Dwie walki zostały dodane do październikowej karty KSW 40 która odbędzie się w Dublinie.

Były zawodnik UFC Paul Redmond (MMA 12-6) zmierzy się z weteranem Łukaszem Chlewickim (MMA 14-6). Irlandczyk odszedł z UFC po dwóch porażkach z rzędu z Robertem Whitefordem (UFC Fight Night 72) oraz Mirsadem Bekticem (UFC on FOX 14). Od tego czasu bił się dla organizacji BAMMA gdzie pokonał Roba Sinclaira oraz Chrisa Stringera przegrywając z Normanem Parke.

Chlewicki ma na swoim koncie dwie porażki z rzędu. Na gali KSW 38 musiał uznać wyższość byłego mistrza Artura Sowińskiego z którym przegrał przez poddanie a na KSW 37 Mansoura Barnaouiego. Przed tymi przegranymi popularny „Saszka” miał dobrą serię 4 wygranych walk w 5 starciach.

W kolejnej walce były mistrz wagi średniej organizacji Cage Warriors i uczestnik TUFa Chris Fields (MMA 11-7-1) zmierzy się z Michałem Fijałką. Irlandczyk jest w trudnym momencie swojej kariery. W ostatnich 5 walkach wygrał zaledwie raz, miał również 5 odwołanych walk w ciągu ostatnich 18 miesięcy.

Jego przeciwnik Michał Fijałka (MMA 16-6-1) wrócił w zeszłym roku do KSW po prawie 8 latach przerwy. W swoim powrocie, były turniejowy mistrz (KSW Eliminacje 2) przegrał jednak z wysoko notowanym Marcinem Wójcikiem. Sztanga odbił się w kolejnej walce pokonując Marcina Łazarza na gali Babilon MMA 1.

2 KOMENTARZE

  1. Oleksiejczuk raczej z ksw nie podpisze, chyba ma większe aspiracje. Fijalka bez zaskoczenia, Redmond z dupy, ale ratuje że Sasza też po 2 przegranych. Będzie dobra walka, zestawienie na +

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.