Salahdine Parnasse szykuje się do obrona pasa wagi piórkowej KSW. Rywalem Francuza będzie Robert Ruchała. Salahdine liczy na to, że wygra z Polakiem przez nokaut.

Podczas gali XTB KSW 85 Salahdine Parnasse stanie do kolejnej obrony tytułu wagi piórkowej. Podczas gali w Nowym Sączu Francuz zmierzy się z tymczasowym mistrzem Robertem Ruchałą, który zawalczy przed własną publicznością. W rozmowie dla KSW Parnasse przyznał, że nie przejmuje się tym, iż będzie się bił na terenie wroga i zapowiedział, że chce z Robertem wygrać przez nokaut.

Już to przerabiałem. Walczyłem z Danielem Rutkowskim w jego rodzinnym mieście, w Radomiu. Było dużo gwizdów, ale pokonałem go, mam więc już wprawę w walce na terytorium wroga. Chcę wygrać przez ładny nokaut. Byłoby idealnie.

Mówiąc natomiast o samym Robercie stwierdził:

Jest trochę chaotyczny i szalony w swoich walkach. Muszę przygotować pod niego dobrą strategię. On też pewnie będzie miał plan. Jest dobrym zawodnikiem, jest niepokonany. Niemniej, nie mierzył się nigdy z kimś takim, jak ja.

Parnasse wywalczył tytuł wagi piórkowej w roku 2019 pokonując przed czasem Romana Szymańskiego. Kilka miesięcy później obronił go w starciu z Ivanem Buchingerem. W roku 2021 przegrał pojedynek z Danielem Torresem i utracił pas, ale w kolejnym boju poddał Filipa Pejicia i kilka miesięcy później zrewanżował się Torresowi w walce na gali KSW 65. Zasiadając ponownie na tronie wagi piórkowej Parnasse pokonał Daniela Rutkowskiego i ruszył na podbój wagi lekkiej.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

2,798 komentarzy 2,754 polubień

Salahdine Parnasse szykuje się do obrona pasa wagi piórkowej KSW. Rywalem Francuza będzie Robert Ruchała. Salahdine liczy na to, że wygra z Polakiem przez nokaut. Podczas gali XTB KSW 85 Salahdine Parnasse stanie do kolejnej obrony tytułu wagi piórkowej. Podczas gali w Nowym Sączu Francuz zmierzy się z tymczasowym mistrzem Robertem Ruchałą, który zawalczy przed […]

Odpowiedz polub

click to expand...