Zapowiedź wideo walki Łukasz Chlewicki (14-7-1) vs Norman Parke (23-6-1), która już 14 kwietnia odbędzie się na gali KSW 43 we wrocławskiej Hali Stulecia.

19 KOMENTARZE

 1. Wszystko na jedno kopyto od kilku, jak nie nastu lat. Przynajmniej nie ma wypowiedzi właścicieli. Tragiczne są te trailery, jak i całe materiały promocyjne, media społecznościowe też im prowadzi jakiś amator. Polska publiczność jednak kocha kicz i oprawę rodem z wiejskiej dyskoteki. Wygląda to komicznie, jak organizacja z końca top 20 zawija gówno w papierek i mówi, że to cukierek. To identyczna sytuacja, jak z Live Park i ekstraklasą, podobny poziom sportowy, a realizacją próbują to nieudolnie przykryć.

 2. Zabawne napisy,  gdy pada słowo KSW to jest w nich napisane biggest European organization

  :frankapprove:

  W Europie gale robią UFC,Bellator,ACB,Fight Nights,M1,Cage Warriors,BAMMA,Akhmat itd. Myślę, że końcówka top 10 na starym kontynencie jest dla nich w zasięgu.

 3. W Europie gale robią UFC,Bellator,ACB,Fight Nights,M1,Cage Warriors,BAMMA,Akhmat itd. Myślę, że końcówka top 10 na starym kontynencie jest dla nich w zasięgu.

  Napisz ktora z tych 10 organizacji wyprzedała Narodowy albo jakiś inny stadion 50 kilku tysięczny w Europie :tysoncoffe:?

 4. Napisz ktora z tych 10 organizacji wyprzedała Narodowy albo jakiś inny stadion 50 kilku tysięczny w Europie :tysoncoffe:?

  jezu::clintdis::

 5. Napisz ktora z tych 10 organizacji wyprzedała Narodowy albo jakiś inny stadion 50 kilku tysięczny w Europie :tysoncoffe:?

  Myślałem, że liczy się poziom sportowy, ilość gal oraz budżet organizacji. W takim wypadku to nawet w top 20 nie będzie krs1 na świecie. Jestem w szoku, że na scorecard awansowali na 12 miejsce, ja ich widzę kilka oczek niżej. Ale tak naprawdę robiąc 4 gale w roku nie można się nazywać organizacją MMA, pewnie dlatego nazywają się federacją.

 6. Myślałem, że liczy się poziom sportowy, ilość gal oraz budżet organizacji.

  brakuje , nie wiem jak to nazwać ale to że wypelniaja kazda hale jaka tylko chca (w PL) i do fulla

 7. brakuje , nie wiem jak to nazwać ale to że wypelniaja kazda hale jaka tylko chca (w PL) i do fulla

  Frekwencja na galach, moim zdaniem są najlepszą sportową organizacją w Polsce. Ale jak zaczną robić 12 gal w roku, minimum 4 za granicą, to może coś zaczną znaczyć w Europie.

 8. O kurde co ja napisałem, nie sportową, tylko najlepszą cyrkową organizacją w Polsce. Za dużo yerby i człowiek głupoty pierdoli:fly:

 9. O kurde co ja napisałem, nie sportową, tylko najlepszą cyrkową organizacją w Polsce. Za dużo yerby i człowiek głupoty pierdoli:fly:

 10. Trzymam bardzo mocno kciuki za Saszkę, ale niestety lekarz nie dopuści go do 2 rundy z powodu mocnego krwawienia z rozciętego łuku brwiowego.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.