W najbliższym pojedynku Damian Janikowski zmierzy się z Tomaszem Romanowskim, byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego wagi średniej KSW. Były medalista olimpijski w zapasach nastawia się na mocne wymiany z Romanowskim.

Podczas gali XTB KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w Gliwicach, Damian Janikowski stanie do walki z Tomaszem Romanowskim i bardzo cieszy się z tego zestawienia. W rozmowie z Arturem Mazurem dla kanału Klatka po klatce Damian powiedział:

Numer pięć atakuje numer dwa. Bardzo dobrze to wygląda. Bardzo dobry pojedynek na dobrej gali. Te grudniowe wydarzenia, oprócz Stadionu Narodowego, to były zawsze największe gale, więc myślę, że będzie dobra walka i cała gala będzie super.

Damian w najbliższym starciu nastawia się na to, że pójdzie na wymiany z Romanowskim, który słynie z siły swoich ciosów.

Zawodnicy próbują się z nim bić technicznie i dodatkowo się trochę cofają. Dają mu miejsce na to, żeby się rozpędzić i trafić pięścią. Zawodnicy, którzy stanęli twardo na nogach i poszli z nim na wymianę mogli zostać trafieni, pobici, ale nie zostali znokautowani. Ja się nie cofam, ja się biję, więc będą wymiany, będziemy trafiać siebie nawzajem. Albo ja padnę, albo on. Tak do tego podchodzę.

Podczas gali KSW 84, która odbyła się 15 lipca w Gdyni, Damian Janikowski stoczył swój ostatni pojedynek w KSW. Zmierzył się wówczas z Cezarym Kęsikiem i wygrał z nim na pełnym dystansie trzech rund. Janikowski rywalizuje w MMA od roku 2017 i ma na swoim koncie sosiem wygranych, z których aż sześć zdobył przed czasem. W lipcu Damian powrócił do klatki KSW po kontrowersyjnej przegranej z rąk Toma Breese’a na gali KSW 74. Pomiędzy tymi walkami Janikowski wygrał starcie na gali High League.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

MMARocks.pl

Cohones4Life

2,905 komentarzy 2,921 polubień

W najbliższym pojedynku Damian Janikowski zmierzy się z Tomaszem Romanowskim, byłym pretendentem do tytułu mistrzowskiego wagi średniej KSW. Były medalista olimpijski w zapasach nastawia się na mocne wymiany z Romanowskim. Podczas gali XTB KSW 89, która odbędzie się 16 grudnia w Gliwicach, Damian Janikowski stanie do walki z Tomaszem Romanowskim i bardzo cieszy się z tego […]

Odpowiedz polub

click to expand...