Mistrz kategorii ciężkiej KSW, Fernando Rodrigues Jr. ciężko przygotowuje się do walki na Stadionie Narodowym gdzie zawalczy z Marcinem Różalskim. Brazylijczyk do tego pojedynku powinien raczej trenować z innymi zawodnikami specjalizującymi się w stójce, jednakże jak widać, gdy nadarzy się okazja treningu z legendą BJJ oraz MMA – ciężko odmówić.

KSW 39 odbędzie się na Stadionie Narodowym w Warszawie. Na gali zobaczymy hitowy pojedynek Mameda Khalidova z Borysem Mańkowskim. Wystąpią tam także tacy zawodnicy jak Tomasz Narkun, Marcin Wrzosek czy Mateusz Gamrot.

28 KOMENTARZE

 1. Czyli Fernando szykuje się na sprowadzenie i skończenie w parterze? Jeśli tak to myślę, że to dobry gameplan na Różala, który wirtuozem parteru raczej nie jest.

 2. Będzie bitka, oj będzie 😉

  Daje Marcinowi "brudnopisowi" Rozalskiemu max minute i pada.

  Potem bedzie maraudzenie jak to sie bardzo stara i poswieca i jak go tu i tam boli , ale wogole nie chce walczyc bo moze robic swoje przestepstawa i  balasy moga lizac jaja jego psom ..

  Smutno mi :fjedzia:

 3. Na chuj on ma szlifować parter, skoro na bank rozjebie płockiego mistrza muay thai w stójce. Mark my words, Rurzal będzie zbierał na mordę każdy cios.

 4. Daje Marcinowi "brudnopisowi" Rozalskiemu max minute i pada.

  Potem bedzie maraudzenie jak to sie bardzo stara i poswieca i jak go tu i tam boli , ale wogole nie chce walczyc bo moze robic swoje przestepstawa i  balasy moga lizac jaja jego psom ..

  Smutno mi :fjedzia:

  No raczej Różal tego nie wygra.

 5. Liczę na fajną bitkę w stójce ale coś czuje że Fernando może pójść w parter i zaskoczyć Różiego 😮 o:

  bo ten nastawi się na na wymiany z tym ogrem , ale z drugiej strony po Jamesie już nie powinien się dać na to nabrać.

 6. Ja tam bym Różala nie skreślał, Oli Thompson znokautował Fernando na IGF. Co prawda Brazol wszedł w niego jak Seba pod Energy 2000 i nadział się na luja z kontry, ale jak wystartuje tak do Różala jak do Bedorfa to tez może zjeść bułe na ryj.

 7. Różal nie ma szans z tym młodym bykiem. ciekawe czy Różal w ogóle dotrwa do walki bez kontuzji. u niego wszystko się trzyma na kleju

 8. Baton17, a w jakim elemencie Różal jest wirtuozem? Wystarczy zobaczyć jego walkę z 2005 r – wtedy był teoretycznie  w swoim primie – ze starszym od niego dekadę Saletą. Walka odbyła się w formule K1.

  Stójka Różala i wtedy była drętwa i bez polotu.

 9. No jeżeli Damian ma 183-185 cm to Fernando w życiu nie ma 190. Każda organizacja powinna mierzyć nowych zawodników kurde miarką

 10. Baton17, a w jakim elemencie Różal jest wirtuozem? Wystarczy zobaczyć jego walkę z 2005 r – wtedy był teoretycznie  w swoim primie – ze starszym od niego dekadę Saletą. Walka odbyła się w formule K1.

  Stójka Różala i wtedy była drętwa i bez polotu.

  Dobrze, że czytałem temat bo bym nie zauważył, że ktoś mi odpowiedział. Trzeba oznaczać jak do kogoś piszesz. No Różal nie jest wirtuozem mma w ogóle, ale parter chyba gorszy niż stójka. W stójce mówi, że jest kozakiem i nikt nie chce z nim się bić, ale taka prawda, że ze wszystkich walk wygrał 3 przez nokaut, gdzie jedną przerwana bo przeciwnik rękę uszkodził.

 11. …Fernado jakiego większość na roksach określało ogórem, zbił jak młodego naszego czempiona i coś czuje, że może szybko pasa nie oddać: ma z kim i gdzie trenować, ma też już za co tzn. bardziej niż przed Karolem… a na pewno Różal mu nie da rady – nie ma nic czym może wygrać, nie ma ciosu nokautującego a zapasy i parter to owoc jedynie kilku lat treningu.

 12. Jak sie spojrzy na staty rozala to w sumie taki ogor z niego tylko przez jego wulgarny jezyk i popisany ryj cala gimbaza i janusze go rozpoznaja :kis:

  tylko mi tu nie pisac ,ze staty nie walcza…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.