Podczas gali XTB KSW 85 Robert Ruchała, który dzierży tymczasowy pas wagi piórkowej, zmierzy się z pełnoprawnym czempionem, Salahdine’em Parnasse’em. Robert jest przekonany, że może być pierwszym Polakiem, który pokona Francuza w klatce.

Salahdine Parnasse stoczył w karierze 18 pojedynków i przegrał tylko raz. W roku 2021 pokonał go Daniel Torres. Robert Ruchała, który 19 sierpnia w Nowym Sączu zmierzy się z Francuzem, liczy na to, że będzie pierwszym zawodnikiem z Polski, który pobije Salahdine’a. W rozmowie dla KSW Robert stwierdził:

Wszyscy mówią, że Salahdine jest fenomenalny i bardzo ciężko coś mu zrobić, ale ja widzę swoje szanse i wiem, że mogę być pierwszym Polakiem, który go pokona.

Ruchała nastawia się na ciężki pojedynek, ale zapewnia, że jest na niego gotowy.

Tym razem powiedziałem sobie, że przygotowanie na sto procent, to za mało. Haruję jak wół, byłem w USA, jeżdżę po Polsce. Rozwijam się cały czas, mentalnie jestem gotowy do tej walki. Salahdine jest wielopłaszczyznowy, szybki, dynamiczny i przede wszystkim umie myśleć w walce. Tutaj nie ma jednak przypadku, tak miało być. Miałem zdobyć pas, pojechać do Stanów, nabyć ogromnej pewności i wrócić na walkę z mistrzem.

Robert Ruchała po raz drugi w karierze będzie miał okazję zawalczyć w swoim rodzinnym mieście. W ostatnim pojedynku stoczonym w Nowym Sączu reprezentant Grapplingu Kraków pokonał w emocjonującej konfrontacji doświadczonego Damiana Stasiaka. Walka ta została wybrana najlepszym pojedynkiem gali KSW 75 i otworzyła Robertowi drzwi do starcia o pas, do którego doszło w marcu roku 2023. Robert stanął do rywalizacji z Lom-Alim Eskievem, pokonał go na mistrzowskim dystansie i zdobył tymczasowy pas wagi piórkowej. Konfrontacja ta również została wybrana najlepszym pojedynkiem wieczoru. Robert Ruchała idzie jak burza przez świat MMA i do dziś pozostaje niepokonany. 25-latek z Nowego Sącza ma na koncie dziewięć zwycięskich pojedynków. Sześć z nich stoczył walcząc dla organizacji KSW.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,797 komentarzy 2,751 polubień

Podczas gali XTB KSW 85 Robert Ruchała, który dzierży tymczasowy pas wagi piórkowej, zmierzy się z pełnoprawnym czempionem, Salahdine’em Parnasse’em. Robert jest przekonany, że może być pierwszym Polakiem, który pokona Francuza w klatce. Salahdine Parnasse stoczył w karierze 18 pojedynków i przegrał tylko raz. W roku 2021 pokonał go Daniel Torres. Robert Ruchała, który 19 […]

Odpowiedz polub

click to expand...