Rozdano bonusy po gali KSW 40 w Dublinie. Dodatkowe pieniądze otrzymali Ariane Lipski, Michał Materla, David Zawada oraz Maciej Jewtuszko, jednakże organizacja nie podała kwot bonusów.

Informacja prasowa:

Ariane Lipski, Michał Materla, David Zawada oraz Maciej Jewtuszko otrzymali dodatkowe nagrody po dublińskiej gali KSW 40.

„Violence Queen” drugi raz z rzędu udowodniła, że nie tylko świetnie uderza i kopie, ale również potrafi poddawać rywalki. Ariane Lipski w niedzielę już w pierwszej minucie starcia błyskawicznie po zajęciu pozycji za plecami Mariany Morais odklepała rodaczkę duszeniem.

Z kolei Michał Materla potrzebował 6 minut na to, by znokautować Paulo Thiago. W pierwszej walce od października zeszłego roku szczecinianin na początku drugiej odsłony świetną akcją zaskoczył zawodnika z Kraju Kawy i wyłączył mu światło.

Za najlepsze starcie KSW 40 w Dublinie właściciele organizacji uznali walkę w kategorii półśredniej pomiędzy Maciejem Jewtuszką a Davidem Zawadą. Mieszkający na co dzień w Niemczech „Sagat” zaczął świetnie i zdobył już w pierwszych sekundach dużą przewagę. „Irokez” stawiał dzielny opór rywalowi, ale nie był w stanie zatrzymać znakomicie dysponowanego rywala.

1 KOMENTARZ

  1. No to Cipek nie tylko obił policjanta, uniknął wyroku, ale jeszcze i coś ekstra w łapę dostał. To tak tylko w kwestii pytań w wątku forumowym, ile może załapać za napaść na funkcjonariusza.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.