Artur Sowiński otrzyma szansę odzyskania tytułu mistrzowskiego kategorii piórkowej KSW. Kornik kolejny raz zmierzy się z Kleberem Koike Erbstem. Przypomnijmy, zawodnicy już raz zawalczyli ze sobą na KSW 33, kiedy to górą był Polak. Teraz, po czterech wygranych z rzędu, Erbst będzie miał okazję do rewanżu nad Sowińskim.

Erbst (22-4-1 MMA) zdobył pas mistrzowski organizacji po wygranej z Marcinem Wrzoskiem na KSW 39. Jak wiemy Kleber uwielbia poddawać rywali w klatce – aż 18 z 22 wygranych zdobywał właśnie zmuszając rywali do klepania.

Sowiński (18-8 MMA, 2 NC) w ostatnim pojedynku wygrał z Łukaszem Chlewickim przez TKO w 2. rundzie pojedynku. W ciągu 6 walk, Kornik wygrał aż 5 razy – pokonał go jedynie Marcin Wrzosek.

KSW 41 odbędzie się 23 grudnia w Katowicach. TUTAJ możecie zobaczyć oficjalną zapowiedź gali.

7 KOMENTARZE

  1. Kornik odzyska pas i kolejny rewanż z Wrzoskiem, oczywiście jeżeli ten zwycięży z Szymańskim – bo pewnie tak to wszystko w grudniu zestawią.

  2. Wolałbym tam Romka widzieć. Ale jak tak to pewnie znowu Kornik wygra, a następnie przegra z Wrzoskiem. Jak w papier-kamien-nozyce do końca kariery któregoś z nich.

  3. "Kupujcie PPV inwestujemy w zawodników". A potem i tak ciągle te same zestawienia ci sami zawodnicy. Zombiak-Koike-Kornik i tak do zanudzenia 🙁 Rewanż o który prosili fani 😛

  4. Zapach odgrzanego schabowego wyjętego głęboko z lodówki prosto do patelni i stąd do mikrofali, bo ktoś pomylił ją z piekarnikiem- bezcennie zjęczały. Dlaczego włodarze robią wszystko, a żeby pasy mistrzowskie były w POlsce?? W przypadku Ariane tego nie można powiedzieć, gdyż nie ma takiej POlki godnej uwagi. Owszem mamy Agnieszkę Niedźwiedź zwaną Kumą, ale ta mierzy wyżej i lepiej, bo teraz zasłużenie w pas na najbliższej Inviccie i stąd będzie wojować słusznie też w UFC.

  5. Ja uwazam, ze to bardzo dobre zestawienie.1. Pierwsza ich walka byla ciekawa2. Kornik stracil pas po walce z Wrzoskiej gdzie prowadzil na punkty tylko przegral przez rozciecie3. Gala bedzie w Katowicach gdzie trenuje Kornik

  6. Koike się rozwinął, Kornik już raczej go w mma nie pokona, więc nie płaczcie że będą w kółko rewanż, najpierw Kornik musiałby wygrać z brazylijskim japońcem w co wątpię.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.