Informacja prasowa:

Bartłomiej Kopera (9-5, 7 Sub) po raz kolejny wystąpi przed własną publicznością. Zawodnik z Łodzi zmierzy się 21 marca na KSW 53 w Atlas Arenie Gracjanem Szadzińskim (8-3, 6 KO). Pojedynek odbędzie się w kategorii lekkiej i będzie to rewanżowe starcie tej dwójki. W marcu 2014 roku panowie spotkali się po raz pierwszy i wtedy górą był Kopera.

Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl

Bartłomiej Kopera toczył do tej pory dwukrotnie pojedynki na galach KSW w Łodzi. Na KSW 47 w Łodzi „Małpa” spotkał się z Maciejem Kazieczką i po trzech rundach ciekawego pojedynku sędziowie większościowo zdecydowali o wygranej zawodnika z Poznania. Wcześniej, na KSW 42 łodzianin zmierzył się z Filipem Wolańskim i o wygranej przyjezdnego zawodnika również zadecydowali sędziowie. Przed tym pojedynkiem łodzianin wygrał siedem z ośmiu starć, a pięć z nich kończył przez poddanie.

Gracjan Szadziński będzie chciał zrewanżować się Koperze za porażkę sprzed 6 lat. „Czołg ze Stargardu” już po raz piąty wejdzie do okrągłej klatki KSW. 30-latek ma na koncie dwa spektakularne zwycięstwa przez brutalne nokauty z Maciejem Kazieczką oraz Paulem Redmondem. W marcu piekielnie mocno bijący zawodnik ze Stargardu wróci po porażce, której doznał z rąk Mariana Ziółkowskiego na gali KSW 48 w Lublinie.

Karta główna | Main card

120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski (13-7, 8 KO) vs  TBA

Walka o pas kategorii półśredniej | KSW Welterweigt Championship Bout

77,1 kg/170 lb: Roberto Soldić (17-3, 14 KO, 1 Sub) vs TBA

120,2 kg/265 lb: Karol Bedorf (15-5, 5 KO, 4 Sub) vs TBA

70,3 kg/155 lb: Gracjan Szadziński (8-3, 6 KO) vs Bartłomiej Kopera (9-5, 7 Sub)

11 KOMENTARZE

  1. Karta nie zapowiada się jakoś super. Ciekawy jestem jak zaprezentuje się Gracjan po laniu jakie sprezentował mu Marian. Ogólnie widać już duże wkurwienie u kilku zawodników, bo niby mają podpisane kontrakty z poważną organizacją, a na walkę czekają chuj wie ile, a na tą gale raczej nie są planowani. Walki za to dostaną nudziarz Szymek, Odzimkowski  3 miesiące po wpierdolu i dziennikarka Owczarz.

  2. Ciekawe kogo dla soldica wymyśla Bo jak na razie to leci jak burza przez to bagno

    Ja bym dal Pietrzakowi rewanz bo jako jedyny poki co w KRS wytrzymal a Roberto do konca biorac walke na zasstepstwo w tak krotkim czasie. Pozatym Soldic po nokaucie od Dricusa dostal rewanz wiec dlaczego nie Michal.

  3. Dobra walka, widze że wiele osób skazuje Koperę, a jak dla mnie Bartek ma wszystko żeby te walkę wygrać. Dla niego być albo nie być, Gracjan długa przerwa i wiele kontuzji…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.