Artur Sowiński

Artur Sowiński, który podczas gali KSW 49 przegrał starcie z Normanem Parke’iem, myśli już o kolejnym boju. Na Instagramie napisał, że czeka na 7 grudnia i galę w Gliwicach. Wskazał również rywala, z którym chciałby się zmierzyć.

Vaso Bakocevic. 7 grudnia – Gliwice. Czekam!

Sowiński dodał również nagranie z ważenia sprzed gali KSW 29, kiedy to miał okazję walczyć z Bakocevicem.

Do pojedynku obu zawodników doszło w roku 2014. Starcie zakończyło się wygraną „Kornika”, jednak decyzja sędziów punktowych nie była jednomyślna. Walka z Sowińskim była ostatnim starciem Bakocevica dla organizacji KSW. 15 czerwca tego roku, Vaso powrócił jednak do Polski i podczas gali FEN 25 pokonał Macieja Jewtuszkę.

9 KOMENTARZE

  1. Chodzi ktoś z was jeszcze w majtkach? Przecież to tak uwiera w jajca, że przyjemniejsze może być tylko spędzenie imprezy z zakonnicami albo bankructwo.:joe:

  2. Przeciez Vaso nie zrobi limitu 70 kg , chyba ze w 77 kg tylko ze Sowinski znowu bedzie płakał jak w tym catchweighcie 74 kg z Parkiem .A pozatym to ta walka ch..j mnie interesuje, chyba że bedzie w karcie przedwstępnej karty wstępnej .

  3. Vaso Bakocevic. 7 grudnia – Gliwice. Czekam!

    To wypierdalac na fen.

    Kornik – Vaso co za odgrzewamy kotlet. Jeżeli doszło by do tej walki to wstydu nie mają.

  4. Są w jego wadze Szuli, Kazieczko, Szadzinski, Musaev, Krakowski a ten wyzywa Vaso 😆

    Musisz zrozumieć, że Kornik chce się zrewanżować, bo pierwszą walke wygrał decyzją niejednogłośną i teraz Kornik chce wszystkim udowodnić, że to powinna być jednak jednogłośna decyzja sędziów.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.