Kolejna walka dopisana do karty KSW 44. Już 9 czerwca w Trójmieście, do klatki największej organizacji MMA w Polsce ponownie wejdzie Filip Wolański. Jego rywalem będzie Daniel Torres. Informację podano na oficjalnym profilu twitterowym KSW.

Dla Wolańskiego (MMA 11-2) będzie to czwarta walka dla największej organizacji MMA w kraju. W pierwszej, po zaciętej wojnie przegrał przez decyzję sędziów z Marcinem Wrzoskiem. Starcie było jedną z walk KSW 35 i było na tyle ekscytujące, że eksperci z branży nagrodzili obu panów Heraklesem w kategorii „Walka Roku”. Później reprezentant Grappling Kraków nie zaznał już goryczy porażki w KSW. Najpierw, na wydarzeniu zorganizowanym w Krakowie, pokonał przed własną publicznością Denilsona Nevesa de Oliveirę, a następnie w Łodzi Bartłomieja Koperę. Każda z walk zakończyła się decyzją sędziów. Jak powiedział nam w ostatnich wywiadach, walka na tej gali to ostatnia szansa na występ, przed zbliżającym się wielkimi krokami ślubem zawodnika.

Daniel Torres (MMA 6-3) znany jest polskiej publiczności z ostatniej walki, którą stoczył w marcu tego roku. Brazylijczyk spotkał się wtedy z Kamilem Łebkowskim na FEN 20 i pokonał go jednogłośną decyzją sędziów. Wcześniej wszystkie swoje pojedynki toczył na galach w swoim ojczystym kraju. 24 – letni zawodnik 3 ze swoich 6 zwycięstw zapisał na swoje konto przed czasem, nokautując rywali. W zawodowym MMA zadebiutował w 2012 roku.

Na gali KSW 44, która odbędzie się 9 czerwca w trójmiejskiej Ergo Arenie, w walce wieczoru spotkają się Mariusz Pudzianowski i Karol Bedorf.

3 KOMENTARZE

  1. ..to nie jest ok, życzę aby acb robiło ksw to co ksw robi fen.. a stać ruskich na to.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.