Gala KSW 47, która odbędzie się 23 marca w łódzkiej Atlas Arenie zbliża się wielkimi krokami. Na niecałe cztery tygodnie przed wydarzeniem organizacja pochwaliła się w mediach społecznościowych, że sprzedała już 10 tysięcy biletów.

Jak podają przedstawiciele hali na swojej stronie internetowej, maksymalna pojemność obiektu wynosi 13 805 osób. Do wypełnienie całej areny zostało zatem jeszcze nieco miejsc. Patrząc jednak na poprzednie gale KSW w Łodzi, nie powinno być z tym problemu.

KSW 47 jest szóstym wydarzeniem organizacji w Atlas Arenie, a wszystkie poprzednie gale przyciągały na trybuny komplet widzów.

Po raz pierwszy KSW zawitało do Łodzi w roku 2010 z galą KSW 14: Dzień Sądu. Rok później przygotowano tam KSW 17: Zemsta. W roku 2013 w Atlas Arenie zorganizowano KSW 24: Starcie Gigantów. Później nastąpiła dłuższa przerwa od wizyt w Łodzi i dopiero w roku 2018 KSW przygotowało tam galę KSW 42: Narkun vs. Khalidov.

Walką wieczoru nadchodzącej gali KSW 47 będzie starcie o pas mistrzowski wagi ciężkiej pomiędzy Philipem De Friesem i Tomaszem Narkunem. Pełną rozpiskę gali KSW 47 można znaleźć poniżej.

KSW 47 z udziałem m.in. Pudziana, Kołeckiego, Narkuna czy Mańkowskiego – rozpiska gali

1 KOMENTARZ

  1. Wybieram w takim wypadku FAMEmma! Prawdziwa napierdalanka a nie komedia i ustawione walki!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.