Jak poinformował eBilet – znany serwis zajmujący się sprzedażą biletów, kolejna gala KSW odbędzie się 3 marca w Łodzi!

Informacja prasowa:

Po prawie pięciu latach od ostatniej gali w Łodzi, KSW zorganizuje kolejne wydarzenie w drugiej największej hali w Polsce – Atlas Arenie. Już 3 marca 2018 roku największe gwiazdy lidera europejskiego MMA zaprezentują się po raz piąty łódzkim kibicom. Pierwsze nazwiska uczestników KSW 42 zostaną podane do publicznej wiadomości w najbliższych dniach.

Gala KSW pierwszy raz odbyła się w Atlas Arenie we wrześniu 2010 roku. Na KSW 14 z podtytułem „Dzień Sądu” w największej organizacji MMA w Europie debiutował między innymi aktualny mistrz KSW w wadze półśredniej, Borys Mańkowski, a Mariusz Pudzianowski pokonał Erica „Butterbeana” Escha. Rok później na KSW 17: Zemsta walczyły takie gwiazdy jak Mamed Khalidov, Mariusz Pudzianowski i Michał Materla. Kilka miesięcy później na KSW 19 ta sama trójka odniosła kolejne istotne zwycięstwa.

Ostatni raz KSW gościło w Łodzi w 2013 roku z galą KSW 24: Starcie Gigantów, na której o pierwszy pas KSW w wadze ciężkiej walczyli Karol Bedorf i legendarny Paweł Nastula. 3 marca 2018 roku przyjdzie pora na zapisanie kolejnej karty we wspólnej historii KSW i Atlas Areny.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.