foto. KSW

Czyżby fani MMA w Polsce poznali właśnie kolejne nazwisko z karty KSW 42 w Łodzi? Chris Fields, na swoich social mediach ogłosił, że ma już dogadaną kolejną walkę w organizacji, a jej data przypada na galę w Atlas Arenie.

Fields (MMA 12-7-1) zadebiutował w KSW na gali w Dublinie. Na dystansie 15 minut okazał się lepszy od Michała Fijałki. Wcześniej występował m.in na galach BAMMA, Cage Warriors oraz w programie TUF. Nie potwierdzono jeszcze ani występu tego zawodnika, ani potencjalnego rywala. Na KSW 42 wystąpi mistrz dywizji półciężkiej, Tomasz Narkun, a także Łukasz Jurkowski, który w ubiegłym roku wrócił z emerytury sportowej. Czy Fields będzie kolejnym rywalem jednego z nich?

2 KOMENTARZE

  1. Jeśli Fields dla Żyrafy to jestem kurwa…. Zawiedziony ponieważ Tomek chce się podobno bić z wymagającymi zawodnikami. Nie uważam Chrisa za ogóra, jednak moim zdaniem nie zaprezentował się wystarczająco dobrze by w następnej walce bić się o pas. Z Jurasem fajnie byłoby go zobaczyć, a co do poziomu sportowego Łukasza, również uważam go za przeciętnego zawodnika, jednak nie można mu odmówić zasług na Polskiej scenie.

  2. Dawać go z Jurasem. Fajną walkę by mogli razem dać. JURAS MUSISZ!!!! 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.