Informacja prasowa

Niepokonany w starciach z Polakami zawodnik z Kraju Kawy, Daniel Torres (8-3, 4 KO, 1 Sub) skrzyżuje rękawice z Romanem Szymańskim (10-4, 1 KO, 3 Sub) na gali KSW 46 w Gliwicach. Do starcia w kategorii piórkowej dojdzie 1 grudnia w Arenie Gliwice.

Szymański zadebiutował w KSW w grudniu 2016 roku, kiedy to na KSW 37 poddał w trzeciej rundzie Sebastiana Romanowskiego i zdobył bonus za najlepszą walkę gali z podtytułem „Circus of Pain”. W swoim następnym występie na studyjnym KSW 38 trenujący w Poznaniu zawodnik pewnie pokonał Brazylijczyka Denilsona Nevesa. Do klatki na KSW 46 w Gliwicach Szymański wejdzie po świetnym boju z byłym mistrzem, Marcinem Wrzoskiem. Na KSW 41 w grudniu ubiegłego roku lepszy na pełnym dystansie okazał się „Polish Zombie”.

Daniel Torres to kolejny utalentowany i młody zawodnik, który dołączył w ostatnim czasie do KSW. 24-latek z Kraju Kawy może pochwalić się znakomitą passą 8 wygranych w ostatnich 9 starciach. „Lyoto” zadebiutował w KSW na gali KSW 44 w Gdańsku. Po fenomenalnym i bardzo wyrównanym boju pokonał na punkty cenionego Filipa Wolańskiego. Wcześniej 24-latek pokonał nad Wisłą solidnego Kamila Łebkowskiego.

Walką wieczoru gali KSW 46 w Gliwicach będzie rewanżowy pojedynek pomiędzy mistrzem wagi półciężkiej, Tomaszem Narkunem, a byłym mistrzem wagi średniej Mamedem Khalidovem. W drugim najważniejszym pojedynku mistrz kategorii lekkiej, Mateusz Gamrot będzie miał okazję jako pierwszy w historii KSW sięgnąć po drugi tytuł, ponieważ zmierzy się z Kleberem Koike Erbstem o tytuł dywizji piórkowej.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.