Informacja prasowa:

Bartłomiej Kopera (9-5, 7 Sub) po raz kolejny wystąpi przed własną publicznością. Zawodnik z Łodzi zmierzy się 21 marca na KSW 53 w Atlas Arenie Gracjanem Szadzińskim (8-3, 6 KO). Pojedynek odbędzie się w kategorii lekkiej i będzie to rewanżowe starcie tej dwójki. W marcu 2014 roku panowie spotkali się po raz pierwszy i wtedy górą był Kopera.

Bilety już w sprzedaży na eBilet.pl

Bartłomiej Kopera toczył do tej pory dwukrotnie pojedynki na galach KSW w Łodzi. Na KSW 47 w Łodzi „Małpa” spotkał się z Maciejem Kazieczką i po trzech rundach ciekawego pojedynku sędziowie większościowo zdecydowali o wygranej zawodnika z Poznania. Wcześniej, na KSW 42 łodzianin zmierzył się z Filipem Wolańskim i o wygranej przyjezdnego zawodnika również zadecydowali sędziowie. Przed tym pojedynkiem łodzianin wygrał siedem z ośmiu starć, a pięć z nich kończył przez poddanie.

Gracjan Szadziński będzie chciał zrewanżować się Koperze za porażkę sprzed 6 lat. „Czołg ze Stargardu” już po raz piąty wejdzie do okrągłej klatki KSW. 30-latek ma na koncie dwa spektakularne zwycięstwa przez brutalne nokauty z Maciejem Kazieczką oraz Paulem Redmondem. W marcu piekielnie mocno bijący zawodnik ze Stargardu wróci po porażce, której doznał z rąk Mariana Ziółkowskiego na gali KSW 48 w Lublinie.

Karta główna | Main card

120,2 kg/265 lb: Mariusz Pudzianowski (13-7, 8 KO) vs  TBA

Walka o pas kategorii półśredniej | KSW Welterweigt Championship Bout

77,1 kg/170 lb: Roberto Soldić (17-3, 14 KO, 1 Sub) vs TBA

120,2 kg/265 lb: Karol Bedorf (15-5, 5 KO, 4 Sub) vs TBA

70,3 kg/155 lb: Gracjan Szadziński (8-3, 6 KO) vs Bartłomiej Kopera (9-5, 7 Sub)

11 KOMENTARZE

  1. Dobra walka, widze że wiele osób skazuje Koperę, a jak dla mnie Bartek ma wszystko żeby te walkę wygrać. Dla niego być albo nie być, Gracjan długa przerwa i wiele kontuzji…

  2. Ciekawe kogo dla soldica wymyśla Bo jak na razie to leci jak burza przez to bagno

    Ja bym dal Pietrzakowi rewanz bo jako jedyny poki co w KRS wytrzymal a Roberto do konca biorac walke na zasstepstwo w tak krotkim czasie. Pozatym Soldic po nokaucie od Dricusa dostal rewanz wiec dlaczego nie Michal.

  3. Karta nie zapowiada się jakoś super. Ciekawy jestem jak zaprezentuje się Gracjan po laniu jakie sprezentował mu Marian. Ogólnie widać już duże wkurwienie u kilku zawodników, bo niby mają podpisane kontrakty z poważną organizacją, a na walkę czekają chuj wie ile, a na tą gale raczej nie są planowani. Walki za to dostaną nudziarz Szymek, Odzimkowski  3 miesiące po wpierdolu i dziennikarka Owczarz.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.