Informacja prasowa: 

Były pretendent do pasa kategorii lekiej, Grzegorz Szulakowski (9-2, 2 KO, 5 Sub) wchodzi w miejsce kontuzjowanego Gracjana Szadzińskiego na KSW 46: Khalidov vs Narkun 2 w Arenie Gliwice. 1 grudnia z nieobliczalnym „Szulim” zmierzy się uwielbiający wyzwania Marian Ziółkowski (19-7-1, 5 KO, 12 Sub).

Gracjan Szadziński doznał kontuzji ręki przygotowań do grudniowej gali i nie będzie w stanie wystąpić na KSW 46.

Grzegorz Szulakowski przez ponad 4 lata był niepokonany i kroczył spokojnie do walki o pas mistrzowski kategorii lekkiej. Po efektwonych wygranych z Patrykiem Grudniewskim, Bartłomiejem Kurczewskim, Renato Gomesem Gabrielem i Kamilem Szymuszowskim stanął naprzeciw Mateusza Gamrota na KSW 42. Po czterech rundach „Szuli” musiał uznać wyższość niepokonanego czempiona.

Marian Ziółkowski pokazał już w pierwszej walce dla największej organizacji MMA w Europie, że nie boi się wyzwań. „Golden Boy” przed KSW 44 w ostatniej chwili wskoczył w miejsce kontuzjowanego Marcina Wrzoska i stanął naprzeciw byłego mistrza i wirtuoza parteru, Klebera Koike Erbsta. 28-latek z Warszawy od lat toczy pojedynki z bardzo wymagającymi przeciwnikami i nieustannie puka do czołówki rankingów kategorii lekkiej. Do tej pory zawsze podnosił się po porażkach i zwyciężał w kolejnym starciu i na pewno będzie chciał podtrzymać tę regułę w Gliwicach.

31 KOMENTARZE

 1. Zdrowia Gracjan.

  Zastępstwo spoko, ale wyobrazcie sobie, nie ujmujac niczego Marianowi, gdyby doszlo do walki Gracjan vs Szuli. Ogladalbym jak pojebion!

 2. hahah RIP Mariano 🙂 nie widzę go w KSW po tej dominacji i demolce którą zapewni mu Szuli już niebawem :DC: Witamy ponownie na PLMMA Panie Ziółkowski:mamed:

 3. Stylistycznie dużo gorsze zestawienie dla Mariana. Wątpię by ta niedługa współpraca z WCA sprawiła, że Ziółkowski nie będzie dawał tak łatwo zamykać się na siatce a tym bardziej bronić obaleń Szuliego.

 4. nawet lepiej niż poprzednio, gdyz jakos zestawienie szadzinski z ziolkowskim mi sie nie podobalo

  Zdrowia Gracjan.

  Zastępstwo spoko, ale wyobrazcie sobie, nie ujmujac niczego Marianowi, gdyby doszlo do walki Gracjan vs Szuli. Ogladalbym jak pojebion!

  wlasnie to by mi się podobało, jakos nie lubie nudnego Mariana ogladac 😛

 5. Stylistycznie dużo gorsze zestawienie dla Mariana. Wątpię by ta niedługa współpraca z WCA sprawiła, że Ziółkowski nie będzie dawał tak łatwo zamykać się na siatce a tym bardziej bronić obaleń Szuliego.

  Imo to jest lepsze dla niego zestawienie, ale i tak raczej wtopi

 6. Imo to jest lepsze dla niego zestawienie, ale i tak raczej wtopi

  Wydaje mi się, że Gracjana byłby w stanie wypunktować podobnie jak zrobił to Szymuszowski choć też stawiałem na Szadzińskiego. A w przypadku tej walki  Szuli pójdzie szybko po obalenie i prawdopodobnie zdoła przeleżeć Mariana, tak to widzę.

 7. Wydaje mi się, że Gracjana byłby w stanie wypunktować podobnie jak zrobił to Szymuszowski choć też stawiałem na Szadzińskiego. A w przypadku tej walki  Szuli pójdzie szybko po obalenie i prawdopodobnie zdoła przeleżeć Mariana, tak to widzę.

  Imo od Gracjana zebrałby baty w stójce, a tutaj raczej wpierdol grapplingowy

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.