Yannick Bahati chciałby wrócić do klatki KSW, aby pokazać się fanom polskiej organizacji z lepszej strony. Po nieudanym debiucie, w którym przegrał on z Damianem Janikowskim, Bahati nawołuje o starcie z Chrisem Fieldsem oraz Marcinem Wójcikiem. Zawodnik stwierdził jednak, że według niego Wójcik nie pojawi się na gali, dlatego też przede wszystkim zabiega o starcie z tym pierwszym.

Jesteśmy zgodni – chcemy walczyć w Londynie dla KSW, wrzesień brzmi idealnie. Zróbmy to Martin!

Bahati po walce z Janikowskim wygrał na gali Bellator z Amirem Dadoviciem, którego poddał kimurą w pierwszej rundzie. Fields walczył dwa razy dla organizacji KSW. W debiucie pokonał on Michała Fijałkę, za to w drugim starciu lepszy od niego okazał się Wagner Prado.

20 KOMENTARZE

 1. To ten sam co z Damianem przegral ? :najmancoty:

  Yannick Bahati chciałby wrócić do klatki KSW, aby pokazać się fanom polskiej organizacji z lepszej strony. Po nieudanym debiucie, w którym przegrał on z Damianem Janikowskim

  Mam nadzieję, ze pomoglem.

 2. Cóż za karta, się nam szykuje, UFC W DUPIE. :wtf2:

  Jak mamy news o Bahatim, to przydałby się tu @blokksport i jego komentarz o żonie naszego bohatera :jump:

  :mjsmile:

 3. Jak mamy news o Bahatim, to przydałby się tu @blokksport i jego komentarz o żonie naszego bohatera :jump:

  Przecież one są bardzo dobrze znane z miłością do czarnych w UK, sami Angole którzy przyjeżdżają do Krakowa o tym mówią.

 4. Przecież one są bardzo dobrze znane z miłością do czarnych w UK, sami Angole którzy przyjeżdżają do Krakowa o tym mówią.

  :triggered:

 5. Przecież one są bardzo dobrze znane z miłością do czarnych w UK, sami Angole którzy przyjeżdżają do Krakowa o tym mówią.

  Zobacz jaka piękna rodzinka

  :mjsmile:

 6. Szkoda dla nich miejsca na karcie.

  Dawać lepiej Akopa,  może być w pojedynku BJJ, bo ludzie na mieście gadajo, ze ponoć ma super parter.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.