pawlak romanowski

Paweł Pawlak nastawia się na stójkowy pojedynek z Tomaszem Romanowskim i zapowiada, że będzie to krwawe starcie.

3 czerwca na PGE Narodowym Paweł Pawlak zmierzy się w walce o mistrzowski tytuł wagi średniej z Tomaszem Romanowskim. Przed nadchodzącym pojedynkiem Paweł w rozmowie dla KSW stwierdził:

Tomek wywiera ciągłą presję. Generalnie jego styl wydaje się być prosty, ale nikt nie może znaleźć na niego recepty. Myślę natomiast, że mój styl walki jest na tyle nieszablonowy, że znajdę na niego sposób. Przyzwyczaję się do jego sposoby walki w ciągu tych pięciu rund, tym bardziej, że często biłem się w pojedynkach pięciorundowych, więc myślę, że starczy mi czasu i on mnie niczym nie trafi. Wyciągnę go na głęboką wodę i tam sprawdzę. Zobaczymy kto ma lepsze kardio.

Paweł nastawia się też na to, że pojedynek może być krwawy.

Myślę, że sprawdzimy się w stójce, bo walka MMA w niej właśnie się zaczyna i od tego zaczniemy, a nasze style walki dadzą coś spektakularnego. Tomek ma bardzo agresywny styl prowadzenia boju, ja mam bardziej taktyczny, ale jak wchodzę w wymiany, to wchodzę mocno i daję krwawe walki, więc myślę, że zrobimy walkę wieczoru i będzie krwawo.

Paweł Pawlak idzie jak burza przez kolejne walki w KSW. W pierwszym starciu, do którego doszło podczas gali KSW 63, rozbił na pełnym dystansie Damiana Janikowskiego. Pojedynek został wybrany walką wieczoru, a panowie nagrodzeni bonusami. W drugim boju w okrągłej klatce Pawlak pokonał Cezarego Kęsika, a w listopadzie 2022 roku rozbił przed czasem Toma Breese’a. Popularny „Plastinho” jest byłym mistrzem organizacji Babilon MMA. Od 2019 roku pozostaje niepokonany. W tym czasie wygrał siedem pojedynków, a raz zremisował.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Armes

BAMMA
Lightweight

861 komentarzy 2,713 polubień
m
mamer

BAMMA
Light Heavyweight

992 komentarzy 3,059 polubień

Ciężko nie być za wesołkiem Pawlakiem.
Romanowski, tani armani, cham, wieśniak, prostaczek z różańcem przyklejonym do pustego łba. Uosobienia dresa z lat 90.

Odpowiedz 3 polubień

Bolesław

Maximum FC
Lightweight

1,510 komentarzy 2,501 polubień
Cassius42

EFC Africa
Lightweight

2,825 komentarzy 5,276 polubień

Paweł Pawlak:
"Tomek wywiera ciągłą presję. Generalnie jego styl wydaje się być prosty, ale nikt nie może znaleźć na niego recepty."

Jeden taki Czech znalazł, wygrywając przez KO2 (2021) ale po porażce o pas z Soldiciem, jest poza KSW jak i Chorwat zresztą.

Screenshot_2023-05-25-16-22-58-007~2.jpg

Odpowiedz 1 Like