Damian Janikowski
Damian Janikowski

Damian Janikowski, który powróci do klatki KSW podczas kolejnej gali organizacji w Londynie, z wolna przygotowuje już się do walki. Cały czas jednak czeka na to kto ostatecznie będzie jego rywalem, o czym powiedział w rozmowie dla Polsatu Sport, w trakcie niedawnej gali Armia Fight Night.

Dobieramy sparingpartnerów, ale czekamy na ogłoszenie rywala. Jest to zagraniczna gala, więc ciężko twierdzić, że będzie to walka polsko-polska. Mnie się wydaje, że dostanę zawodnika z zagranicy.

Co ciekawe, Janikowski wspomniał, że może podczas nadchodzącego wydarzenia dojść do jego rewanżu z Aleksandarem Iliciem, który znokautował Damiana brutalnym wysokim kopnięciem w trzeciej rundzie pojedynku na gali KSW 47.

Gala musi się jakoś sprzedać, być może będzie to Brytyjczyk. Być może będzie to rewanż z Iliciem. Chciałbym jak najmocniejszych rywali.

Warto przypomnieć, że zaraz po walce z Iliciem Janikowski mówił otwarcie o tym, że chciałby rewanżowego pojedynku.

13 KOMENTARZE

 1. Chciałbym jak najmocniejszych rywali

  Tak i znowu będziesz skakał z kolanami jak poparzony albo przewrocisz gościa i będziesz tak kontrolował że sam się nie ruszysz na ziemi i tak będziecie leżeć przytuleni. Użyj te zapasy człowieku tak jak trzeba na jakimkolwiek przeciwniku a nie najmocniejszych.

 2. Janikowski to dzik straszny. Jest pracowity nie boi sie wyzwan. To ze nie udalo sie wczesniej to kwestia doswiadczenia i otrzaskania sie w mma. Wiecej sparingow powinen robic, na zmeczeniu wlasnie. Wtedy wszystko wchodzi najlepiej.

 3. Jak znowu mu dadzą ogarnietego stójkowicza z 5 krotnie większym rekordem MMA to będzie ponowne KO. Szczęka Damiana to szkło. Powinni mu dać kogoś kto stoczył maks 6-7 walk w zawodowym MMA, kogoś z podobnym stażem treningowym, a nie 30 latka, który walczy zawodowo od 19 roku życia. Kto Janikowskiemu w ogóle układa drogę kariery? Materla, Ilic to doświadczeni goście, dajcie mu w końcu jakiegos prospekta.

 4. Janikowski to dzik straszny. Jest pracowity nie boi sie wyzwan. To ze nie udalo sie wczesniej to kwestia doswiadczenia i otrzaskania sie w mma. Wiecej sparingow powinen robic, na zmeczeniu wlasnie. Wtedy wszystko wchodzi najlepiej.

  Ma słabą szczękę, do tego wydaje mi się ze w tym przytulnym WCA tak jak wielu innym wmowili mu że jest niesamowity (medialna otoczka dołożyła swoje) i stąd takie efekty jak ostatnio. Siłę i zapasy na pewno ma na wysokim poziomie tylko że nie wykorzystuje tego, nie wiem czy to jego wina czy tak mu każą ale no jaki jest sens przewracać przeciwnika 10 razy w ciągu, dojsc do dosiadu i lezec na nim..

 5. Ma słabą szczękę, do tego wydaje mi się ze w tym przytulnym WCA tak jak wielu innym wmowili mu że jest niesamowity (medialna otoczka dołożyła swoje) i stąd takie efekty jak ostatnio. Siłę i zapasy na pewno ma na wysokim poziomie tylko że nie wykorzystuje tego, nie wiem czy to jego wina czy tak mu każą ale no jaki jest sens przewracać przeciwnika 10 razy w ciągu, dojsc do dosiadu i lezec na nim..

  "pokaż kibicom zajebistą kontrolę, i yyy… No, styknie taki gejmplan. No, będzie git, i nie zapomnisz, bo krótki".

  :damjan::gabi_much_love:

 6. Ma słabą szczękę, do tego wydaje mi się ze w tym przytulnym WCA tak jak wielu innym wmowili mu że jest niesamowity (medialna otoczka dołożyła swoje) i stąd takie efekty jak ostatnio. Siłę i zapasy na pewno ma na wysokim poziomie tylko że nie wykorzystuje tego, nie wiem czy to jego wina czy tak mu każą ale no jaki jest sens przewracać przeciwnika 10 razy w ciągu, dojsc do dosiadu i lezec na nim..

  No chyba jednak on, bo nie wierze w to żeby trenerzy nawet z WCA nie potrafili ułożyć gameplanu tak jak należy, czyli jak typ umie w zapasy to po chuj się bić w stójce? :korwinstupid:

  Tam w WCA to lecą już chyba tylko na medialnej otoczce, w wyborczej nawet pisali, że TRENUJE TAM JURKOWSKI I AKOP i to jest coś. To, że nikt od nich walki nie wygrywa za  bardzo to już mniejsza, jebać. Mam nadzieje, że Roli tam nie popsują. Chociaż wielki mistrz Miras stwierdził że każdego popsują.

  :scary:

  Starcie rewanżowe bedzie polegać na tym, że Damian w tralierze opowie, jak wyciągnął wnioski z 1 walki, jak zajebiście przepracował okres przygotowawczy, jak to z całym zastępem trenerów opracował gameplan, jaki jest zdeterminowany żeby spełniac marzenia, potem Joker znowu go zweryfikuje i będzie lament, kryzys, czy warto? Założą z kapokiem jakiś związek zawodowy fajterów niezrozumianych, czy coś. Super będzie, ile można trenować i nie progresować żeby stwierdzić, że może to nie to, albo może za wysoko i na skróty i trzeba by było powalczyć z kimś kto może nie robi tego całe życie na jakiś bałańskich patogalach? ::really::

 7. Ma słabą szczękę, do tego wydaje mi się ze w tym przytulnym WCA tak jak wielu innym wmowili mu że jest niesamowity (medialna otoczka dołożyła swoje) i stąd takie efekty jak ostatnio. Siłę i zapasy na pewno ma na wysokim poziomie tylko że nie wykorzystuje tego, nie wiem czy to jego wina czy tak mu każą ale no jaki jest sens przewracać przeciwnika 10 razy w ciągu, dojsc do dosiadu i lezec na nim..

  Uwazam ze to za wczesnie zeby mowic o slabej szczece. Slaba defensywa juz bardziej. Zgadzam sie z zapasami, zeby wiecej ich uzywal, wypracowal pozycje i tam ubijal/zameczal przecinikow.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.