Były mistrz organizacji Bellator MMA w wadze średniej a obecnie zawodnik UFC, Hector Lombard (MMA 34–8–1 2NC) pojawił się w Polsce aby pomóc Roberto Solidcowi w przygotowaniach do walki z Borysem Mańkowskim na gali KSW 41.

Kubański judoka nie pojawi się jednak w narożniku niepokonanego od 6 walk Chorwata, w nim będzie stać trzech trenerów zawodnika którzy trenują z nim na co dzień.

Poradnik jak oglądać galę KSW 41 możecie znaleźć TUTAJ.

20 KOMENTARZE

 1. "great news coming" :joer:

  Mamed vs. Hector po walce Lombarda z kimś tam co jest ustawiony. LETS GO!

 2. A cóż to za frajer ten Lombard? Gdzie on walczy? W UFC? Przecież to jest w dupie to co on może dać Chorwackiemu RoboCopowi? NIC!

 3. Prędzej Mamed brodę zgoli niż on z własnej woli przejdzie z UFC do ksw

  😉

  Zaraz go wyjebią z UFC, to nie będzie może za dużo miał innych możliwości :mamed:

 4. Hector bez usady w KSW ?? może być naprawdę ciekawie. Oczywiście to marzenia świąteczne, bo nawet jak kubańczyk odejdzie z UFC to pewnie wróci do Bellatora albo pójdzie do ACB, ale są święta, pomarzyć można 🙂

 5. Zaraz go wyjebią z UFC, to nie będzie może za dużo miał innych możliwości :mamed:

  Najpierw muszą go wyjebac to raz, dwa że jest bellator, ACB, ONE, fight night… A doswiadczenie pokazuje że poza polska nie potrafią wyłowić co ciekawszych nazwisk. Palhares tez w ksw zawalczyl dopiero jak przegrał w tej włoskiej (chyba?) organizacji.

 6. Zaraz go wyjebią z UFC, to nie będzie może za dużo miał innych możliwości :mamed:

  Może wróci do Bellatora, jest jeszcze ACB. Raczej wątpię w transfer do KSW.

 7. Na teraz nie ma o czym gadać, póki ma kontrakt z UFC i ogłoszoną walkę, ale fajnie byłoby go zobaczyć z Materlą i bez USADY

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.