W związku ze zbliżającą się galą KSW 43, największa organizacja MMA nad Wisłą postanowiła przypomnieć fanom jak na grudniowej gali KSW 41 fenomenalny Roberto Soldic (13-2) rozmontował na przestrzeni trzech rund niedawnego mistrza Borysa Mańkowskiego (19-7).

31 KOMENTARZE

 1. Ja wiedziałem że Robercik postawi mocne warunki, bo widziałem go wcześniej w akcji. Teraz jestem ciekaw powrotu Mańkowskiego, bo zdaje mi się, że Soldić "zabrał mu duszę" :bleed:

 2. Ja bym widzial Borysa wagę niżej. Nie musiałby przecież odrazu z Gamerem walczyc. Jest Parke, Szuli, może Barnaoui jak sie ten turniej skończy. W półśredniej bedzie problem z kazdym ogarnietym strikerem.

 3. niestety Borys trafił na gościa który umie dobrze korzystać ze swojego zasięgu silny fizycznie i z dobrymi zapasami defensywnymi

 4. Nigdy tej Waszej radości z wpierdoli na Polakach nie zrozumiem, dla mnie jedynym wyjątkiem zawsze będzie tylko Rużal.

  Ale tak sympatyczni zawodnicy jak Borys i ZWŁASZCZA Karol? Nie czaję… :matt:

 5. Ale żeby KSW tak pluło jadem i udostępniało takie hejterskie filmy… No nie spodziewałem się takiego zachowania.

 6. Podobno ludzie plakali po tej walce. Nie powiem, bo i ja uronilem lezke. Okres swiat to i walka przywrocila wspomnienia jak wujek na wigilie karpia ubijal tluczkiem :jon: kiedys to bylo…

 7. Żal na to patrzeć :/

  Ale Borys rzeczywiście powinien zejść do lekkiej o czym była mowa zaraz po walce. Bo tak naprawdę może albo obijać średniaków w półśredniej, albo przegrywać. A w lekkiej może i coś by z tego było.

 8. Bo on słaby jest. Poznański karp hodowany w stawie KSW do którego wrzucili drapieżnika. Przez pomyłkę. Jarek mówi, że musisz być rekinem jeśli nie chcesz by cię zjadły inne rekiny. I Jarek jest rekinem.

 9. Zachowanie KSW też słabe.  Żeby wejść na yt w ta walkę trzeba kliknąć odnośnik z forum. Inaczej tej walki nie idzie znaleźć… jak już decydują się wrzucić to wideo to mogliby to zrobić poważnie, A nie jako niepubliczne żeby do reszty Borysowi szydery nie zrobić :damjan:

 10. Uwielbiam te momenty w tej walce gdy Borys zamienia się w spanikowanego zapaśnika… jestem takim pieprzonym hejterem polskiego kurwidolka ze zawsze sprawia mi przyjemność oglądanie jak zagraniczni zawodnicy bija naszych w ksw:fjedzia:

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.