Wczoraj oficjalnie potwierdzono, że kolejnym rywalem Mateusza Gamrota, który będzie starał się odebrać jego mistrzowski pas wagi lekkiej KSW będzie Grzegorz Szulakowski. Ich walka będzie jednym z zestawień gali KSW 42, która 3 marca odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Reprezentant Berkut Arrachion Olsztyn potrzebował czterech zwycięstw by wreszcie stanąć naprzeciwko niepokonanego w zawodowej karierze, najmłodszego mistrza KSW. Walką, która przesądziła o zestawieniu tej dwójki, było starcie „Szuliego” z Kamilem Szymuszowskim, które trzydziestojednoletni zawodnik wygrał już w pierwszej rundzie po skrętówce, na gali KSW 41.

Jak zawodnicy zareagowali na to zestawienie? Postanowiliśmy zapytać!

Skontaktowaliśmy się z jednym i drugim by poprosić o krótki komentarz dotyczący czekającej ich w marcu walki. Oto odpowiedzi, które udało nam się uzyskać:

Grzegorz Szulakowski: 

Bardzo się cieszę z tego zestawienia. W końcu mam szansę na zdobycie mistrzowskiego pasa. To nie jest tak, że chciałem walki z Gamrotem – chciałem walczyć o pas, a że ma go Gamer to zmierzę się z nim. Gamrot jest dla mnie mega talentem i najlepszym zawodnikiem zakontraktowanym przez KSW, ale  ja chcę byś jeszcze lepszy. Jak z nim wygram, a zrobię wszystko co w mojej mocy, by tak się właśnie stało. to taki właśnie się stanę – najlepszy. Pas chce zdobyć dla mojej świętej pamięci mamusi i zostawię w klatce całe szulakowskie serducho, bym 4 marca pas mistrzowski KSW przywiózł na grób mamy. Mam nadzieję, że tak się właśnie stanie.

Mateusz Gamrot: 

Szuli miał wystarczająco dużo szczęścia docierając do walki o pas KSW. Na tym kończy się jednak jego przygoda – będzie to zderzenie z rzeczywistością. 

Walka Gamrota z Szulakowskim jest jednym z dwóch obecnie ogłoszonych zestawień mistrzowskich gali KSW 42. Poza nimi, do kolejnej obrony pasa stanie także Ariane Lipski, która od maja 2017 siedzi na tronie dywizji muszej. Jej rywalka nie została jeszcze ogłoszona. W walce wieczoru KSW 42 spotkają się Mamed Khalidov i Tomasz Narkun.

1 KOMENTARZ

  1. Trzymam kciuki za Szuliego, mam nadzieje, że dopnie swego, życzę mu tego z całego serducha!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.