krakowski

Niepokonany Polak Leszek Krakowski (10-0, 5 KO, 3 Sub) powróci do klatki na KSW 36, 1 października w Zielonej Górze. Po dziesięciu zwycięskich występach wadze lekkiej, zawodnik trenujący na co dzień w angielskim klubie TSG MMA zadebiutuje w kategorii piórkowej.

Krakowski po raz pojawił się w KSW na ubiegłorocznej gali w Londynie, gdzie dość niespodziewanie wypunktował Andre Winnera. Następnie elblążanin miał wystąpić na KSW 34 w Warszawie, ale z walki wyeliminowała go kontuzja dłoni.

30-latek wzmocni jedną z najciekawszych kategorii wagowych w KSW, w której oprócz mistrza Artura Sowińskiego, walczą tacy zawodnicy jak Marcin Wrzosek, Filip Wolański, Anzor Azhiev czy Kleber Koike Erbst. Rywal niepokonanego zawodnika zostanie ogłoszony w najbliższych dniach.

Informacja prasowa KSW

57 KOMENTARZE

 1. Wolański albo Erbst to bardzo interesujące opcje. Ale skoro nowa waga, to może i nowy gracz? W takim wypadku z chęcią zobaczyłbym go z Francuzem Quero, który podobnie jak Łebkowski zwojował WSOF.

 2. A pamiętam jak przed pierwszą walka każdy gadał że padnie w pierwszej rundzie a teraz każdy chce go znowu zobaczyć . Dawać go z Koike

 3. Mam nadzieje na walke z Filipem, chociaz jeszcze chetniej zobaczylbym jego starcie z Sebastianem Kotwica, bylby spory problem rozroznic ich w walce 😉

 4. Wydawalo mi sie ze Leszek zlamal noge w kostce tzn tak Wojek chyba mowil kiedys w Szczenie a tu ze uraz dloni. Ale moze zle pamietam. Anzor juz wogole zdrowy i smiga na treningach czy caly czas rehabilitacja?

 5. Najlepiej Anzora mu dać, moglby to byc eliminator do kolejnej walki o pas po walce Sowiński-Wrzosek. Wolański po porażce a Erbstowi pewnie ostatnia walka w kontrakcie została to niech walczą ze sobą na wstępnej 36 lub 37

 6. To znaczy, że w kategorii lekkiej największej organizacji MMA w Europie i 2 na świecie zostało … 2 zawodników. Brzmi mocarnie.

 7. To znaczy, że w kategorii lekkiej największej organizacji MMA w Europie i 2 na świecie zostało … 2 zawodników. Brzmi mocarnie.

  Warto zaznaczyc, ze jeden z nich ma 37 lat a drugi wciaz sni o odejsciu :lol:.

 8. Czy tylko ja spośród zlotowych bywalców wyobraziłem sobie @Wewiur a skandującego LESZEK KRAKOWSKIIIII!!  :bayan:?

  Ja jak czytam Leszek Krakowski to czytam głosem Wewiura skandującego jego nazwisko. Jebany wszedł nam na psychę.

 9. Niepokonany Polak Leszek Krakowski (10-0, 5 KO, 3 Sub) powróci do klatki na KSW 36, 1 października w Zielonej Górze. Po dziesięciu zwycięskich występach wadze lekkiej, zawodnik trenujący na co dzień w angielskim klubie TSG MMA zadebiutuje w kategorii piórkowej.

  Krakowski po raz

  ostatni

  pojawił się w KSW na ubiegłorocznej gali w Londynie, gdzie dość niespodziewanie wypunktował Andre Winnera. Następnie elblążanin miał wystąpić na KSW 34 w Warszawie, ale z walki wyeliminowała go kontuzja dłoni.

  30-latek wzmocni jedną z najciekawszych kategorii wagowych w KSW, w której oprócz mistrza Artura Sowińskiego, walczą tacy zawodnicy jak Marcin Wrzosek, Filip Wolański, Anzor Azhiev czy Kleber Koike Erbst. Rywal niepokonanego zawodnika zostanie ogłoszony w najbliższych dniach.

  Informacja prasowa KSW

  Mistrzu, popraw proszę 🙂

 10. Hmm… Skąd taki entuzjazm powrotem Leszka? Walka z Winnerem nudna jak flaki z olejem moim zdaniem. Ale, żeby nie było, że tylko narzekam to muszę przyznać – piórkowa w KSW ma spory potencjał sportowy. Co do Krakowskiego to zobaczyłbym go z Anzorem, który (jak prześledziłem jego fb przed chwilą) jest już w treningu.

 11. Hmm… Skąd taki entuzjazm powrotem Leszka? Walka z Winnerem nudna jak flaki z olejem moim zdaniem. Ale, żeby nie było, że tylko narzekam to muszę przyznać – piórkowa w KSW ma spory potencjał sportowy. Co do Krakowskiego to zobaczyłbym go z Anzorem, który (jak prześledziłem jego fb przed chwilą) jest już w treningu.

  Jeśli większość ludzi wyraża większe zainteresowanie plecami oraz bicepsem zawodnika to czy możemy to nazwać entuzjazmem ?

 12. Ja się jaram, jedyny zawodnik z Kto Sterydów Więcej, którego szczerze polubiłem i któremu kibicuję w walkach.

  Nie lubisz Mameda?

 13. Czego?

  Ja się jaram, jedyny zawodnik z Kto Sterydów Więcej, którego szczerze polubiłem i któremu kibicuję w walkach.

  Twój ulubiony zawodnik

 14. Jeśli większość ludzi wyraża większe zainteresowanie plecami oraz bicepsem zawodnika to czy możemy to nazwać entuzjazmem ?

  Może entuzjazm to za duże słowo, ale już druga strona komentarzy w temacie o powrocie zawodnika (zrozumiałbym ogłoszenie pojedynku z udziałem Leszka) budzi takie zainteresowanie?

 15. Może entuzjazm to za duże słowo, ale już druga strona komentarzy w temacie o powrocie zawodnika (zrozumiałbym ogłoszenie pojedynku z udziałem Leszka) budzi takie zainteresowanie?

  juz 3

  Nie pamietam kompletnie jego walki.

 16. Może entuzjazm to za duże słowo, ale już druga strona komentarzy w temacie o powrocie zawodnika (zrozumiałbym ogłoszenie pojedynku z udziałem Leszka) budzi takie zainteresowanie?

  Przestań nabijać temu tematowi komentarze. 3 strona ogłoszenia pojedynku na KSW – dla mnie mało.

 17. Przestań nabijać temu tematowi komentarze. 3 strona ogłoszenia pojedynku na KSW – dla mnie mało.

  Niektórzy się spinają jak plecy Leszka Krakowskiego 🙂

  Jak tak dalej pójdzie, to do października nabijemy jeszcze kilkanaście stron.

 18. Niektórzy się spinają jak plecy Leszka Krakowskiego 🙂

  Jak tak dalej pójdzie, to do października nabijemy jeszcze kilkanaście stron.

  Ale nie mów, że nie chciałbyś mieć takich pleców ?

 19. Przestań nabijać temu tematowi komentarze. 3 strona ogłoszenia pojedynku na KSW – dla mnie mało.

  Przepraszam. :mamed:

  @Wewiur ja się nie spinam 🙂 Po prostu takie poruszenie w temacie mnie trochę zdziwiło, bo prawdę mówiąc nie zapamiętałem szczególnie Leszka z jakiś spektakularnych akcji (no poza plecami :lol:).

 20. Ale nie mów, że nie chciałbyś mieć takich pleców ?

  Całą moją karierę jak trenowałem poświęciłem, by zbudować takie plecy. Efekty niech każdy osądzi sam 🙂

  @Wewiur ja się nie spinam 🙂 Po prostu takie poruszenie w temacie mnie trochę zdziwiło, bo prawdę mówiąc nie zapamiętałem szczególnie Leszka z jakiś spektakularnych akcji (no poza plecami :lol:).

  Ta ja żartuję ze spinaniem, nabijajmy tematowi kliknięć, żeby Leszek był zadowolony z fanów. Na pewno zasługuje na kilka komentarzy więcej!

 21. Na pewno zasługuje na kilka komentarzy więcej!

  A to dodam jeszcze jeden od siebie :DC:

  Swoją drogą, jakby przeprowadzić na cohones AMA z Leszkiem to ilość pytań o plecy zawstydziłaby nawet Borna… i jego plecy 🙂

 22. #drugaZnaczyCzternasta

  KSW z tymi 4 galami rocznie wygląda żałośnie.

  ACB na 5. miejscu :razz:enn:

 23. Ja zupełnie nie zwróciłem uwagi na jego plecy, albo przynajmniej nie pamiętam ich.

  Dajcie jakąś fotkę!

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.