Informacja prasowa: 

Gośćmi nowego odcinka Czerwonej Kartki są dziennikarze zajmujący się MMA – Filip Lewandowski z MMARocks oraz Mariusz Olkiewicz, redaktor naczelny InTheCage. Panowie wspólnie z REDEM podsumowują galę KSW 46, rozmawiają o tym, kogo federacja powinna pozyskać, a komu podziękować za współpracę.

Grudniowa gala była ostatnią dla Mameda Khalidova w barwach KSW. Zawodnik zaskoczył publiczność ogłaszając zakończenie kariery. Zdaniem REDA Mamed jest winien fanom jeszcze jedną, pożegnalną walkę. – Bardzo bym chciał, ale ci, którzy go znają, twierdzą, że jak Mamed coś mówi, to to jest ostatnie słowo – komentuje Filip Lewandowski.

Jeśli chcecie znać zdanie naszego kolegi z redakcji na temat ostatniej gali największej organizacji MMA w Polsce to koniecznie posłuchajcie!

45 KOMENTARZE

 1. nie tylko z Filipem jak widać :muttley:

  Jak widać nie i jak widać nikt tego nie maskuje, że Mariusz także tam był 🙂

 2. Zaczyna się robić przygotowanie do walki Reda w KSW. Co prawda grubas nie wygląda na sportowca ale nie takich ananasów Mistrz Kawulski ze śwagrem wprowadzali na salony.

 3. Zaczyna się robić przygotowanie do walki Reda w KSW. Co prawda grubas nie wygląda na sportowca ale nie takich ananasów Mistrz Kawulski ze śwagrem wprowadzali na salony.

  Jak Pudzian wywrócił po sprowadzeniu Butterbean'a, który pewnie ostatni raz schylił się po prezent komunijny, to hala oszlała z podniecenia, także pozostaje się tylko zgodzić, że i dla Reda by się znalazło miejsce w KSW. W filmie Vegi już gra, czy tam Underdogu, więc podkład już się robi.

  Co do samego Reda, to kiedyś go nawet lubiłem, obecnie przez to pierdolenie w tej czerwonej kartce i marudzenie odnośnie Polski i Polaków stracił w moich oczach.

  Filip props, wydaje się spoko mordą.

 4. Mnie zawsze cieszy kazda nowa pozycja audio w kontekscie MMA, bo moge sluchac w tle zajmujac sie wazniejszymi sprawami, ale na dzwiek nazwiska Olkiewicz zawsze zapala mi sie czerwona lampka. Nadal nie rozumiem jak mozna byc tak dlugo i tak blisko dyscypliny, spedzic tyle godzin na rozmowach z zawodnikami, trenerami, a rownoczesnie kompletnie jej nie rozumiec i nie dostrzegac oczywistosci.

 5. Zrezygnowałem z 1h nauki niemieckiego.

  No to lepiej odpalaj ten niemiecki, serio mówie. Przynajmniej coś Ci w głowie zostanie.

 6. Wy tak dla zasady się dojebujecie czy co? 😀 Przesłuchałem całe i Mariusz generalnie dobrze się zaprezentował, Filip (wiadomo) też. Red, trochę Janusz, ale da się go słuchać. Ogólnie polecam, nie będzie to stracony czas. Odpalcie choć na chwilę, by nabić wyświetlenie, to będziemy mieli więcej takich audycji z ludźmi ze świata MMA. :OK:

 7. Wy tak dla zasady się dojebujecie czy co? 😀 Przesłuchałem całe i Mariusz generalnie dobrze się zaprezentował, Filip (wiadomo) też. Red, trochę Janusz, ale da się go słuchać. Ogólnie polecam, nie będzie to stracony czas. Odpalcie choć na chwilę, by nabić wyświetlenie, to będziemy mieli więcej takich audycji z ludźmi ze świata MMA. :OK:

  Gdyby nie Olkiewicz to przesluchalbym z ogromną przyjemnością a tak to nawet nie odpalam. Wystarczy mi, że kilka razy odpaliłem ich podcast. Koleś nie ma żadnej wiedzy o mma poza KSW.

  Wyświetlenie chętnie nabiję.

 8. Bez szału, ale Olkiewicz miał dużo celnych spostrzeżeń. Chłopcy wypadli dobrze, a prowadzący jakoś mnie nie przekonuje.

 9. Wy tak dla zasady się dojebujecie czy co? 😀 Przesłuchałem całe i Mariusz generalnie dobrze się zaprezentował, Filip (wiadomo) też. Red, trochę Janusz, ale da się go słuchać. Ogólnie polecam, nie będzie to stracony czas. Odpalcie choć na chwilę, by nabić wyświetlenie, to będziemy mieli więcej takich audycji z ludźmi ze świata MMA. :OK:

  Red, Szostak, jakie jeszcze asy ze świata MMA chowacie w rękawie? Ja jednak nie będę nabijał wyświetleń skoro taka jest perspektywa.

 10. Red, Szostak, jakie jeszcze asy ze świata MMA chowacie w rękawie? Ja jednak nie będę nabijał wyświetleń skoro taka jest perspektywa.

  Był Kawul, był Janek Blachowicz, Asia Jędrzejczyk. Ale jak Cię kojarzę, to wolałbys Daniela Magicala albo Bonusa BGC, więc jebać, do niczego nie zmuszam, nie mam w tym zadnego interesu

 11. Był Kawul, był Janek Blachowicz, Asia Jędrzejczyk. Ale jak Cię kojarzę, to wolałbys Daniela Magicala albo Bonusa BGC, więc jebać, do niczego nie zmuszam, nie mam w tym zadnego interesu

  Panie Szady nie mieszajmy dwóch systemów walutowych. Jak rozmawiacie ze sportowcami- super. Jak rozmawiacie z frikami którzy są frikami i o tym wiedza- super. Ale jak robicie z frikow zawodników/ekspertów  którymi nie sa- nie jest super. W tym rzecz.

 12. na dzwiek nazwiska Olkiewicz zawsze zapala mi sie czerwona lampka

  Widzę Olkiewicza – nie odpalam. Proste.

  Olklakierowicz::clintdis::

  Gdyby nie Olkiewicz to przesluchalbym z ogromną przyjemnością a tak to nawet nie odpalam.

  Wy tak serio czy to jakiś trolling lub przegapiłem jakąś "wojenkę" w hyde parku ?

 13. Spinacze się zbytnio. Sam mam świadomość, że (po wysłuchaniu wywiadów, podcastów) mam większą wiedze na temat mma niż większość redaktorów, którzy kreują rzeczywistość podworka, ale mam to :gdzie::rutekajak:

 14. Nie rozumiem twierdzenia, że Fedor by się nie zwrócił. To nazwisko spokojnie na ME gali na narodowym.

  Fedor pewnie tak jak Pudzian bierze bańkę… Tylko w dolarach. Nieopłacalna inwestycja.

 15. Słuchało się dobrze, bez żenady jak w przypadku rozmowy Reda z Akopem.

  @Unscarred co ty robisz? Ja lobbuję u góry żeby Ci ogarnąć jakąś fajną czapkę, a Ty na wywiad w czapce przychodzisz.

  :eddieconspiracy:

 16. Red bardziej ogarniety niz wiekszosc 'cohones' :korwinlaugh:

  Olkiewicz dupowlaz KRS1 i nic wiecej, wyzej sra niz dupe ma :kis:

 17. Red bardziej ogarniety niz wiekszosc 'cohones' :korwinlaugh:

  :applause::applause::applause:

  Mógłby ten podcast robić cyklicznie, np. co dwa tygodnie + zapraszać ogarniających temat gości – tak 1 dziennikarz i 1 zawodnik lub ktoś ze światka mma(trzech to już za dużo – kakofonia), ja bym z przyjemnością obejrzał(posłuchał), szczególnie że obecnie nie ma czegoś tak rozbudowanego z fajnymi gośćmi. MMA TuNajt i  Lowkin' Talkin' MMA słucham ale to u Reda to coś innego i miałoby  szansę powodzenia.

 18. Pan Olkiewicz to ten co lizał kukle Lewandowskiemu w trakcie #WojtekGate?

  Ehhh, polskie dziennikarstwo…

  dokładnie z tym, że to nie tylko w przypadku #WojtekGate

 19. Jak widzę te 200 kg wytatuowanej  głupoty i penertswa to jakoś nie mogę włączyć. Ale włączyłem, Dla mma rocks.

 20. A mnie się to podobało, może dlatego, że mniej mnie interesuje to co się dzieje na zapleczu naszego mma.

 21. Jeżeli zarzucacie Mariuszowi, że "liże dupę KSW" to w sumie taki sam zarzut można postawić każdemu z polskiego świata portali branżowych o MMA – za wyjątkiem Wojtka z wiadomych przyczyn.

  Nie słyszałem, żeby ktoś poziomem trudności zadawanych pytań odbiegał od polskiej średniej. Z tego co pamiętam to właśnie Mariusz czasem pokusi się na niewygodnie pytanie na przykład o żeńskie mma czy też o starcie które nie zostało jeszcze ogłoszone albo o poziom przygotowania zawodnika na ostatnią chwilę.

 22. Jeżeli zarzucacie Mariuszowi, że "liże dupę KSW" to w sumie taki sam zarzut można postawić każdemu z polskiego świata portali branżowych o MMA – za wyjątkiem Wojtka z wiadomych przyczyn.

  Nie zapomniał Waść o czymś?

 23. Wy tak serio czy to jakiś trolling lub przegapiłem jakąś "wojenkę" w hyde parku ?

  W ramach cwiczen intelektualnych:

  1. Znajdz wypowiedzi Mariusza dotyczace  Stevena Thompsona.

  2. Obejrzyj ponownie walki Parnasse – Rajewski i Burnell – Rajewski.

  4. Znajdz wypowiedzi dotyczace Parnasse po walce z Wrzoskiem.

  5. Wytlumacz co rozumiesz pod pojeciem trolling 😉

 24. W ramach cwiczen intelektualnych:

  1. Znajdz wypowiedzi Mariusza dotyczace  Stevena Thompsona.

  2. Obejrzyj ponownie walki Parnasse – Rajewski i Burnell – Rajewski.

  4. Znajdz wypowiedzi dotyczace Parnasse po walce z Wrzoskiem.

  5. Wytlumacz co rozumiesz pod pojeciem trolling 😉

  Aż tak zdesperowany w obronie Mariusza nie jestem żeby przebijać się przez archiwum jego wypowiedzi czy też oglądać słabe walki 🙂

  Wśród tych negatywnych opinii najbardziej zdziwiło mnie Twoje zdanie gdyż zazwyczaj zgadzam się z wygłaszanymi przez Ciebie tezami. Dużo mniej śledzę MMA niż kiedyś ale serio mam wrażenie że naczelny ITC nie odstaje poziomem wiedzy czy "wazeliniarstwa" od reszty branży.

 25. Nie zapomniał Waść o czymś?

  jeżeli masz na myśli jedyny obiektywny portal w Polsce czyli http://mmanasto3.ubf.pl/ i wpisy redaktora Egzekutora na forum cohones to ich moc znacznie spadła po telefonie z Poznania 🙂

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.