unnamed

Federacja KSW prezentuje skrót treningu medialnego KSW 37, który odbył się w niedzielę, 20 listopada w hali OSiR Bemowo w Warszawie. Przed kibicami zaprezentowali się m.in. Karol Bedorf, Popek Monster, Borys Mańkowski i Artur Sowiński.

17 KOMENTARZE

 1. Charles Bronson

  Największy cyrk to upośledzone małżeństwo :mamed:

  łooooooooo to beka w chuj z tej patologii.

 2. największa beka z kornika, bo robi z siebie gwiazdora, ale to mu nie wychodzi i nawet o nim nigdzie nie słychać. chyba, że ksw się zbliża xD

 3. Charles Bronson

  Największy cyrk to upośledzone małżeństwo :mamed:

  Gienek

  łooooooooo to beka w chuj z tej patologii.

  To Popek żonaty jest ? :joe:

 4. Będzie 8 walk tylko? Na stronie jakiś czas temu była jeszcze jedna walka TBA a teraz już zniknęła. Nie pojmuję tego, ludzie kupują bilety na galę z 9 walkami, dwa tygodnie przed okazuje się będzie 8 i huj :no no:. Było coś na ten temat?

 5. axl

  Czy ktoś potrafi udzielić mi odpowiedzi odnośnie PPV gali KSW 37 ? Potrzebuję informacji czy będzie można wykupić transmisję w UPC ? @Wojsław Rysiewski ? Z góry dziękuję.

  Zawsze bylo w UPC i tym razem tez pewnie bedzie. Wlacz sobie na kanal gdzie zawsze byly reklamy KSW czyli program 90 albo 91 moze juz cos tam jest.

 6. vincent

  Będzie 8 walk tylko? Na stronie jakiś czas temu była jeszcze jedna walka TBA a teraz już zniknęła. Nie pojmuję tego, ludzie kupują bilety na galę z 9 walkami, dwa tygodnie przed okazuje się będzie 8 i huj :no no:. Było coś na ten temat?

  Bilety się sprzedały to można zrobić ludzi w chuja. W całej tej karcie max 3 walki mnie interesują

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.