fot. KSW

Tomasz Narkun, który podczas ostatniej gali KSW pokonał po raz drugi Mameda Khalidova, nie zamierza długo odpoczywać po tym starciu i już od stycznia chce wrócić do mocnych treningów, o czym powiedział w najnowszej rozmowie z Andrzejem Kostyrą, dla Super Expressu.

Jestem młodym zawodnikiem, więc chcę łapać jak najwięcej doświadczenia. Jeżeli wiec będzie taka możliwość i dostanę taką szansę, powrotu po nowym roku, to oczywiście jestem bardzo na tak.

Zapytany natomiast o to czy chciałby wystąpić już podczas gali KSW 47, powiedział:

Jeżeli taka będzie możliwość i organizacja będzie mnie chciała. Jeżeli my też wszystko dogramy, to jak najbardziej.

W rozmowie poruszono również temat kategorii wagowej, w której Tomasz Narkun mógłby stoczyć swój kolejny pojedynek.

Trudno powiedzieć, ale też chodzi mi po głowie waga ciężka. Jeśli nie, to też na półciężką się nie obrażę. Niezależnie jednak od wagi, jedna i druga walka będzie wielkim widowiskiem.

57 KOMENTARZE

 1. Gala KSW 47 jest 23 marca, to prawie 4 miesiące od KSW 46. To nie jest krótki termin powrotu. Ja wiem, że w przypadku tej organizacji to szok, ale tak się dzieje. Dzięki temu można stoczyć 3 walki w ciągu roku, a nie jedną albo dwie.

  Chce wrócić po nowym roku, czyli równie dobrze może to być maj lub październik albo i nawet grudzień. UFC to wraca po nowym roku galą 19 stycznia, a nie praktycznie w kwietniu. Ta granica absurdu językowego dzięki KSW została mocno przesunięta. Zrobić coś po nowym roku to raczej nie w kwietniu.

  Tak czy inaczej, dobrze że chce mu się wrócić "dość szybko".

 2. Ja Narkuna i tak uważam za średniego zawodnika.

  Pokonał dwa razy Mameda i to jest jedyne jego osiągnięcie.

  Kolejne walki to zweryfikują.

 3. Cykl życia mistrzów KSW:

  1.Wygranie kilku walk, Janusze wielbią

  2.Obijanie lokalnych rywali albo zagranicznych post prime-ów i budowanie win streaku

  3.Przekonanie o własnej przezajebistości

  4.Wpierdol od jakiegoś no name-a lub "tureckiego Silvy/króla dżungli"

  5.Dalsze walczenie w kratkę i przekonywanie, że porażki to wypadki przy pracy i "wrócę silniejszy"

 4. Narkun vs Brazylijski król nokautu Prado!

  Porobił już Parobca, a Parobiec wiadomo.

  @michi972 powiedz proszę wszystkim kto to jest Pan Parobiec.

  PAROBIEC GOAT!

 5. Krs1 z gala po nowym roku w kwietniu to naprawdę srubuje poziom. Nie ma mameda, zaraz nie będzie Pudziana, Borys zweryfikowane, cipek chociaż mam nadzieję trochę jeszcze powalczy. Kto tam będzie za jakiś czas hale zapelnial?

 6. Krs1 z gala po nowym roku w kwietniu to naprawdę srubuje poziom. Nie ma mameda, zaraz nie będzie Pudziana, Borys zweryfikowane, cipek chociaż mam nadzieję trochę jeszcze powalczy. Kto tam będzie za jakiś czas hale zapelnial?

  Slyszalem ze niejaki Red juz jest podpisany

 7. Krs1 z gala po nowym roku w kwietniu to naprawdę srubuje poziom. Nie ma mameda, zaraz nie będzie Pudziana, Borys zweryfikowane, cipek chociaż mam nadzieję trochę jeszcze powalczy. Kto tam będzie za jakiś czas hale zapelnial?

  Martyn Ford, Konfident i jeszcze kogos sie dobierze od tego, ktory kiedyś krecil dobre filmy i seriale

 8. Szacun jeśli dojdzie to do skutku i jego brak jeśli to tylko gadanie. Wiadomo nawet że jeśli zawodnik chce to i tak K&L pewnie przyblokują bo w tym kurwidołku ma być cyrk a nie sportowy zapierdol.

 9. Meh gify przez taka na stronę na necie się zlikwidowały, ale mam je zapisane, rylkoto forum ma jakieś durne ograniczenia do 640 kb, to z komy FIFA nie wkleję

 10. To, że wszyscy piszą "Parobiec", to też część mema? Ja sam tak przeczytałem, a zwykle nie mam z tym problemu. Jak Kasta krzyknął "Porabiec" to zwątpiłem.

  :scary:

 11. Odniosę się tutaj do wpisu na fb, który wrzuciliście, bo tam nie chce mi się kłócić z potencjalnymi dzbanami i Januszami MMA: "Najlepszy zawodnik bez podziału wagowego walczący w Polsce ". Ja wiem, że z Gamrota jest trochę szydera ostatnio, ale chyba możemy przyznać, że Gamer pokonywał dużo mocniejszych rywali i jest lepszym oraz bardziej wszechstronnym zawodnikiem niż Narkun. Żyrafa w UFC (pomińmy nawet kwestie witamin i soków, których nie lubi USADA) nawet w słabo obsadzonej kategorii półciężkiej nie byłby zawodnikiem o którego losy wszyscy bylibyśmy pewnie. Mateusz zaś walczy w najmocniej obsadzonej kategorii w UFC, a zapewne i na świecie i radzi sobie dobrze (pominę walki z Parke, który przedwcześnie wyleciał z UFC) i ze swoją wszechstronnością oraz zapasami mógłby się tam utrzymać przez jakiś czas i piąć w górę. TOP 5 oczywiście bym mu nie wróżył, ale jednak uważam, że Gamer jest najlepszym polskim zawodnikiem poza UFC.

 12. Odniosę się tutaj do wpisu na fb, który wrzuciliście, bo tam nie chce mi się kłócić z potencjalnymi dzbanami i Januszami MMA: "Najlepszy zawodnik bez podziału wagowego walczący w Polsce ". Ja wiem, że z Gamrota jest trochę szydera ostatnio, ale chyba możemy przyznać, że Gamer pokonywał dużo mocniejszych rywali i jest lepszym oraz bardziej wszechstronnym zawodnikiem niż Narkun. Żyrafa w UFC (pomińmy nawet kwestie witamin i soków, których nie lubi USADA) nawet w słabo obsadzonej kategorii półciężkiej nie byłby zawodnikiem o którego losy wszyscy bylibyśmy pewnie. Mateusz zaś walczy w najmocniej obsadzonej kategorii w UFC, a zapewne i na świecie i radzi sobie dobrze (pominę walki z Parke, który przedwcześnie wyleciał z UFC) i ze swoją wszechstronnością oraz zapasami mógłby się tam utrzymać przez jakiś czas i piąć w górę. TOP 5 oczywiście bym mu nie wróżył, ale jednak uważam, że Gamer jest najlepszym polskim zawodnikiem poza UFC.

  Naprawdę uważasz, że Gamer pokonałby Helda?

 13. KSW powinno kuć to żelazo jak najszybciej. Mają pogromcę Mameda do wypromowania bo za chwilę Janusze zapomno i będzie lipa.

 14. Odniosę się tutaj do wpisu na fb, który wrzuciliście, bo tam nie chce mi się kłócić z potencjalnymi dzbanami i Januszami MMA: "Najlepszy zawodnik bez podziału wagowego walczący w Polsce ". Ja wiem, że z Gamrota jest trochę szydera ostatnio, ale chyba możemy przyznać, że Gamer pokonywał dużo mocniejszych rywali i jest lepszym oraz bardziej wszechstronnym zawodnikiem niż Narkun. Żyrafa w UFC (pomińmy nawet kwestie witamin i soków, których nie lubi USADA) nawet w słabo obsadzonej kategorii półciężkiej nie byłby zawodnikiem o którego losy wszyscy bylibyśmy pewnie. Mateusz zaś walczy w najmocniej obsadzonej kategorii w UFC, a zapewne i na świecie i radzi sobie dobrze (pominę walki z Parke, który przedwcześnie wyleciał z UFC) i ze swoją wszechstronnością oraz zapasami mógłby się tam utrzymać przez jakiś czas i piąć w górę. TOP 5 oczywiście bym mu nie wróżył, ale jednak uważam, że Gamer jest najlepszym polskim zawodnikiem poza UFC.

  Gamer nie pokonał nikogo pokroju Mameda. To te zwycięstwa Narkuna stawiają go tak wysoko. Teraz trzeba czekać na potwierdzenie tej pozycji, ale o to jestem jakoś dziwnie spokojny.

  Naprawdę uważasz, że Gamer pokonałby Helda?

  Bez cienia wątpliwości. Stójka na podobnym poziomie, lepsze zapasy, o niebo lepsze cardio. Rundy by z nim Held nie ugrał.

 15. #teamNarkus czekam.

  Kto to jest ten Parobiec? Jakaś dobra morda może mi nakreślić życie i twórczość tego pana?

 16. #teamNarkus czekam.

  Kto to jest ten Parobiec? Jakaś dobra morda może mi nakreślić życie i twórczość tego pana?

  Co Ty KSW nie ogladasz?

 17. W przypadku Narkuna są dwie opcje :

  dostanie  szansę na walkę o pas w ciężkiej lub dadzą mu one punch KO Prado w obronie pasa 93 kg .

  Innych opcji za bardzo nie ma , zresztą jak się to mówi" z pustego i Salomon nie naleje".

  Impotencja w wadze 93 kg , tak jak i w wadze ciężkiej KSW są widoczne gołym okiem jeśli chodzi o ewentualne ciekawe zestawienia   :siara:

 18. #teamNarkus czekam.

  Kto to jest ten Parobiec? Jakaś dobra morda może mi nakreślić życie i twórczość tego pana?

  Gdyby przenieść postać troglodyty z Heroes III do świata sportów walki to byłby Parobcem. Mam nadzieję, że to daje jakiś obraz tego zawodnika.

 19. Naprawdę uważasz, że Gamer pokonałby Helda?

  Możliwe. Jakiś czas temu to było nie do pomyślenia, ale Held ma trochę dziur w stójce, zapasy ma dużo słabsze od Gamrota, a BJJ na zdecydowanie wyższym poziomie niż mistrz KSW. Jednak Mateusz to też nie ułomek w tej dziedzinie, potrafi bronić się przed atakami rywali. Po stronie zawodnika z Poznania byłaby też kondycja i to zdecydowanie. Takie 50/50 z delikatnym skłonieniem się ku zawodnikowi KSW. Stylistycznie to nie jest dla niego zły rywal. Byłbym za Marcinem w tej walce, ale absolutnie nie zaskoczyłaby mnie wygrana Gamrota.

 20. Ja ze zwycięstw Narkuna z Mamedem nie wyciągam daleko idących wniosków, to nie ta waga i nie te warunki fizyczne, a na najwyższym poziomie liczy się każdy detal. Zresztą, to jak Tomek zbierał w pierwszej walce (od mającego swój prime za sobą zawodnika) pokazało jaki jest dziurawy.

  Widzę to prosto, Narkun ma duży potencjał, i dużo pracy przed sobą, prawdziwego egzaminu jeszcze nie zdawał, ale na szczęście, po Mamedzie, K&L nie będą mogli dać mu jakiegoś placka, muszą znaleźć kogoś godnego.

 21. Mam tylko nadzieję, że palec u nogi odzyska sprawność do kwietnia po spotkaniu z progiem. To była heroiczna walka z bólem godna tylko naszych rodzimych gladiatorów.

 22. @HubiSSJ3  @Hefaner @MaloHombre

  Ja się nie zgodzę. Pod względem poziomu nawet nie ma co porównywać przeciwników obu, to taka przepaść, że aż się w pale nie mieści. Z całym szacunkiem, ale jedyny solidny skalp w karierze Gamorta (solidny na poziomie światowym znaczy się) to Parke. I to był jego najtrudniejszy przeciwnik, z którym zresztą wygrał nie bez problemów. Tylko nie wyskakujcie z Koike, którego przy odpowiednim stylu walki powinno się stosunkowo łatwo wypunktować, a już w ogóle jego styl leżał Gamrotowi jak żaden inny. Wszyscy już zapomnieli, że Held to był absolutny top Bellatora, drugiej najlepszej organizacji? To, że jego porażki w UFC były prawdopodobnie najbardziej pechowymi walkami ostatnich lat w polskim MMA? Przegrał, ok, taki wynik idzie w świat, ale teraz porównujemy kto by wygrał w walce Held vs Gamrot, więc jak najbardziej sposób w jaki przegrywał się liczy. Kompletnie nie widzę płaszczyzny w której Gamrot miałby z Heldem wygrać. Held w ostatnich latach bardzo stójkę poprawił, nie pamiętam też żeby był kiedyś zapaśniczo zdominowany.

  Ale wracam do tego poziomu przeciwników. Widzieliśmy wszyscy już nie raz, nie dwa i nie pięć "mega asów", którzy przepięknie prezentowali się na tle przeciętniaków, a poszli do mocniejszych organizacji i od razu porażki w debiutach. Dlatego Gamrot może super wyglądać czasami w walkach, ale myślę, ze byłby kolejnym zawodnikiem na tej liście.

 23. @HubiSSJ3  @Hefaner @MaloHombre

  Ja się nie zgodzę. Pod względem poziomu nawet nie ma co porównywać przeciwników obu, to taka przepaść, że aż się w pale nie mieści. Z całym szacunkiem, ale jedyny solidny skalp w karierze Gamorta (solidny na poziomie światowym znaczy się) to Parke. I to był jego najtrudniejszy przeciwnik, z którym zresztą wygrał nie bez problemów. Tylko nie wyskakujcie z Koike, którego przy odpowiednim stylu walki powinno się stosunkowo łatwo wypunktować, a już w ogóle jego styl leżał Gamrotowi jak żaden inny. Wszyscy już zapomnieli, że Held to był absolutny top Bellatora, drugiej najlepszej organizacji? To, że jego porażki w UFC były prawdopodobnie najbardziej pechowymi walkami ostatnich lat w polskim MMA? Przegrał, ok, taki wynik idzie w świat, ale teraz porównujemy kto by wygrał w walce Held vs Gamrot, więc jak najbardziej sposób w jaki przegrywał się liczy. Kompletnie nie widzę płaszczyzny w której Gamrot miałby z Heldem wygrać. Held w ostatnich latach bardzo stójkę poprawił, nie pamiętam też żeby był kiedyś zapaśniczo zdominowany.

  Ale wracam do tego poziomu przeciwników. Widzieliśmy wszyscy już nie raz, nie dwa i nie pięć "mega asów", którzy przepięknie prezentowali się na tle przeciętniaków, a poszli do mocniejszych organizacji i od razu porażki w debiutach. Dlatego Gamrot może super wyglądać czasami w walkach, ale myślę, ze byłby kolejnym zawodnikiem na tej liście.

  Dopóki Gamer nie opuści ciepłego kurwidołka to szkoda strzępić ryja.

 24. @HubiSSJ3  @Hefaner @MaloHombre

  Ja się nie zgodzę. Pod względem poziomu nawet nie ma co porównywać przeciwników obu, to taka przepaść, że aż się w pale nie mieści. Z całym szacunkiem, ale jedyny solidny skalp w karierze Gamorta (solidny na poziomie światowym znaczy się) to Parke. I to był jego najtrudniejszy przeciwnik, z którym zresztą wygrał nie bez problemów. Tylko nie wyskakujcie z Koike, którego przy odpowiednim stylu walki powinno się stosunkowo łatwo wypunktować, a już w ogóle jego styl leżał Gamrotowi jak żaden inny. Wszyscy już zapomnieli, że Held to był absolutny top Bellatora, drugiej najlepszej organizacji? To, że jego porażki w UFC były prawdopodobnie najbardziej pechowymi walkami ostatnich lat w polskim MMA? Przegrał, ok, taki wynik idzie w świat, ale teraz porównujemy kto by wygrał w walce Held vs Gamrot, więc jak najbardziej sposób w jaki przegrywał się liczy. Kompletnie nie widzę płaszczyzny w której Gamrot miałby z Heldem wygrać. Held w ostatnich latach bardzo stójkę poprawił, nie pamiętam też żeby był kiedyś zapaśniczo zdominowany.

  Ale wracam do tego poziomu przeciwników. Widzieliśmy wszyscy już nie raz, nie dwa i nie pięć "mega asów", którzy przepięknie prezentowali się na tle przeciętniaków, a poszli do mocniejszych organizacji i od razu porażki w debiutach. Dlatego Gamrot może super wyglądać czasami w walkach, ale myślę, ze byłby kolejnym zawodnikiem na tej liście.

  Mansour Barnaoui to też jeden z lepszych zawodników poza UFC. W karierze przegrywał tylko z: Kevinem Lee, Islamem Makchaevem, Buchingerem i właśnie Gamrotem. Piraev to też nie jest jakiś ogórek.

  Gamrot każdego rywala wręcz deklasował, Held miał owszem, bardzo pechowe porażki, ale nie mogę wyzbyć się wrażenia, że odcisnęły na nim duże piętno.

 25. po Mamedzie, K&L nie będą mogli dać mu jakiegoś placka, muszą znaleźć kogoś godnego.

  Muszą ? :DC:

  Dlaczego nie będą mogli ? Dyrektor artystyczny znajdzie jakiegoś króla amazońskiej dżungli i tyle. Myślisz że tam ktoś patrzy na logikę zestawiania walk w dywizji z może 4 (w porywach) stałymi zawodnikami ?

  :damjan:

 26. Mam tylko nadzieję, że palec u nogi odzyska sprawność do kwietnia po spotkaniu z progiem. To była heroiczna walka z bólem godna tylko naszych rodzimych gladiatorów.

  A zajebałeś tak kiedy paluchem ? :jimcarrey:

  :korwinlaugh:

 27. @HubiSSJ3 Nie lubię i nie wierze w Gamera choć życzę mu wszystkiego najlepszego i obym był z niego dumny… Ale nazywanie go najlepszym zawodnikiem wszech-wag i człowiekiem o dużo lepszych osiągnięciach od Narkuna to już nie przesada a jakaś Trolo-Prowokacja… Gamer jest "szermierem" zachowuje się w ringu jak "kot w klatce" biega po wszystkim i robi co może by nie zostać trafionym i by jak najwięcej punkcików uzyskać i po przez zagmatwane i kocie ruchy próbuje granicznie przetrwać do końca rundy i… i to mu się udaje ale "Tak Mistrz nie wygląda"… Nie walczył on z nikim poważnym… a poważni zawodnicy no cóż może jednego albo dwóch wykiwa na te uciekanie, unikanie walki, szermierkę na punkty ale ten jego łepek zostanie w końcu złapany na tych żartach… Niema Gamrot potencjału po za ciężką pracą i "rzeźbionym" nią Cardio… Wyrobił sobie pewne parametry fizyczne i logikę walki ale… GO NIE MOŻNA porównywać do Nakruna który ma super cardio również, zna się na gejmplanie a do tego MA PARAMETRY FIZYCZNE i bezkompromisowo wchodzi w weryfikacje tych parametrów fizycznych z rywalami… Inaczej mówiąc potrafi zdemolować rywali wymianach.. z miłą chęcią wejdzie do parteru z rywalem… NARKUN NIE UCIEKA… Nie idzie na kalkulacje… Chce wygrać i punktami ale też chce kogoś zaj jehb ać…. Nie unika walki i nie tylko bilans punktowy się dla niego liczy… Gamrot to ktoś kto już dawno przekroczył swoje możliwości a teraz biega na ringu i nie chce zostać zweryfikowany… Do czasu… Nie z każdym taka szermierka, unikanie walki i próba wygrania nie w MMA tylko w Szachy się będzie udawała… przed niektórymi nie da się uciec i trzeba będzie się z nimi bić… Przekonał się o tym Gustafsson… Też miał taki styl dopóki nie zawalczył kilka razy z ciężkimi rywalami i zrozumiał że nie da się tak zawsze biegać i grać na punkty.. ;( Narkun ma P O T E N C J A Ł… Właściwie nie mam pojęcia jak "obecnie" pokonać Narkuna przy jego "Bardzo Twardym Łbie"… Niemożna go ostatnio wyłączyć… Natomiast Gamrot no cóż… Według mnie Gamrot to szermier który odstawia fenomenalne piruety i zwroty w unikaniu ciosów ale… Tak to sobie można pogrywać nie za długo z lepszymi graczami… Gamrot nie ma atutów po za uciekaniem i drapaniem.

 28. Krs1 z gala po nowym roku w kwietniu to naprawdę srubuje poziom. Nie ma mameda, zaraz nie będzie Pudziana, Borys zweryfikowane, cipek chociaż mam nadzieję trochę jeszcze powalczy. Kto tam będzie za jakiś czas hale zapelnial?

  Borys zweryfikowany, a Cipao nie? oki, gdzieś tam jest na pewno jakaś logika…[ tu zostaje wstawiony nieistniejący jeszcze gif z Mmakłowiczem, jak lipuje przez lornetkie].

 29. @HubiSSJ3 Nie lubię i nie wierze w Gamera choć życzę mu wszystkiego najlepszego i obym był z niego dumny… Ale nazywanie go najlepszym zawodnikiem wszech-wag i człowiekiem o dużo lepszych osiągnięciach od Narkuna to już nie przesada a jakaś Trolo-Prowokacja… Gamer jest "szermierem" zachowuje się w ringu jak "kot w klatce" biega po wszystkim i robi co może by nie zostać trafionym i by jak najwięcej punkcików uzyskać i po przez zagmatwane i kocie ruchy próbuje granicznie przetrwać do końca rundy i… i to mu się udaje ale "Tak Mistrz nie wygląda"… Nie walczył on z nikim poważnym… a poważni zawodnicy no cóż może jednego albo dwóch wykiwa na te uciekanie, unikanie walki, szermierkę na punkty ale ten jego łepek zostanie w końcu złapany na tych żartach… Niema Gamrot potencjału po za ciężką pracą i "rzeźbionym" nią Cardio… Wyrobił sobie pewne parametry fizyczne i logikę walki ale… GO NIE MOŻNA porównywać do Nakruna który ma super cardio również, zna się na gejmplanie a do tego MA PARAMETRY FIZYCZNE i bezkompromisowo wchodzi w weryfikacje tych parametrów fizycznych z rywalami… Inaczej mówiąc potrafi zdemolować rywali wymianach.. z miłą chęcią wejdzie do parteru z rywalem… NARKUN NIE UCIEKA… Nie idzie na kalkulacje… Chce wygrać i punktami ale też chce kogoś zaj jehb ać…. Nie unika walki i nie tylko bilans punktowy się dla niego liczy… Gamrot to ktoś kto już dawno przekroczył swoje możliwości a teraz biega na ringu i nie chce zostać zweryfikowany… Do czasu… Nie z każdym taka szermierka, unikanie walki i próba wygrania nie w MMA tylko w Szachy się będzie udawała… przed niektórymi nie da się uciec i trzeba będzie się z nimi bić… Przekonał się o tym Gustafsson… Też miał taki styl dopóki nie zawalczył kilka razy z ciężkimi rywalami i zrozumiał że nie da się tak zawsze biegać i grać na punkty.. ;( Narkun ma P O T E N C J A Ł… Właściwie nie mam pojęcia jak "obecnie" pokonać Narkuna przy jego "Bardzo Twardym Łbie"… Niemożna go ostatnio wyłączyć… Natomiast Gamrot no cóż… Według mnie Gamrot to szermier który odstawia fenomenalne piruety i zwroty w unikaniu ciosów ale… Tak to sobie można pogrywać nie za długo z lepszymi graczami… Gamrot nie ma atutów po za uciekaniem i drapaniem.

  Narkun, mordeczko wspaniała, to Ty?

 30. @HubiSSJ3  @Hefaner @MaloHombreKompletnie nie widzę płaszczyzny w której Gamrot miałby z Heldem wygrać. Held w ostatnich latach bardzo stójkę poprawił, nie pamiętam też żeby był kiedyś zapaśniczo zdominowany.

  Held poprawił stójkę, ale dalej kuleje, i nadal robi dziwne "zapaśnicze" ruchy stopami, kiedy zmienia płaszczyzny, przez co, jeśli oberwie kontrą, to nie może się odnależć. Gamer podobnie, ale jakieś dwa poziomy wyżej. I kiedy się wpakuje w tarapaty, to potrafi z nich  wyjść technicznie lub siłowo – nie blokuje się na jakąś technikę, czy tam kolano, ale zmienia, szuka, znajduje. U Heldzika inaczej – tarapaty, z których nie ma wyjścia do skrętówki, są u niego w 90% przegrane.

  Co do Gamer vs Parke – lol, pierwsza walka tak, plan Parkana był lepszy. Ale już druga walka, i to, jak był neutralizowany…gdyby nie wymuszona kontuzja, zdziwiłbyś się.

 31. @Drzewo

  Mordeczko… Ale to nie może tak wyglądać… Że Tacy jak Ty się do mnie plują… To nie może tak wyglądać…

  Rozwiń się Mordeczko… Wyartykułuj się bardziej w gadce to zobaczymy Mordeczko czy Ty chociaż przy klawiaturze jesteś mocny…

  Kuwhhaaa Gamer… Od razu odbiłeś się taką gadką od "tego czegoś" czego nie rozumiesz… Gamer… Mordeczko to jak byśmy się kłócili o to kto wygra na Mystera Roku albo na Szermiera roku ale nie w temacie jak długo Gamer będzie pogrywał sobie na punkciki… Z Heldem uważam że by przegrał… Marcin by "go złapał" i zmusił do walki i w tej walce musiał by się wykazać… i właśnie z Heldem by się skończyło bieganie i unikanie kuli ognia bo parzy… Taki jest Gamer… zdaje się że niedługo będzie w UFC a tam już go zweryfikują na tych niższych poziomach… Podobny styl miał Jotko… TYLE ŻE JOTKO umiał się z tym przełamać i wypracować w sobie walory by umieć W A L C Z Y Ć… G A M E R… Ciężka sprawa jak ktoś go zagoni w ślepą uliczkę to facet na prawdę ma mało atutów by coś zrobić… Albo walka na punkty albo po nim…

 32. @Drzewo

  Mordeczko… Ale to nie może tak wyglądać… Że Tacy jak Ty się do mnie plują… To nie może tak wyglądać…

  Rozwiń się Mordeczko… Wyartykułuj się bardziej w gadce to zobaczymy Mordeczko czy Ty chociaż przy klawiaturze jesteś mocny…

  Kuwhhaaa Gamer… Od razu odbiłeś się taką gadką od "tego czegoś" czego nie rozumiesz… Gamer… Mordeczko to jak byśmy się kłócili o to kto wygra na Mystera Roku albo na Szermiera roku ale nie w temacie jak długo Gamer będzie pogrywał sobie na punkciki… Z Heldem uważam że by przegrał… Marcin by "go złapał" i zmusił do walki i w tej walce musiał by się wykazać… i właśnie z Heldem by się skończyło bieganie i unikanie kuli ognia bo parzy… Taki jest Gamer… zdaje się że niedługo będzie w UFC a tam już go zweryfikują na tych niższych poziomach… Podobny styl miał Jotko… TYLE ŻE JOTKO umiał się z tym przełamać i wypracować w sobie walory by umieć W A L C Z Y Ć… G A M E R… Ciężka sprawa jak ktoś go zagoni w ślepą uliczkę to facet na prawdę ma mało atutów by coś zrobić… Albo walka na punkty albo po nim…

  Powinieneś obczaić WWE spodobało by ci się :wtf2:

 33. I kiedy się wpakuje w tarapaty, to potrafi z nich wyjść technicznie lub siłowo – nie blokuje się na jakąś technikę, czy tam kolano, ale zmienia, szuka, znajduje.

  Tak jak pisałem – poziomy przeciwników.

 34. @Drzewo

  Mordeczko… Ale to nie może tak wyglądać… Że Tacy jak Ty się do mnie plują… To nie może tak wyglądać…

  Rozwiń się Mordeczko… Wyartykułuj się bardziej w gadce to zobaczymy Mordeczko czy Ty chociaż przy klawiaturze jesteś mocny…

  Kuwhhaaa Gamer… Od razu odbiłeś się taką gadką od "tego czegoś" czego nie rozumiesz… Gamer… Mordeczko to jak byśmy się kłócili o to kto wygra na Mystera Roku albo na Szermiera roku ale nie w temacie jak długo Gamer będzie pogrywał sobie na punkciki… Z Heldem uważam że by przegrał… Marcin by "go złapał" i zmusił do walki i w tej walce musiał by się wykazać… i właśnie z Heldem by się skończyło bieganie i unikanie kuli ognia bo parzy… Taki jest Gamer… zdaje się że niedługo będzie w UFC a tam już go zweryfikują na tych niższych poziomach… Podobny styl miał Jotko… TYLE ŻE JOTKO umiał się z tym przełamać i wypracować w sobie walory by umieć W A L C Z Y Ć… G A M E R… Ciężka sprawa jak ktoś go zagoni w ślepą uliczkę to facet na prawdę ma mało atutów by coś zrobić… Albo walka na punkty albo po nim…

  Held jest świetny technicznie, ale fizycznie kuleje strasznie, nawet jak ja swoją kategorię wagową. Podejrzewam, że Gamrot wychodziłby ze wszystkich prób poddań, jakie Held by podejmował.

  A stójka Helda wiadomo jak wygląda.

 35. @Drzewo

    To nie może tak wyglądać…Że Tacy jak Ty się do mnie plują…

  Rozwiń się Mordeczko… Wyartykułuj się bardziej w gadce to zobaczymy Mordeczko czy Ty chociaż przy klawiaturze jesteś mocny…

  Kuwhhaaa Gamer… Od razu odbiłeś się taką gadką od "tego czegoś" czego nie rozumiesz… Gamer… Mordeczko to jak byśmy się kłócili o to kto wygra na Mystera Roku albo na Szermiera roku ale nie w temacie jak długo Gamer będzie pogrywał sobie na punkciki… Z Heldem uważam że by przegrał…

  Cieszę się, że tak uważasz, fajnie, że pozwalasz mi się wypowiedzieć, choć uważasz tę wypowiedz za "plucie się". To nie jest tylko moja opinia, jeśli się dobrze orientuję, to w kuluarach większość ludzi znających się na temacie uważa, że Gamer Helda pokona, głównie z uwagi na fizyczność.

  To, czego nie rozumiem, to że Held prawie wcale nie poprawił stójki, i nadal słabo ustawia pozycję, plus przy zmianach pozycji i dystansu zle sie porusza na nogach. Co w tym z plucia się? Chyba tylko fakt, że ktoś miał prawo mieć odmienne zdanie, niż Ty. Jak jednak spojrzysz na te kilka wypowiedzi powyżej, to inni ludzie też to napisali. Ja bym na Twoim miejscu do plucia się dołożył "zmowę" i pocisnął z teoriami spiskowymi na koniec, to by miało jeszcze większy impakt.

  :razz:enn:

  Piona, idę się ponapinać przed lustrem, napinka przed klawiaturą zaliczona.:bleed:

 36. Cieszę się, że tak uważasz, fajnie, że pozwalasz mi się wypowiedzieć, choć uważasz tę wypowiedz za "plucie się". To nie jest tylko moja opinia, jeśli się dobrze orientuję, to w kuluarach większość ludzi znających się na temacie uważa, że Gamer Helda pokona, głównie z uwagi na fizyczność.

  To, czego nie rozumiem, to że Held prawie wcale nie poprawił stójki, i nadal słabo ustawia pozycję, plus przy zmianach pozycji i dystansu zle sie porusza na nogach. Co w tym z plucia się? Chyba tylko fakt, że ktoś miał prawo mieć odmienne zdanie, niż Ty. Jak jednak spojrzysz na te kilka wypowiedzi powyżej, to inni ludzie też to napisali. Ja bym na Twoim miejscu do plucia się dołożył "zmowę" i pocisnął z teoriami spiskowymi na koniec, to by miało jeszcze większy impakt.

  :razz:enn:

  Piona, idę się ponapinać przed lustrem, napinka przed klawiaturą zaliczona.:bleed:

  Może i pokona Helda ale i tak ma mniejszy potencjał od Helda… Jeżeli pokona Helda to tylko dla tego że Marcin cierpi na jakiś brak motywacji… Niema co się dziwić od dziecka właściwie zajmuje się MMA… Gamer w sztosie by przegrał z Heldem w sztosie… Niemniej jednak uważam że Gamer miał by poważne problemy z Heldem gdyż nie uciekł by mu… a Gamer lubi uciekać i punktować.

 37. Borys zweryfikowany, a Cipao nie? oki, gdzieś tam jest na pewno jakaś logika…[ tu zostaje wstawiony nieistniejący jeszcze gif z Mmakłowiczem, jak lipuje przez lornetkie].

  Ale materla ma duuuuuzo wiekszy fanbase i pozycję w federacji.

 38. Held jest świetny technicznie, ale fizycznie kuleje strasznie, nawet jak ja swoją kategorię wagową. Podejrzewam, że Gamrot wychodziłby ze wszystkich prób poddań, jakie Held by podejmował.

  A stójka Helda wiadomo jak wygląda.

  Heldowi brakuje cardio i psychy. A to kluczowe rzeczy. Bo skillset ma mega. No oprócz tej stojki która lekko mówiąc nie przekonuje. Ale zrobił się z niego wyrobnik, brakuje tam emocji i motywacji. Ktoś mógłby go w końcu poukładać. I niech zrobi coś z tym cardio bo to kurla wstyd zeby młody chłop co całe życie trenuje oddychal rękawami od drugiej rundy.

  Ale niestety ufc go mocno zweryfikować.

  Gamer jednak cardio ma żelazne, a psycha, akurat pod walkę się nadaje. :razz:oke:

  Wcale bym się nie zdziwił jakby gamrot go porobił. Chłop wiadomo głupoty gada, ale co by nie gadać potencjał ma i w dobrym teamie mógłby się rozwinąć w UFC.

  Ale w sumie w USA trenował tam gdzie jotko i Jędrzejczyk – jak im idzie każdy widzi:śmiech:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.