Mariusz Pudzianowski przygotowuje się do swojej dwudziestej walki w MMA. Jego rywalem w tym starciu będzie Szymon Kołecki, a do pojedynku dojdzie podczas gali KSW 47. I chociaż Mariusz jest przyzwyczajony do ciężkich treningów, to niedawno napisał w mediach społecznościowych, że coraz ciężej mu się trenuje.

Niby tak blisko a coraz ciężej się trenuje i coraz ciężej wszystko przychodzi wrrrrre ŁATWO NIGDY NIC NIE PRZYCHODZI MI!!

Treningi przynoszą jednak efekty i „Pudzian” postanowił też pochwalić się swoją sylwetką na dwa tygodnie przed walką. Publikując zdjęcie na Facebooku, napisał:

Trening zrobiony, założenia zgodnie z planem wykonane, 117 kg nic więcej mi nie potrzeba.

Trening zrobiony, założenia zgodnie z planem wykonane, 117kg nic wiecej mi nie potrzeba.

Publiée par Mariusz Pudzianowski sur Mercredi 6 mars 2019

Do walki Mariusza Pudzianowskiego z Szymonem Kołeckim dojdzie już 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie.

28 KOMENTARZE

 1. Mario to pracoholik, więc opieprzania się zarzucić mu nigdy nie można. Robi wszystko co może, za to zawsze propsy:OK:

 2. Mario to pracoholik, więc opieprzania się zarzucić mu nigdy nie można. Robi wszystko co może, za to zawsze propsy:OK:

  Mniejsza już o to, że robi to cały czas źle. Ważne że robi:razz:udziaonicbyniedao:

 3. Mniejsza już o to, że robi to cały czas źle. Ważne że robi:razz:udziaonicbyniedao:

  Jest w tym sens. Ale można się z nim zgodzić, że to bardziej z przygody w MMA zrobiła się tak jakby kariera.

 4. Forma jest, szkoda, że po 10 latach wciąż ma technikę stójki i parteru na poziomie ludzi, którzy trenują 3 tygodnie, w każdym tygodniu 3 treningi po 1,5h.

 5. sylwetka OK, ale ta twarz… wygląda jak od 60 latka

  Od tego nakurwiania ciężarami od małego ma te zmarszczki

 6. Mario to pracoholik, więc opieprzania się zarzucić mu nigdy nie można. Robi wszystko co może, za to zawsze propsy:OK:

  Robi dużo, niekoniecznie dobrze i efektywnie. No ale już byle do emeryturki.

 7. Też macie wrażenie, że Mariusz jest dość trudny w współpracy? tzn. nie widzę żeby trenował z mocnymi ciężkimi zawodnikami tylko trening z Arbim i siłka. Wydaje mi się, że po prostu Pudzian ma swój pogląd na temat treningów itp i nikt go do zmiany nie przekona, a szkoda bo z jego pracowitością mógłby prezentować wyższy poziom niż dotychczas..

 8. Można się z niego śmiać, ale gdyby nie on to połowa ludzi by nie wiedziała co to jest mma .

  I nie miałbym nic przeciwko takiemu stanowi

 9. I nie miałbym nic przeciwko takiemu stanowi

  Ty może nie, ale zawodnicy którzy zarabiają na popularności sportu raczej są Pudzilli wdzięczni 😉

  Ciekawe jakby wyglądał chociaż sponsoring w Polsce, gdyby Pudzian nie wszedł w mma.

  Wątpię by było to lepiej dla ludzi tracących zdrowie w klatkach i poza nimi dla naszej satysfakcji

 10. Kiedy Mario miał pierwsze walki w mma, wiedziałem o tym tak mało, że wydawało mi się, że KSW to jakaś ogólnoświatowa liga, tak jak w piłce nożnej xD

  Ale młody byłem i nic nie zainteresowany mma poza nim, więc można mi wybaczyć:lol:

 11. Też macie wrażenie, że Mariusz jest dość trudny w współpracy? tzn. nie widzę żeby trenował z mocnymi ciężkimi zawodnikami tylko trening z Arbim i siłka. Wydaje mi się, że po prostu Pudzian ma swój pogląd na temat treningów itp i nikt go do zmiany nie przekona, a szkoda bo z jego pracowitością mógłby prezentować wyższy poziom niż dotychczas..

  Pudzian lata temu zrozumial, ze mistrzem nie będzie i KSW to dla niego jakies wyzwania, ogromna promocja jego osoby i pieniądze. Nie zalezy mu na progresie i trenuje jak lubi, tak to widzę.

  Ty może nie, ale zawodnicy którzy zarabiają na popularości sportu raczej są Pudzilli wdzięczni 😉

  Ciekawe jakby wyglądał chociaż sponsoring w Polsce, gdyby Pudzian nie wszedł w mma.

  Wątpię by było to lepiej dla ludzi tracących zdrowie w klatkach i poza nimi dla naszej satysfakcji

  Chyba, ze ktos jest nieobiektywny i ma ból dupy jak Rozal. On nadal sobie nie zdaje sprawy, ze gdyby nie era Pudziana, to stalby na bramce w Płocku albo skończył jeszcze gorzej.

 12. Też macie wrażenie, że Mariusz jest dość trudny w współpracy? tzn. nie widzę żeby trenował z mocnymi ciężkimi zawodnikami tylko trening z Arbim i siłka. Wydaje mi się, że po prostu Pudzian ma swój pogląd na temat treningów itp i nikt go do zmiany nie przekona, a szkoda bo z jego pracowitością mógłby prezentować wyższy poziom niż dotychczas..

  Oczywiscie że jest tak jak mówisz , niestety Mariusz to zadufany w sobie człowiek który wie wszystko najlepiej  , ponadto jest ciężki do rozmowy. Tranować też nikt z nim nie chce bo na sparingach pewnie się nakręca i chce pokazać że jest najsilniejszym człowiekiem na świecie, wybaczcie fani Pudzilli ale hejtuje go , bo zamiast trenować MMA to on robi rzeźbę na siłowni , Szymon skończ waść i oszczędź mu wstydu błagam :razz:ray::razz:ray::razz:ray:

 13. W tym przypadku chyle czola przed KSW, bo wyznaczony cel został osiągnięty. Zapłacę i bede mocno ściskał kciuki za Szymonem.  Pudzian Pawła Nastule odpowiednio długo wyczekał, teraz już się nie uda.

 14. Też macie wrażenie, że Mariusz jest dość trudny w współpracy? tzn. nie widzę żeby trenował z mocnymi ciężkimi zawodnikami tylko trening z Arbim i siłka. Wydaje mi się, że po prostu Pudzian ma swój pogląd na temat treningów itp i nikt go do zmiany nie przekona, a szkoda bo z jego pracowitością mógłby prezentować wyższy poziom niż dotychczas..

  Dzieki za info!:friends:

 15. lepiej dla ludzi tracących zdrowie w klatkach i poza nimi dla naszej satysfakcji

  To w końcu robią to dla tych pieniędzy czy naszej satysfakcji ? :awesome:

  Pudzian lata temu zrozumial, ze mistrzem nie będzie i KSW to dla niego jakies wyzwania

  Tim Sylvia zabrał mu duszę . . .

  Szymon skończ waść i oszczędź mu wstydu

  W końcu ktoś :antonio:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.