Konfrontacja Sztuk Walki na swoim Twitterze poinformowała właśnie, że na marcowej 41. edycji wydarzenia, pojawią się tacy zawodnicy jak: Ariane Lipski, Mateusz Gamrot, Tomasz Narkun, Łukasz Jurkowski oraz Karol Bedorf.

Ariane Lipski ostatni raz walczyła na KSW 40, na którym pokonała swoją rodaczkę Marianę Morais i tym samym obroniła pas wagi muszej, który zdobyła galę wcześniej po pojedynku z Dianą Belbitą.

Dla Mateusza Gamrota walka w Łodzi będzie powrotem do klatki po niefortunnym rewanżu z Normanem Parke, który zakończył się wynikiem no-contest po faulach Mateusza na Normanie.

Po roku nieobecności ujrzymy też Łukasza Jurkowskiego oraz Tomasza Narkuna. Obaj ostatni raz stoczyli swoje pojedynku w maju. Jurkowski niejednogłośną decyzją pokonał Sokoudjou a Narkun Wójcika.

Najdłużej z tej listy nie widzieliśmy Karola Bedorfa. Zawodnik ten konfrontował się z Fernando Rodriguesem Juniorem w grudniu 2016 roku. I na nieszczęście dla Karola, bój ten zakończył się jego porażką. Bedorf stracił pas, a gdy miał powrócić do klatki na walkę z Michałem Kitą, to doznał kontuzji.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.