Marcin Wójcik jest jednym z czterech uczestników turnieju wagi półciężkiej o pas KSW. Były pretendent do pasa nie kryje, że będzie dążył do tego, aby wygrywać w turnieju przez nokaut.

Marcin Wójcik w ostatnich latach rywalizował głównie w organizacji FEN, w której wywalczył tytuł mistrzowski. Stoczył też jedną walkę dla organizacji PFL i zdobył tytuł mistrzowski organizacji Gladiator Arena. Niedawno Marcin wróci do okrągłej klatki KSW, w której walczył do roku 2018, i odniósł w niej kolejne zwycięstwo przez nokaut. Teraz Polak szykuje się do walki w turnieju wagi półciężkiej na gali XTB KSW Epic. W rozmowie dla KSW Marcin przyznał, że cieszy się z tego formatu:

Nawet się ucieszyłem, gdy usłyszałem, że będzie to turniej. Byłem zadowolony, bo lubię poznawać, doświadczać nowych rzeczy. To mnie zmotywowało jeszcze bardziej do tego, żeby przygotować się na sto procent. Wchodzimy w to i robimy swoje. To jest dla mnie chyba najlepszy moment w karierze i chcę go wykorzystać.

Marcin Wójcik ma na swoim koncie jedenaście wygranych przez nokaut i liczy na kolejnje takie tryumfy.

Nie ukrywam, że po moich dwóch ostatnich walkach trochę apetyt wzrósł na nokauty i całkiem możliwe, że w kolejnych pojedynkach też będę do tego dążył.

W pierwszej walce turnieju gali XTB KSW Epic Marcin Wójcik zmierzy się z Rafałem Haratykiem. Gala odbędzie się 24 lutego w Gliwicach.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,004 komentarzy 3,089 polubień

Marcin Wójcik jest jednym z czterech uczestników turnieju wagi półciężkiej o pas KSW. Były pretendent do pasa nie kryje, że będzie dążył do tego, aby wygrywać w turnieju przez nokaut. Marcin Wójcik w ostatnich latach rywalizował głównie w organizacji FEN, w której wywalczył tytuł mistrzowski. Stoczył też jedną walkę dla organizacji PFL i zdobył tytuł […]

Odpowiedz polub

click to expand...