O potencjalnym starciu pomiędzy Łukaszem Jurkowskim (MMA 17-11) a Szymonem Kołeckim (MMA 8-1) mówi się od dawna. Obaj zawodnicy zapowiedzieli, że są gotowi z sobą się zmierzyć.

Na razie starcie nie zostało ogłoszone, ale Kołecki jest w trakcie przygotowań do kolejnej walki, a w rozmowie z Andrzejem Kostyrą dla „Super Expressu” powiedział:n

Nie mogę potwierdzić z kim mam walczyć, ani kiedy, ale każdy przeciwnik, z którym będę się mierzył czy się mierzyłem w KSW niewątpliwie jest bardzo mocnym przeciwnikiem, na wysokim poziomie. W tej federacji nie ma… no może się z tym zapędziłem, że nie ma przypadkowych zawodników, bo takowi się zdarzali w historii federacji, ale praktycznie nie ma przypadkowych i słabych zawodników. A na pewno ja na takich nie trafiam.

Kołecki dodał też jak zapatruje się na ewentualne starcie z Jurkowskim.

Gdyby doszło do zestawienia z Łukaszem, to będę siebie uważał za faworyta. Natomiast chciałbym, żeby Łukasz był na tyle dobrze przygotowany, jeżeli miałby walczyć, czy jakikolwiek inny przeciwnik, aby też miał ten komfort i mógł się uważać za faworyta.

Cała rozmowa z Szymonem Kołeckim do obejrzenia .

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.