Roman Szymański nie załamuje rąk po ostatniej przegranej w klatce KSW. Były pretendent do pasa mistrzowskiego przyznaje, że ciężko byłoby mu dziś żyć bez MMA.

Podczas gali KSW 95, która odbyła się 7 czerwca w Olsztynie, Roman Szymański, były pretendent do pasów w wadze piórkowej i lekkiej oraz numer sześć rankingu tej kategorii wagowej KSW, stanął do rywalizacji z Marcinem Heldem. Walka rozegrała się na pełnym dystansie i Marcin Held pokonał Romana Szymańskiego jednogłośną decyzją sędziów. Po pojedynku Roman Szymański napisał w mediach społecznościowych:

Sukces! Bo tak na dzień dzisiejszy, z pełną świadomością i odpowiedzialnością mogę określić swoje jestestwo! Niestety nie zawsze jest poparty wygraną walką, bo taki jest ten sport… Brutalny, bezwzględny, dający mnóstwo emocji i adrenaliny… Bez czego nie potrafiłbym już pewnie żyć.

Na dzień dzisiejszy stoją „za mną” ludzie pełni pasji, chęci rozwoju i zdobywania coraz to większych umiejętności, a co za tym idzie osiągnięć! Nie tylko sportowych, ale też życiowych, osobistych. Trenerzy! Partnerzy! Przyjaciele! Najbliżsi! Dziękuję że jesteście.
Dziękuję, że razem możemy przebywać tę drogę i chcę abyście wiedzieli że, zawsze możecie na mnie liczyć.

Korona dla tych, których nie widać.

Roman Szymański w KSW stoczył już piętnaście pojedynków, z których dziewięć wygrał. Reprezentant klubu Czerwony Smok jest aktualnie po trzech przegranych z rzędu. Na swoim koncie ma 26 zawodowych konfrontacji.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Shoocker
Shoocker

Lejdis Fajt Najt

8,174 komentarzy 14,659 polubień
L
Luiz N

BAMMA
Flyweight

741 komentarzy 792 polubień

Romek ma wszystko na dobrym poziomie ale nie widać tutaj jakiegoś błysku w żadej z płaszczyzn. Obawiam się, że Romek to taki trochę GATE KEEPER.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of wrooblinio
wrooblinio

Maximum FC
Super Heavyweight

1,765 komentarzy 4,364 polubień

Romek ma wszystko na dobrym poziomie ale nie widać tutaj jakiegoś błysku w żadej z płaszczyzn. Obawiam się, że Romek to taki trochę GATE KEEPER.

Widzę to podobnie

Odpowiedz polub

Avatar of zielony666
zielony666

UFC
Heavyweight

18,196 komentarzy 76,170 polubień

Romeczku nie martw się to tylko 3 przegrane pod rząd, w tym wpierdol od czeskiego youtubera, odbudujesz się u złodzieja Gwoździa na Babilon z jakimś bumiskiem i wrócisz walczyć o top KSW z niższym kontraktem.

Tymczasem Legierski, którego rozjebałeś jak amatora nawet jak przegra następną walkę to zgarnie 600k PLN, po ludzku nie masz świadomości liczb, ale nie musisz bo tato i tak za wszystko płaci.

Ale musiała dupa piec, że zniknął z neta na tyle czasu.

Odpowiedz 1 Like