Rozdano bonusy po gali KSW 40 w Dublinie. Dodatkowe pieniądze otrzymali Ariane Lipski, Michał Materla, David Zawada oraz Maciej Jewtuszko, jednakże organizacja nie podała kwot bonusów.

Informacja prasowa:

Ariane Lipski, Michał Materla, David Zawada oraz Maciej Jewtuszko otrzymali dodatkowe nagrody po dublińskiej gali KSW 40.

„Violence Queen” drugi raz z rzędu udowodniła, że nie tylko świetnie uderza i kopie, ale również potrafi poddawać rywalki. Ariane Lipski w niedzielę już w pierwszej minucie starcia błyskawicznie po zajęciu pozycji za plecami Mariany Morais odklepała rodaczkę duszeniem.

Z kolei Michał Materla potrzebował 6 minut na to, by znokautować Paulo Thiago. W pierwszej walce od października zeszłego roku szczecinianin na początku drugiej odsłony świetną akcją zaskoczył zawodnika z Kraju Kawy i wyłączył mu światło.

Za najlepsze starcie KSW 40 w Dublinie właściciele organizacji uznali walkę w kategorii półśredniej pomiędzy Maciejem Jewtuszką a Davidem Zawadą. Mieszkający na co dzień w Niemczech „Sagat” zaczął świetnie i zdobył już w pierwszych sekundach dużą przewagę. „Irokez” stawiał dzielny opór rywalowi, ale nie był w stanie zatrzymać znakomicie dysponowanego rywala.

22 KOMENTARZE

 1. i specjalny bonus ode mnie oraz nagroda pocieszenia dla mojego ulubieńca za postawę w klatce i całokształt "kariery". Sztanga do UFC

 2. Irokez twardy skur***l, ale Zawada miotał nim jak szatan. Adrianna to Perła po prostu. Materla: najfajniejsza była jego radość po kaosie

 3. No to Cipek nie tylko obił policjanta, uniknął wyroku, ale jeszcze i coś ekstra w łapę dostał. To tak tylko w kwestii pytań w wątku forumowym, ile może załapać za napaść na funkcjonariusza.

 4. i specjalny bonus ode mnie oraz nagroda pocieszenia dla mojego ulubieńca za postawę w klatce i całokształt "kariery". Sztanga do UFC

  W końcu ktoś to zauważył. Dałbym ci 100 laików jakby można było.

 5. Przyznano bonus za "Wałek wieczoru"? Kto jest szczęśliwcem?

  Kamil Waluś i Krystyna z gazowni za No contest

 6. Bilman chciał się załapać na ten bonus 30k dolców za KO jednym ciosem. Niestety jego cios o tym nie wiedział i postanowił jedynie zgnieść nieco zarost na twarzy Normana.

 7. czytasz czasami poprzednie komentarze przed dodaniem swojego? :damjan:

  czytam, przegapiłem widocznie twój, wtedy bym nie dodawał swojego podobnego.

 8. czytam, przegapiłem widocznie twój, wtedy bym nie dodawał swojego podobnego.

  no, i żeby mi to ostatni raz było :nono:

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.