Marcin Wrzosek, były mistrz KSW, powróci do walk już podczas marcowej gali KSW 47 i zmierzy się w okrągłej klatce z Danielem Torresem. Marcin zapowiedział w rozmowie dla serwisu Polsatsport.pl, że ich pojedynek może być walką wieczoru zbliżającego się wydarzenia.

Ta walka ma zdecydowanie papiery na walkę wieczoru tej gali. W Łodzi będzie wiele świetnych pojedynków, jednak nasza przebije inne pojedynki, bo jesteśmy szybcy – w przeciwieństwie do „klocków” z wagi ciężkiej.

Natomiast wskazując silne strony rywala, dodał:

Przede wszystkim siła fizyczna. Słabe strony Torresa wyeksponował Roman Szymański – w walce z pleców nie jest on tak silny, jak w stójce. Myślę, że ja również wyciągnę z tego wnioski. Zmęczę go w klinczu, a potem go znokautuję.

Marcin został zapytany również o przyszłe pojedynki w organizacji KSW.

Nie mam żadnych informacji na temat tego, co może się wydarzyć w kolejnych walkach KSW. Wydaje mi się, że aktualny mistrz Mateusz Gamrot będzie bronił pasa wagi lekkiej. Myślę, że Parnasse spotka się z Kleberem Koike Erbstem, a ja po zwycięstwie wezmę rewanż z którymś z tych zawodników. Mam coś do udowodnienia i widzę dla siebie taki właśnie scenariusz.

Cała rozmowa do obejrzenia tutaj.

9 KOMENTARZE

  1. Zabor bardzo dokładnie przeanalizował wszystkie założenia taktyczne. Gameplan jak zawsze doskonały bez żadnych słabych punktów.

  2. Zabor bardzo dokładnie przeanalizował wszystkie założenia taktyczne. Gameplan jak zawsze doskonały bez żadnych słabych punktów.

    Proste.

  3. Powodzenia, Marcin!

    Bedzie go potrzebować, jeśli rzeczywiście zdradził znów swój game plan przed walką…

  4. Bedzie go potrzebować, jeśli rzeczywiście zdradził znów swój game plan przed walką…

    Nie wydaje mi się żeby jego wypowiedź miała jakieś znaczenie. Po pierwsze zawodnicy czasem mówią prawdę, a czasem sciemniaja, stąd sztaby raczej nie biorą tego do końca na poważnie. Biorą za to, i to jest po drugie, sposób walki danego zawodnika i analizują jego wcześniejsze walki. Są jakieś szczegoliki, których się nie zdradza, np. kopnięcia na kolano Tilla w walce z Wonderboyem, ale ogólny gameplan będzie raczej znany i "ujawniany" jest na potrzeby mediów.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.