martin lewandowski

Już 24 lutego organizacja KSW przygotuje specjalną galę, w trakcie której zawodnicy będą walczyć nie tylko w MMA. Jeśli wydarzenie zostanie dobrze przyjęte przez kibiców, marka KSW chciałaby tworzyć je cyklicznie.

Gala XTB KSW Epic, która odbędzie się w Gliwicach, będzie wyjątkowym wydarzeniem KSW. W trakcie eventu fani zobaczą nie tylko walki MMA, ale również starcie pięściarskie czy pojedynek na zasadach muay thai. Martin Lewandowski, jeden z szefów KSW, nie kryje, że chciałby, aby takie wydarzenia były tworzone cyklicznie, o czym powiedział w rozmowie dla Super Expressu.

Jest taki produkt jak KSW Epic. Jeżeli on się fajnie ukorzeni, fani stwierdzą i dadzą nam takie poczucie, że fajnie pójść w tę stronę, to raz na jakiś czas będziemy robili przeróżne formuły.

Na razie nie wiadomo dokładnie, jak często takie gale mogłyby być organizowane.

Wszystko zależy od tego debiutu. Nie chciałbym za dużo mówić, że na pewno to będzie, bo może to będzie raz do roku, może raz na pół roku. Poczekajmy jeszcze z tym.

Do gali XTB KSW Epic dojdzie 24 lutego. W walce wieczoru tego wydarzenia Mamed Khalidov zmierzy się w pięściarskim starciu z Tomaszem Adamkiem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,004 komentarzy 3,088 polubień

Już 24 lutego organizacja KSW przygotuje specjalną galę, w trakcie której zawodnicy będą walczyć nie tylko w MMA. Jeśli wydarzenie zostanie dobrze przyjęte przez kibiców, marka KSW chciałaby tworzyć je cyklicznie. Gala XTB KSW Epic, która odbędzie się w Gliwicach, będzie wyjątkowym wydarzeniem KSW. W trakcie eventu fani zobaczą nie tylko walki MMA, ale również […]

Odpowiedz polub

click to expand...