego nie rozumiem.

  Dajesz Narkun.

 4. Mogę zapewnić, że będzie naprawdę ostro, że będzie walka na śmierć i życie.

  Trzymam za słowo.

  On wybrał walkę w Rosji dla innej federacji, a co za tym idzie, w kolejce spadł o kilka oczek i będzie musiał jeszcze troszeczkę poczekać. Przynajmniej kilka pojedynków będzie musiał najpierw stoczyć, do momentu, aż zawalczy ze mną o pas.

  Kilka walk w półciężkiej w KSW zanim zawalczy o pas? To z kim on ma te kilka walk zrobić? Z Jurasem?

 5. Podejrzewam, że Narkun wygra. Scott jest trochę przeceniany. W drugiej walce z Materlą toczył z nim twardy, momentami mocno wyrównany bój w stójce. A Materla jest już dosyć rozbity i jednak słabszy w stójce niż Narkun. A Scott Narkuna w parterze nie przeleży taj jak Mameda. Co więcej, będą walczyli w wadze naturalnej dla Narkuna. Tylko ten wtręt o Prado trochę śmieszy – sugeruje jakby w KSW były jakiejś drabinki i nie zdarzały się sytuacje, gdzie ktoś wyrwany siłą z dżungli walczy w pierwszej wadze o pas.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.