materla

Po ogłoszeniu starcia z Mariuszem Pudzianowskim Michał Materla zapowiedział z przymrużeniem oka, że zabiera się za treningi siłowe.

Podczas gali KSW 70 dojdzie do pojedynku jednych z najpopularniejszych zawodników polskiego MMA. W starciu tym Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Michałem Materlą. Pojedynek odbędzie się w wadze ciężkiej, a Michał Materla bije się w kategorii średniej.

Po ogłoszeniu boju Materla napisał na Facebooku:

Jeszcze kilka tygodni temu wydawało się, że jest to niemożliwe, a jednak do walki dojdzie 28.05.2022 na KSW w Łodzi. Just do it!!! Zaczynam treningi siłowe 😜

Materla znajduje się dziś na trzecim miejscu rankingu najlepszych zawodników wagi średniej KSW. Mariusz Pudzianowski zajmuje pozycję drugą w kategorii ciężkiej.

W trakcie KSW 70 „Pudzian” wejdzie do klatki będąc na fali czterech wygranych z rzędu. W ostatnich bojach Mariusz pokonał popularnego „Bombardiera”, Łukasza Jurkowskiego, Nicolę Milanovicia i Erko Juna.

Podczas styczniowej gali KSW 66 w Szczecinie Michał Materla udanie powrócił do klatki KSW i znokautował w niej Jasona Radcliffe’a. Michał jest byłym mistrzem KSW. Przed ostatnim pojedynkiem walczył w okrągłej klatce w 2020 roku. Wówczas zmierzy się z Roberto Soldiciem i został przez niego znokautowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

No replies yet

...wczytuję komentarze...

Avatar of MMARocks.pl
MMARocks.pl

Cohones4Life

3,043 komentarzy 3,117 polubień

Po ogłoszeniu starcia z Mariuszem Pudzianowskim Michał Materla zapowiedział z przymrużeniem oka, że zabiera się za treningi siłowe. Podczas gali KSW 70 dojdzie do pojedynku jednych z najpopularniejszych zawodników polskiego MMA. W starciu tym Mariusz Pudzianowski zmierzy się z Michałem Materlą. Pojedynek odbędzie się w wadze ciężkiej, a Michał Materla bije się w kategorii średniej. Po

Odpowiedz polub

click to expand...