Podczas tegorocznej gali rozdania Heraklesów przyznaliśmy dwanaście statuetek w jedenastu kategoriach. Zwycięzcy siedmiu z nich zostali wyłonieni przez kapitułę, którą prócz redakcji portalu MMAROCKS gościnnie tworzyli: Andrzej Janisz, Łukasz Jurkowski, Andrzej Klimek, Przemysław Osiak, Artur Mazur, Waldemar Ossowski, Maciej Turski – a także redakcje: Fight24.pl, Sporty-walki.org, inthecage.pl. W tym roku kapitułę zasiliło także aż trzech zagranicznych ekspertów w osobach: Jim Edwards, Jordan Breen i Ian Robinson.

Dodatkowo wręczyliśmy również statuetkę kolejnemu członkowi “Galerii Sław Polskiego MMA” – przeznaczonej dla osoby zasłużonej dla rozwoju dyscypliny, oraz “Mecenasowi Polskiego MMA” – postaci wspierającej wszechstylową walkę wręcz w szeroko rozumianych mediach. Jak co roku nie zabrakło Heraklesa przyznawanego przez fanów, którzy w internetowym głosowaniu wybrali zwycięzcę w kategorii “Zawodnik Roku”. Pojawiła się także nowa kategoria: “Medium Roku”, która ma na celu uhonorować mainstreamowe redakcje zaangażowane w promowanie wszechstylowej walki wręcz.

Poniżej pełna lista zwycięzców, którym chcemy szczerze pogratulować i życzyć, aby ten trwający już, 2017 rok, był dla nich równie udany co poprzedni.

Medium Roku:
Sport.pl

Mecenas Polskiego MMA:
Mateusz Borek

Hall of Fame:
Paweł Nastula

Zawodnik Roku Publiczności:
Krzysztof Jotko

Odkrycie Roku:
Adam Wieczorek

Klub roku:
Shark Top Team

Poddanie Roku:
Damian Stasiak na Daveyu Grancie, UFC 204

Nokaut Roku:
Marcin Tybura na Viktorze Peście, UFC Fight Night 92

Gala Roku:
KSW 36

Walka Roku:
Marcin Wrzosek vs. Filip Wolański, KSW 35

Zawodnik Roku:
Joanna Jędrzejczyk

247 KOMENTARZE

 1. Sam głosowałem na Krzycha więc jestem zadowolony że przynajmniej nagrodę publiczności zgarnął 🙂

 2. Zawodnik Roku:

  Joanna Jędrzejczyk

  :boystop:

  Nic dziwnego, że wystarczy zmienić kilka liter w słowie "kapituła" i powstanie "kutasy"

 3. Zawodnik Roku:

  Joanna Jędrzejczyk

  :boystop:

  A czemu Jotko miałby być zamiast JJ ?Póki co obijał kolesi z top 20-50,  a Aśka jest najlepsza na świecie w swojej kategorii, i chyba troszku więcej osiągnęła.

 4. A czemu Jotko miałby być zamiast JJ ?Póki co obijał kolesi z top 11-30 , a Aśka jest najlepsza na świeciew swojej kategori

  wsrod bab. a tak naprawde, to nie mam z tym problemu

 5. mecenas polskiego mma

  Mateusz Borek

  hahaha tyle mam do powiedzenia…

  Też myślę, że naturalnym wyborem na Mecenasa polskiego MMA powinien zostać Norbert Sawicki

 6. Medium Roku:

  Sport.pl

  Co?Kto jeszcze był nominowany?

  Mmarocks-nie wygrali,by stworzyć pozory obiektywnego głosowania w pozostałych kategoriach

  Mmanasto3-zajął 2 miejsce. By wygrał,ale kilka zawistnych kurwiów bało się że z heraklesem szybko przejmie palmę pierwszeństwa w branży mma w internetach.

  No i sport.pl

 7. Po zamknięciu pozostali userzy nie widzą Twojego wpisu :goldi:

  Mecenas Polskiego MMA:

  kaczka41 & Mateusz Borek

  poprawiłem 😉

 8. Shark dostali Heraklesa za jeden udany cios Kowalkiewiecz :goldi:

  Jakby nie patrzeć to Karolina jest najwyżej notowanym w rankingach zawodnikiem trenującym w Polsce bez podziału na płcie i kategorie wagowe :happy dance:

  Do tego Wrzosek, który w 2016 pozamiatał Polską scenę 66kg

  Do tego jeszcze #2 i #4 w 61kg #4 w 77kg i paru innych notowanych

  Materla w pierdlu, Bedorf stracił pas, Aslambek też wtopił i Aśka wyjechała…

  Jakoś da się to obronić. Ale myślałem, że S4 dostanie.

 9. Zawodnik Roku:

  Joanna Jędrzejczyk

  Foooookiiin dżołk, dobrze, że te heraklesy to jakiś śmieszny plebiscyt, bo można by się wkurwic traktując go poważnie. :kis:

  Co takiego spektakularnego zrobiła w 2016 Aska, że wygrała z Krzyśkiem, który osiągnął jak do tej pory największy sukces w męskim MMA w historii Polski. Foooookin dżołk

 10. Foooookiiin dżołk, dobrze, że te heraklesy to jakiś śmieszny plebiscyt, bo można by się wkurwic traktując go poważnie. :kis:

  Da się spokojnie wybronić.

  No chyba że uprawiasz dyskryminację że względu na płeć

 11. Da się spokojnie wybronić.

  No chyba że uprawiasz dyskryminację że względu na płeć

  Patrz druga część mojego posta i podaj mi argumenty.

 12. Foooookiiin dżołk, dobrze, że te heraklesy to jakiś śmieszny plebiscyt, bo można by się wkurwic traktując go poważnie. :kis:

  Co takiego spektakularnego zrobiła w 2016 Aska, że wygrała z Krzyśkiem, który osiągnął jak do tej pory największy sukces w męskim MMA w historii Polski. Foooookin dżołk

  Jezu, a co zrobił Jotko? Obił kilku kelnerów(takich kelnerów na wagę ufc) i jednego solidniejszego zawodnika (Leitesa). Aśka obroniła dwa razy pas i umocniła się na pozycji gwiazdy światowego mma.

  I nie nakręcał bym się tak z tym hajpem na Jotkę, bo do tej pory jeszcze żadnego kozaka nie pokonał. Teraz może dostanie kogoś z top 10, to będą dopiero testy :boss:

 13. Foooookiiin dżołk, dobrze, że te heraklesy to jakiś śmieszny plebiscyt, bo można by się wkurwic traktując go poważnie. :kis:

  Co takiego spektakularnego zrobiła w 2016 Aska, że wygrała z Krzyśkiem, który osiągnął jak do tej pory największy sukces w męskim MMA w historii Polski. Foooookin dżołk

  Obydwoje zawodnicy zasłużyli na zwyciestwo. Argumenty są na każdego. Dlatego zamiast sie wkurwiać spojrzyj na to tak: żaden nie jest pokrzywdzony. Gdy organizatorzy Hereklesów zobaczyli, że Jotko wygra nagrode publicznosci, to dla zrównania dali od jury nagrode dla Asi. Pewnie gdyby Asia dostała nagrode publicznosci – to jury dałoby Krzysiowi.

 14. Jezu, a co zrobił Jotko? Obił kilku kelnerów i jednego solidniejszego zawodnika (Leitesa). Aśka obroniła dwa razy pas i stała się gwiazdą światowego mma.

  I nie nakręcał bym się tak z tym hajpem na Jotkę, bo do tej pory jescze żadnego kozaka nie pokonał. Teraz może dostanie kogoś z top 10 to będą dopiero testy :boss:

  Obraziłbym cię z miłą chęcią, ale trochę mi cię żal, więc ci odpuszczę. Idź w pokoju.

 15. Obraziłbym cię z miłą chęcią, ale trochę mi cię żal, więc ci odpuszczę. Idź w pokoju.

   To podaj jeden argument bez obrażania:bayan:

 16. Obydwoje zawodnicy zasłużyli na zwyciestwo. Argumenty są na każdego. Dlatego zamiast sie wkurwiać spojrzyj na to tak: żaden nie jest pokrzywdzony. Gdy organizatorzy Hereklesów zobaczyli, że Jotko wygra nagrode publicznosci, to dla zrównania dali od jury nagrode dla Asi. Pewnie gdyby Asia dostała nagrode publicznosci – to jury dałoby Krzysiowi.

  Krzysiek zrobił 3-0 w 2016, dostał się do top 10 w mocnej kategorii wagowej, może być inspiracja w jaki sposób traktuje swoją karierę, jak dużo i mocno w siebie inwestuje, jaki postęp zrobił. Osiągnął największy sukces w polskim męskim MMA w historii. To kurwa mało, żeby chłopa docenić?

  A zresztą jebać to tylko jakiś śmieszny plebiscycik :mamed: Potem będą latać za Krzychem i prosić o wywiady.

 17. I nie nakręcał bym się tak z tym hajpem na Jotkę, bo do tej pory jescze żadnego kozaka nie pokonał.

  Najlepsze jest to, że spotykam się z takimi zarzutami w stronę Krzycha od prawie początku jego kariery. Kiedyś probowalem tłumaczyć, ale obecnie spojrzę na Ciebie z politowaniem i powiem głośne NARA.

  P.S Nie zapomnij za 2 lata napisać jakim to fanem byłeś i jesteś, Krzysztofa Jotko – pierwszego Polskiego Mistrza UFC(mam na myśli mężczyzn)

 18. Krzysiek zrobił 3-0 w 2016, dostał się do top 10 w mocnej kategorii wagowej, może być inspiracja w jaki sposób traktuje swoją karierę, jak dużo i mocno w siebie inwestuje, jaki postęp zrobił. Osiągnął największy sukces w polskim męskim MMA w historii. To kurwa mało, żeby chłopa docenić?

  JJ jest mistrzynią całej dywizji i też poświęciła się karierze przeprowadzką do ATT. To mało by ją docenić?:beer:.

  Za rok nagroda dla Jotki będzie jak najbardziej na miejscu (jeśli dalej będzie wygrywał).

 19. JJ jest mistrzynią całej dywizji i też poświęciła się karierze przeprowadzką do ATT. To mało by ją docenić?:beer:

  Jeżeli porównujesz tą smieszno żałosną dywizję Aśki do MW w UFC to gorzej z tobą niż wydaje się to z twojej marnej działalności na tym forum. Przeczytaj sobie na głos nazwiska top 10 MW i przeproś.

 20. JJ jest mistrzynią całej dywizji i też poświęciła się karierze przeprowadzką do ATT. To mało by ją docenić?:beer:

  Idac tym tokiem rozumowania, że zawodnikiem roku ma byc zawsze ten kto broni pasa UFC, to przez lata nikt poza Asia nie bedzie na to zaslugiwal. Bo choćby Jotko pokonal w przyszlym roku Jacare i Weidmana – to i tak powiesz, że Asia bardziej zasłuży na nagrode, bo obronila pas.

 21. Jeżeli porównujesz tą smieszno żałosną dywizję Aśki do MW w UFC to gorzej z tobą niż wydaje się to z twojej marnej działalności na tym forum. Przeczytaj sobie na głos nazwiska top 10 MW i przeproś.

  ale kurwa agresja

 22. Idac tym tokiem rozumowania, że zawodnikiem roku ma byc zawsze ten kto broni pasa UFC, to przez lata nikt poza Asia nie bedzie na to zaslugiwal. Bo choćby Jotko pokonal w przyszlym roku Jacare i Weidmana – to i tak powiesz, że Asia bardziej zasłuży na nagrode, bo obronila pas.

  Napisałem że za rok już Jotce dać powinni

 23. Jak mam być szczery, to w kategorii zawodnik roku głosowałem na Jotkę 🙂

  Jak widać lepiej Ci wychodzi glosowanie niż pisanie felietonów.

  :kis:

 24. Jeżeli porównujesz tą smieszno żałosną dywizję Aśki do MW w UFC to gorzej z tobą niż wydaje się to z twojej marnej działalności na tym forum. Przeczytaj sobie na głos nazwiska top 10 MW i przeproś.

  No, ale Krzychu jeszcze z żadnym z nich nie walczył:fjedzia:.

  Pokona któregoś to będzie Kozakiem.

 25. @Orest jest mi tak po ludzku bardzo przykro, że swoje niezadowolenie z wyników głosowania szerokiej kapituły różnych osób wyrażasz w tak agresywny i obraźliwy sposób.

 26. @Orest jest mi tak po ludzku bardzo przykro, że swoje niezadowolenie z wyników głosowania szerokiej kapituły różnych osób wyrażasz w tak agresywny i obraźliwy sposób.

  To daj mi bana i spadam :kis:

 27. @Orest jest mi tak po ludzku bardzo przykro, że swoje niezadowolenie z wyników głosowania szerokiej kapituły różnych osób wyrażasz w tak agresywny i obraźliwy sposób.

  Dzie wywiady?

  Wchodze na cohones(no bo nie na mmarocks. Wiadomo) o 15 nie ma wywiadów, wchodzę o 18 nie ma wywiadów, wchodzę o 19:45 nie ma wywiadów. Dzie wywiady?

  Edit:

  Dobra są

  :gdzie:

 28. Ciesze sie, ze mimo kilku dosc kontrowersyjnych nominacji nagrody w wiekszosci  kategorii trafiaja we wlasciwe rece. Troche sie dziwie, ze majac w kraju najlepszy w Europie klub, jesli chodzi o dwie najciezsze kategorie wagowe, mozna klubem roku wybrac jakis inny, ale widocznie mozna.

 29. Dzie wywiady?

  Wchodze na cohones(no bo nie na mmarocks. Wiadomo) o 15 nie ma wywiadów, wchodzę o 18 nie ma wywiadów, wchodzę o 19:45 nie ma wywiadów. Dzie wywiady?

  Edit:

  Dobra są

  :gdzie:

  Olałem wyście w miasto bo je właśnie montuję. Po 12 godzinach pracy na miejscu. Nie musisz tego doceniać ale poczekaj jeszcze troszkę, proszę.

 30. Foooookiiin dżołk, dobrze, że te heraklesy to jakiś śmieszny plebiscyt, bo można by się wkurwic traktując go poważnie. :kis:

  Co takiego spektakularnego zrobiła w 2016 Aska, że wygrała z Krzyśkiem, który osiągnął jak do tej pory największy sukces w męskim MMA w historii Polski. Foooookin dżołk

  Moze nie sluchasz podcastow roznych np. od In The Cage @Dooży&Grooby  ale wyraznie zaznaczono ze mistrz to mistrz i nalezy się wlasnie wyzszosc JJ nad Krzyśkiem za bycie mistrzem najlepszej organizacji na swiecie, a Krzyśkowi Jotko jeszcze daleko do bycia mistrzem swej kategorii w UFC.

 31. Moze nie sluchasz podcastow roznych np. od In The Cage ale wyraznie zaznaczono ze mistrz to mistrz i nalezy się wlasnie za bycie mistrzem najlepszej organizacji na swiecie, a Krzyśkowi Jotko jeszcze daleko do bycia mistrzem swej kategorii w UFC.

  To tylko zdanie prywatne, że tak powinno być , można je uznac, lub nie , i tyle 🙂

 32. To tylko zdanie prywatne, że tak powinno być , można je uznac, lub nie , i tyle 🙂

  wiem, ale ja sie akurat z tym zdaniem zgadzam i w pelni rozumiem

 33. Nagrody pokazują zmianę jakiej jesteśmy świadkami. Polskie mma zdominowane latami przez KSW, podbija USA. Bardzo fajnie jest móc śledzić ten proces.

 34. Mam rozumieć, że jest afera bo Asia dostała zawodnika roku? Czyli wygrana z Gadelhą w świetnym pojedynku, gdzie jak prawdziwa mistrzyni podniosła się po porażkach w dwóch pierwszych rundach, żeby rozbić Brazylijkę w trzech następnych i obronić pas nie jest warta docenienia? Czy może nie warto docenić tego, że przetrwała ten cios od Karoliny i spokojnie wygrała kolejną ciężką obronę pasa? Za to jaką osobą jest Asia powinna dostać dożywotniego Heraklesa za promowanie polskiego MMA i samej Polski na świecie. A ja z wami komentatorami Cohonesowymi powinniśmy jej buty czyścić za to, że możemy oglądać taką dominatorkę w UFC i że dzięki niej po raz kolejny UFC nas widzi, jest kontrakt z TV, jest kolejna gala.

  Jebać was hejterzy Asi:NOK: Dla Krzysztofa jeszcze nadejdą lepsze czasy jak dalej będzie tak pracował.

  A i przypominam, że jest takie coś jak forma bezosobowa i w tej formie "Zawodnik Roku" dla Asi to żaden powód do śmiechu. Tak jak jest np. Kanclerz Niemiec, a jakby prezydentem została Ogórek to też by była forma "Prezydent Polski".

 35. Ja nie lubie ASI za TUFA a jednak szanuje ze wygrala , bo tez bym tak zaglosowal, Krzychu zrobil duzy postep itp. ale miejsce w 1wszej 10 lub 15 to jeszcze nie mistrzostwo.

 36. Hurr durr kuhwa jebane polaczki cebulaczki nie umio głosować. Chuj im w dupę tylko Krzysiek Jotko 11!!!! Jebać MMAROCKS 4ever.

  Głosowałem na Aśkę.

 37. Wyobrażacie sobie jaki płacz by był jakby do hall of fame polskiego mma po skończeniu kariery został wybrany Pudzian? :mamed:

 38. Hurr durr kuhwa jebane polaczki cebulaczki nie umio głosować. Chuj im w dupę tylko Krzysiek Jotko 11!!!! Jebać MMAROCKS 4ever.

  Zapisało się :deniro:

 39. Wyobrażacie sobie jaki płacz by był jakby do hall of fame polskiego mma po skończeniu kariery został wybrany Pudzian? :mamed:

  Wydaje mi się, że on ma tam pewne miejsce.

 40. Hurr durr kuhwa jebane polaczki cebulaczki nie umio głosować. Chuj im w dupę tylko Krzysiek Jotko 11!!!! Jebać MMAROCKS 4ever.

  Głosowałem na Aśkę.

  Zjebaliscie i takie komenty to tylko potwierdzają hehe

 41. Wyobrażacie sobie jaki płacz by był jakby do hall of fame polskiego mma po skończeniu kariery został wybrany Pudzian? :mamed:

  To chyba jasne ze by wygral.

 42. Wyobrażacie sobie jaki płacz by był jakby do hall of fame polskiego mma po skończeniu kariery został wybrany Pudzian? :mamed:

  On, jak mało kto, zasługuje na hall of fame.

 43. Wydaje mi się, że on ma tam pewne miejsce.

  Zależy jak na to patrzeć, ale nie miałbym z tym problemu, a patrząc jaki ból jest o Aśkę to byłoby ciekawie 😀

 44. Wydaje mi się, że on ma tam pewne miejsce.

  Dzięki Pudzianowi ta dyscyplina zaczęła się opłacać KSW i zawodnikom także na zakończenie kariery należy mu się jakieś honorowe "Hall of Fame" w Polskim MMA.

 45. Hurr durr kuhwa jebane polaczki cebulaczki nie umio głosować. Chuj im w dupę tylko Krzysiek Jotko 11!!!! Jebać MMAROCKS 4ever.

  Głosowałem na Aśkę.

  Ja też, tej! Dopóki ktoś nie zdobędzie tytułu UFC to nie ma porównania z JJ.

 46. Ogólnie rozumiem OCB. Mi też jest ciężko porównać kobiecą dywizje z męską…Nie czuje tego.Ale jakbym miał wybrać to postawiłbym krzyżyk przy Aśce bo ona robi w swojej dywizji co się da.Jest niepokonana + do tego będzie broniła pas 5 raz z rzędu…wiecej wymagać od niej tylko można by nokautowała swoje przeciwniczki. Krzychu robi sporo dobrego, ale nie napiszę że więcej od Aśki

 47. Ilu było mężczyzn z Polski w UFC?

  Ile było kobiet z Polski w UFC?

  Ilu mamy przedstawicieli poszczególnych płci w top5 swoich kategorii?

  Czy to, że żaden koleś nie jest w top5 swojej kategorii świadczy o jakimś niedojebaniu umysłowym lub fizycznym mężczyzn z Polski, czy może o zajebistej różnicy pomiędzy dywizjami męskimi i żeńskimi?

  Ile walk w 2017 maksymalnie może stoczyć Krzychu?

  Czy przy obecnej sytuacji w MW ma szansę na walkę o pas w roku 2017 nawet jeżeli wygrałby wszystko?

  Czy mistrzyni UFC może nie być zawodnikiem roku?

  Jaki sens ma wybór zawodnika roku jeżeli nie podzielimy tego na na kategorię mężczyzn i kobiet?

 48. Co do @Orest a,  wybaczcie mu.

  Ciężko pisać posty wisząc na drążku.

  Na jednej ręce oczywiście i w 36 kg kamizelce :kis:

  [SPOILER]@Jakub Bijan,  nie dawaj mu bana.

  [SPOILER]No chyba,że faktycznie nam tu nasra

 49. Co do @Orest a, wybaczcie mu.

  Ciężko pisać posty wisząca na drążku.

  A przecież się na niego nie gniewam. Po prostu komentuje jego płacze, jakby zawodnika roku wygrała Karolina Kowalkiewicz a nie Joasia. Owszem Krzysiek zrobił mega dużo i w mega mocnej kategorii, ale Aśka również – ma za sobą dwie pewne obroni i dalej jest na szczycie. Owszem, można było dać to dla Jotki ale jest to raczej bliska decyzja – tymczasem ten ryczy jakby był wałek roku, bo on Orest, kolega Masu z Krakowa tak powiedział. I tak ma być. Nie wiem, czy trolluje czy mu cieknie jelito… czy co innego, ale trochę niepoważne zachowanie. Takie właśnie hurrr duuur jak wczoraj na TT uskuteczniało konto MMACartel.

 50. Żebyś nie miał wyrzutów sumienia niedługo:)

  Za komuny Wojka bylo lepiej. Odkąd odszedł poziom cohones leci na leb na szyje.

  :mamed:

 51. Dziś na Sadybie przy obiedzie rodzinnym Jeremiaszek rzucił, że Jopek wygrała Grammy. Podpytałem go trochę, bo czułem, że się jebnął jak kiedyś przy parkowaniu tyłem, jak w opla sąsiada przyjebał. I faktycznie – nie Grammy a Herakles, nie Jopek a Jotko. No to ja szybko do Pawłowego syna, tego uszatego, bo on smartfona ma, żeby sprawdził, co i jak. A to kurde Herakles pocieszenia tylko… siedziałem przy obiedzie jak struty, nawet pielmieni od cioci Stasi nie pomogły. A sama Stasia, jak usłyszała, kto główną nagrodę dostał, to za głowę się złapała.

  – Łoj Bożesz ty mój – powiedziała – jak łu nas we Kazakstanie raz my zawody robili w powszechnyj szkoli, to ja wygrała dwa razy. Ale tam reszta to sami kaleki byli, a i w żeńskiej klasie my biegali. Nu wygrała ja, ale biegać to poza mną umieli ze dwi dziewuchi. I jakże to tak, że mnie by mieli za sprinty wtedyż ogólnonarodowe nagrodę dać, a nie Foikowi Marianu, bo ja wygrała, a un na Łolimpiadzi w Tokio dopieroż siódmy był?!?!

 52. bo on Orest, kolega Masu z Krakowa tak powiedział. I tak ma być. Nie wiem, czy trolluje czy mu cieknie jelito… czy co innego, ale trochę niepoważne zachowanie.

  Nie wyszczegolniaj go jako kolege masu z krakowa, bo razem wszyscy pilismy na ksw 33 obok siebie wszyscy i prowadzilismy dyskusje, przypominam ze dziś sobota a w sobotę się pije, wiec to nie trolling, a trochę pewnie %-ty i jako tako oburzenie tez bo nie kazdy musi lubiec kobieca dywizje 🙂

 53. Dobry wieczór, coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik heraklesów 2017 to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to cohonesowe kurwa głupie społeczeństwo, te kurwa banda imbecyli, która głosowała na Aśkę z ATT to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zangazangażowanie jak Krzycha, gdzie postawił swoją rodzinę, swoje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło te pierdolone kilka głosów to was powinno się jebać kurwa…

  A szkoda kurwa gadać. Szkoda strzępić ryja, naprawdę. Niech was.. Słuchajcie. Ci którzyście głupie kurwy głosowali na Aśkę, niech was szlag trafi. Chuj warci jesteście, antypolakami jesteście. Dobranoc.:gdzie:

 54. Nie wyszczegolniaj go jako kolege masu z krakowa, bo razem wszyscy pilismy na ksw 33 obok siebie wszyscy i prowadzilismy dyskusje, przypominam ze dziś sobota a w sobotę się pije, wiec to nie trolling, a trochę pewnie %-ty i jako tako oburzenie tez bo nie kazdy musi lubiec kobieca dywizje 🙂

  No właśnie chyba nie % bo już w temacie z nominacjami zapowiadał, że jeśli Jotko nie wygra to chuj dupa kamieni kupa. Trochę mnie to dziwi bo tak jak mówisz, pamiętam Oresta z KRK i to ogarnięty gość – kulturalny, wykształcony, człowiek okcydentu bym powiedział. Tymczasem ostatnio notorycznie stęka, aż nieprzyjemnie się czyta. Coś jak Charlie – póki był umiar to było zabawne, a później zrobiło się zwyczajnie smutne.

 55. Oresta z KRK i to ogarnięty gość – kulturalny, wykształcony, człowiek okcydentu bym powiedział.

  I w sweterkach chodzi.cały ten Kraków to szemrane towarzystwo.

 56. Tak jak lubie Jotke i w chuj mi imponuje tym jak rozplanowal swoja kariere i jak idzie do przodu tak jego wygrana a nie Aski to bylby sabotaz. No szanujmy sie panowie. Oprocz Leitesa to naprawde nikogo ciekawego nie pokonal. Branch ta sama polka co Leites. Jak go pokona na pewno dostanie kozaka w tym roku a wtedy zobaczymy… Ale plakac tak jak Orest to gruba przesada…

 57. Dziś na Sadybie przy obiedzie rodzinnym Jeremiaszek rzucił, że Jopek wygrała Grammy. Podpytałem go trochę, bo czułem, że się jebnął jak kiedyś przy parkowaniu tyłem, jak w opla sąsiada przyjebał. I faktycznie – nie Grammy a Herakles, nie Jopek a Jotko. No to ja szybko do Pawłowego syna, tego uszatego, bo on smartfona ma, żeby sprawdził, co i jak. A to kurde Herakles pocieszenia tylko… siedziałem przy obiedzie jak struty, nawet pielmieni od cioci Stasi nie pomogły. A sama Stasia, jak usłyszała, kto główną nagrodę dostał, to za głowę się złapała.

  – Łoj Bożesz ty mój – powiedziała – jak łu nas we Kazakstanie raz my zawody robili w powszechnyj szkoli, to ja wygrała dwa razy. Ale tam reszta to sami kaleki byli, a i w żeńskiej klasie my biegali. Nu wygrała ja, ale biegać to poza mną umieli ze dwi dziewuchi. I jakże to tak, że mnie by mieli za sprinty wtedyż ogólnonarodowe nagrodę dać, a nie Foikowi Marianu, bo ja wygrała, a un na Łolimpiadzi w Tokio dopieroż siódmy był?!?!

  Hahaha, czyżby nowe konto Kaczki?

 58. I w sweterkach chodzi.cały ten Kraków to szemrane towarzystwo.

  Co kurwa? Ja byłem w prawilnej koszulce.

  Zapomniałem, że ja z Nowej Huty.

 59. Co kurwa? Ja byłem w prawilnej koszulce.

  Zapomniałem, że ja z Nowej Huty.

  Może to ten smog tak na ludzi działa:fjedzia:

 60. Wyobrażacie sobie jaki płacz by był jakby do hall of fame polskiego mma po skończeniu kariery został wybrany Pudzian? :mamed:

  Za rok będzie trener Andrzej 🙂 #jawierzę

 61. Dziś na Sadybie przy obiedzie rodzinnym Jeremiaszek rzucił, że Jopek wygrała Grammy. Podpytałem go trochę, bo czułem, że się jebnął jak kiedyś przy parkowaniu tyłem, jak w opla sąsiada przyjebał. I faktycznie – nie Grammy a Herakles, nie Jopek a Jotko. No to ja szybko do Pawłowego syna, tego uszatego, bo on smartfona ma, żeby sprawdził, co i jak. A to kurde Herakles pocieszenia tylko… siedziałem przy obiedzie jak struty, nawet pielmieni od cioci Stasi nie pomogły. A sama Stasia, jak usłyszała, kto główną nagrodę dostał, to za głowę się złapała.

  – Łoj Bożesz ty mój – powiedziała – jak łu nas we Kazakstanie raz my zawody robili w powszechnyj szkoli, to ja wygrała dwa razy. Ale tam reszta to sami kaleki byli, a i w żeńskiej klasie my biegali. Nu wygrała ja, ale biegać to poza mną umieli ze dwi dziewuchi. I jakże to tak, że mnie by mieli za sprinty wtedyż ogólnonarodowe nagrodę dać, a nie Foikowi Marianu, bo ja wygrała, a un na Łolimpiadzi w Tokio dopieroż siódmy był?!?!

  :jon: dziękuję

  Decyzja o wyborze Aski jest dla mnie dosyć naturalna, akceptuję ją, mimo, że gardzę żeńskim mma oraz jego poziomem.

 62. Gdyby JJ obroniła tytuł przeciwko jakimś ogórzycom to rozumiałbym waszą złość. Jednak walczyła przeciwko jedynym kozakom w tej dywizji, wygrała dominując. Jotko zaliczył świetny rok wygrywając 3 walki w pięknym stylu. Nie sądzę żeby Thales był więcej warty niż Gadelha.

  Zamiast się wkurwiać to cieszmy się że mamy takich kozaków. Kibicujmy, cieszmy się, bo za rok będziemy mieli jeszcze większy dylemat kto powinien zgarnąć tą nagrodę

 63. Jak Otylia Jedrzejczak, Anita Wlodarczyk lub Justyna Kowalczyk zdobywaly tytul Sportowca Roku to nikt nie marudzil, ze ich 'dywizje' są plytkie 😛

 64. Powinny juz byc podzial na meskie/damskie nagrody , puki podzialu nie ma jj poprostu musi byc gora bo jest mistrzynia ufc plus walczy z najlepszymi i wygrywa po swietnych walkach , wiadomo ze kategoria wagowa jotki w ufc to jedna z dwoch najciezszych i nalezy mu sie mega respect ale jj jest polska twarza mma na caly swiat i puki co nr1. Btw brak walk jj vs gadhela czy nawet jj vs kk( historyczna walka polek o pas na najwiekszej gali do czasu 205 Ny ) to slabe to , szczegolnie ze dali kk vs rose 😕

 65. Aśka wygrała, a nie Krzychu? Ok.

  Tylko niech obrońcy tego wyboru nie pierdolą później, że tytuł sportowca roku powinien trafić do Lewego, a nie do Anity, bo "przecież ona nie ma konkurencji".

 66. Jak Otylia Jedrzejczak, Anita Wlodarczyk lub Justyna Kowalczyk zdobywaly tytul Sportowca Roku to nikt nie marudzil, ze ich 'dywizje' są plytkie 😛

  Wiewior twierdzi, że medale w pływaniu są gówna warte!

  I ja mu wierzę! W końcu to jedyna osoba, która jest w stanie zatrzymać rozpedzona ciężarówkę!

 67. Kobiece mma jest tak silne że w rankingu kobiece p4p ma 5 pozycji z czego pozycje 4-5 obsadzane na zasadzie kogo by tu wcisnąć.

 68. dzotko jest za malo medialny, nie mowie ze to mialo znaczenie, ale gosia w ogole nie widac

  a w tym biznesie z jego podejsciem… no coz

 69. Hurr durr kuhwa jebane polaczki cebulaczki nie umio głosować. Chuj im w dupę tylko Krzysiek Jotko 11!!!! Jebać MMAROCKS 4ever.

  Głosowałem na Aśkę.

  Juz sie tak nie wywyzszaj. Kazdy ma prawo krytykowac i oceniac. Drodzy redaktorzy, pamietajcie, ze to Wy powinniscie byc dla ludzi a nie odwrotnie. Choc hasel, ze to "smieszny plebistyt" nie pochwalam. Ale od redakcji wymagam klasy a w tym poscie tego nie pokazales.

 70. podobno zawodnikiem roku miał zostać Mamed ale przelew od KSW na czas nie wpłynął;-))))))))

 71. Powinny byc oddzielne kategorie. W damskich wystarcza 2-3 wygrane w UFC żeby dostać TS lol

  Nie zapominaj, że koleś w twoim awatarze dostał TS w lekkiej bez jednej walki w tej kategorii w UFC.

  Lubię Conora, ale bez przesadyzmu z tymi łatwymi TS…

 72. Nie zapominaj, że koleś w twoim awatarze dostał TS w lekkiej bez jednej walki w tej kategorii w UFC.

  Lubię Conora, ale bez przesadyzmu z tymi łatwymi TS…

  Conor tez walczy w innej kategorii. All Stars diwiżyn. One Man dywiżon. UFC to jest dywizja Conora kuhwa!

 73. Conor tez walczy w innej kategorii. All Stars diwiżyn. One Man dywiżon. UFC to jest dywizja Conora kuhwa!

  Tak, walczy:siara:

 74. Ile Kibiców tyle samo mamy innych zwycięzców danych heraklesów. Dla mnie to nagrody powędrowały w właściwe ręce.

 75. Tak, walczy:siara:

  A co k…wa robi ? Conorowi czekania i zwlekania do whooya zarzucić nie można. Rozwiń wypowiedź bo chyba nie rozumiem

 76. Ja liczyłem na tego Różyckiego czy tam Różewicza z Płocka.

  Czyżby chodziło o popularnego Ruszala? :kis:

 77. Nie No oczy krwawią.

  Dopóki Aśka jest mistrzynią UFC powinna mieć heraklesa dożywotnio.

  Ogarnijcie… UFC… nie jakiś cyrk…tylko UFC.

 78. No nic "fighterzy" i "fachowcy" zakładajcie Swoje własne portale, pokażcie Światu w nich jacy jesteście wyjątkowi, a potem (zaraz kurwa, szybko, żeby wiadomo było co Was zmotywowało) rozdajcie Wasze własne Heraklesy…. W które każdy (nie tylko z Tego forum) chuj wbije!!!!

 79. A co k…wa robi ? Conorowi czekania i zwlekania do whooya zarzucić nie można. Rozwiń wypowiedź bo chyba nie rozumiem

  Wlasnie, ze mozna zarzucic. I pisze sie DO CHUJA a nie to co Ty napisales. Co Ty, z gimnazjum jestes?

 80. Wlasnie, ze mozna zarzucic. I pisze sie DO CHUJA a nie to co Ty napisales. Co Ty, z gimnazjum jestes?

  Tak? to daj przykład, bo moim zdaniem próby walki o pas w 155 zamiast bronić pasa przeciwko jakimś karakanom 145 to dowód że ma jaja i nie boi się wyzwań, o walce z Diazem nie wspominając

 81. :corn:

  @Szady zaorał. Ale to nic dziwnego bo chwytliwe nagłówki to Twoja działka 😆

  Z ciężkim sercem przyznaję rację Wojsławowi. A Franek jak zwykle się pogrąża z tym całym LFN.

 82. @Szady zaorał. Ale to nic dziwnego bo chwytliwe nagłówki to Twoja działka 😆

  Tak, ale trzeba wiedzieć gdzie jest granica 🙂

 83. a kto to wybieral w ogole zwyciezce w tej popierdolkowatej kategorii, na ktora nawet nie zwrocilem uwagi?

 84. a kto to wybieral w ogole zwyciezce w tej popierdolkowatej kategorii, na ktora nawet nie zwrocilem uwagi?

  Zrobiłem screena bo jeden z twittów został usuniety :deniro:

 85. a kto to wybieral w ogole zwyciezce w tej popierdolkowatej kategorii, na ktora nawet nie zwrocilem uwagi?

  Wyjatkowej klasy … fachowcy. Szkoda, bo poprzez takie zagrania Heraklesy jako calosc raczej nie zyskuja na prestizu. Nikt nie wie kto  przyznal nagrode, ale to nic nowego jesli pamieta sie ubieglorocznego Heraklesa dla najlepszego amatora.

 86. Aśka i  Jotko mają po jednym Heraklesie i w sumie dobrze, że tak się stało i do końca nikt nie jest pokrzywdzony.

  Klub roku temat do dyskusji, reszta spoko.

  No poza tym sport.pl ,  Wojek zoarał argumentami.  W ogóle jak nikt nie zabierał głosu w tej kategorii?  Sami sobie przyznali za wywiad z Mamedem ? 😀 Chociaż to jest już rok 2017.

 87. Aśka i  Jotko mają po jednym Heraklesie i w sumie dobrze, że tak się stało i do końca nikt nie jest pokrzywdzony.

  Klub roku temat do dyskusji, reszta spoko.

  No poza tym sport.pl ,  Wojek zoarał argumentami.  W ogóle jak nikt nie zabierał głosu w tej kategorii?  Sami sobie przyznali za wywiad z Mamedem ? 😀 Chociaż to jest już rok 2017.

  :Duke3d:

 88. Promocja LFN koronnym argumentem…

  To samo mi się w oczy rzuciło. Franek również mocno działał przy LFN więc swój swego zawsze poprze.

 89. To samo mi się w oczy rzuciło. Franek również mocno działał przy LFN więc swój swego zawsze poprze.

  Tym bardziej, że to nie pierwszy raz. Już kiedyś pokazał jak bardzo LFN może liczyć na jego yyy miecz.

 90. Ten to przyznał Leoparda SM dla Jurasa. Nie wiem czy bedzie wiedział.

  To wychodzi na to, że nikt nie wie kto to przyznał.

 91. Hej wszystkim

  Człowiek wraca z wakacji zrelaksowany i na poczatek wita go dobra inba, jak tu nie kochać MMA 🙂  Podczas mojej nieobecności dodano taką kategorię na zaledwie kilka dni przed ceremonią. Sama nagroda mogę obiecać, że została rozdana po raz pierwszy i ostatni w historii Heraklesów. Nikt z MMARocks nie wziął za to pieniędzy. Biorę winę na siebie bo jak widać niedostatecznie dopilnowałem tematu imprezy i pozostaje mi teraz tylko przeprosić wszystkich naszych czytelników, zawodników oraz osoby z branży MMA takie jak Artur Mazur które poświęciły sporo czasu na promocję MMA w dużych mediach i o wiele bardziej zasługiwałby na taką nagrodę gdyby została przyznana przez nas. Wnioski na pewno zostaną wyciągnięte w kolejnych edycjach, również przy współpracy z firmami które brały udział w tych Heraklesach. Pozdrawiam :heart:

 92. Hej wszystkim

  Człowiek wraca z wakacji zrelaksowany i na poczatek wita go dobra inba, jak tu nie kochać MMA 🙂  Podczas mojej nieobecności dodano taką kategorię na zaledwie kilka dni przed ceremonią. Sama nagroda mogę obiecać, że została rozdana po raz pierwszy i ostatni w historii Heraklesów. Nikt z MMARocks nie wziął za to pieniędzy. Biorę winę na siebie bo jak widać niedostatecznie dopilnowałem tematu imprezy i pozostaje mi teraz tylko przeprosić wszystkich naszych czytelników, zawodników oraz osoby z branży MMA takie jak Artur Mazur które poświęciły sporo czasu na promocję MMA w dużych mediach i o wiele bardziej zasługiwałby na taką nagrodę gdyby została przyznana przez nas. Wnioski na pewno zostaną wyciągnięte w kolejnych edycjach, również przy współpracy z firmami które brały udział w tych Heraklesach. Pozdrawiam :heart:

  Nadal nie wiele więcej kuzyn wiemy….

 93. MMA – sport dla twardzieli,a niektórzy mają takie miękkie dupy…I to wszystko o jakieś statuetki Herkulesa,Heraklesa czy tam Hipokrytesa – jeden chuj.

 94. Czy nalezy przez to rozumiec, ze ktos wzial 😉 ?

  Nie mam niestety takich mocy magicznych żeby o tym wiedzieć. Dla mnie to jest bekowy portal

 95. No dobra, ale kto tak naprawdę zadecydował ,że sport.pl dostał nagrodę?

  Bo wygląda, jakby Franek

  Organizator imprezy, może po to żeby podkręcić promocję samej gali, ciężko mi teraz powiedzieć, na pewno będziemy rozmawiać na ten temat. My byliśmy odpowiedzialni za część merytoryczną ale niestety ten błąd spada na nas.

 96. Organizator imprezy, może po to żeby podkręcić promocję samej gali, ciężko mi teraz powiedzieć, na pewno będziemy rozmawiać na ten temat. My byliśmy odpowiedzialni za część merytoryczną ale niestety ten błąd spada na nas.

  Chmal był organizatorem?

 97. Organizator imprezy, może po to żeby podkręcić promocję samej gali, ciężko mi teraz powiedzieć, na pewno będziemy rozmawiać na ten temat. My byliśmy odpowiedzialni za część merytoryczną ale niestety ten błąd spada na nas.

  To Heraklesy nie są Waszą (czyt.MMARocks) nagrodą?

  :benny:

 98. Hej wszystkim

  Człowiek wraca z wakacji zrelaksowany i na poczatek wita go dobra inba, jak tu nie kochać MMA 🙂  Podczas mojej nieobecności dodano taką kategorię na zaledwie kilka dni przed ceremonią. Sama nagroda mogę obiecać, że została rozdana po raz pierwszy i ostatni w historii Heraklesów. Nikt z MMARocks nie wziął za to pieniędzy. Biorę winę na siebie bo jak widać niedostatecznie dopilnowałem tematu imprezy i pozostaje mi teraz tylko przeprosić wszystkich naszych czytelników, zawodników oraz osoby z branży MMA takie jak Artur Mazur które poświęciły sporo czasu na promocję MMA w dużych mediach i o wiele bardziej zasługiwałby na taką nagrodę gdyby została przyznana przez nas. Wnioski na pewno zostaną wyciągnięte w kolejnych edycjach, również przy współpracy z firmami które brały udział w tych Heraklesach. Pozdrawiam :heart:

  Taką notkę to się nie wykręcicie. Oświadczenie na głównej musi być, to nasza Polska specjalność.

  Ale generalnie dobrze rozumiem, że daliście się komuś wydymać przy organizacji plebiscytu będącym pomysłem redakcji ?

 99. @defthomas , to powiedzcie otwarcie w kogo jedziemy za ten wybór, w sport.pl bo zostało wybrane, w mmarocks które umywa od tego ręce i dyskredytuje laureata w bądź co bądź, swoim konkursie?

  Sam jestem zaskoczony tym wyborem, ale wyłóżcie kawę na ławę bo teraz po dupie dostają mimo wszystko Ci, którzy nie powinni IMO.

 100. Wystarczy podpisać kontrak z Aśką i mamy medium roku.

  A nie, czekaj czekaj, przecież to nagroda za 2016 rok.

  :homer:

 101. Trzeba zapytać @F. Georgiew

  Wiem, że współpracujemy z wieloma firmami w polskim MMA i robimy dla nich fajne rzeczy, a także mamy dobre relacje z portalem Sport.pl, który jest bardzo zaangażowanym i fajnym partnerem w licznych działaniach.

  Sęk w tym, że z rozdawaniem Heraklesów nie mam nic wspólnego i o nominacji dowiedziałem się wtedy, co wszyscy 🙂

 102. A ja dałbym spokój. Wystarczającym argumentem jest fakt, że nikt z kapituły w tej kategorii nie głosował, tylko przyznali to organizatorzy Forum MMA. To tylko statuetka, ważniejsze są według mnie statystyki Jacka Łosaka. Obiektywnie zagłosowałbym na Polsat – za całokształt pracy. Może za rok formuła głosowania na medium roku się zmieni.

  W ubiegłym roku na WP poszło 1900 newsów o MMA, z czego ok. 1/3 jest mojego autorstwa i z tego jestem zadowolony 🙂

 103. A ja dałbym spokój. Wystarczającym argumentem jest fakt, że nikt z kapituły w tej kategorii nie głosował, tylko przyznali to organizatorzy Forum MMA. To tylko statuetka, ważniejsze są według mnie statystyki Jacka Łosaka. Obiektywnie zagłosowałbym na Polsat – za całokształt pracy. Może za rok formuła głosowania na medium roku się zmieni.

  W ubiegłym roku na WP poszło 1900 newsów o MMA, z czego ok. 1/3 jest mojego autorstwa i z tego jestem zadowolony 🙂

  No jak dać spokój. To jest kompletnie bez sensu, że organizator FORUM MMA przyznaje Heraklesa według niewiadomo jakich pobudek a twórcy nagrody nie mają o tym zielonego pojęcia.

  Przecież to trąci profesjonalizmem takim samym jak tym w PLMMA. Taka akcja to mi tylko do Mirka pasuje.

  Ale, ok szukamy dziury w całym. Jak zwykle.

  :mamed:

 104. Obiektywnie  trzeba też spojrzeć , że  wyjaśnienie takich kwestii to nie jest 5 minut przez telefon.

 105. No jak dać spokój. To jest kompletnie bez sensu, że organizator FORUM MMA przyznaje Heraklesa według niewiadomo jakich pobudek a twórcy nagrody nie mają o tym zielonego pojęcia.

  Przecież to trąci profesjonalizmem takim samym jak tym w PLMMA. Taka akcja to mi tylko do Mirka pasuje.

  Ale, ok szukamy dziury w całym. Jak zwykle.

  :mamed:

  Akurat wątpię, żeby @Tidzej nie wiedział o tym, że Sport.pl dostanie nagrodę.

  Też mnie początkowo nagroda dla Sport.pl zdziwiła, ale już po fakcie, stało się. Nie ma co drążyć.

 106. Akurat wątpię, żeby @Tidzej nie wiedział o tym, że Sport.pl dostanie nagrodę.

  Też mnie początkowo nagroda dla Sport.pl zdziwiła, ale już po fakcie, stało się. Nie ma co drążyć.

  Zrobiłem screena bo jeden z twittów został usuniety :deniro:

  Co prawda nie napisał tu, że nic o tym nie wiedział, ale nikt nie głosował. Dodał również, że jest to problem. Ja też uważam, że przyznanie Heraklesa przez organizatora forum a nie przez MMARocks jest problemem.

  Wasza sprawa co prawda, ale trochę słabo to wyszło.

 107. Co prawda nie napisał tu, że nic o tym nie wiedział, ale nikt nie głosował. Dodał również, że jest to problem. Ja też uważam, że przyznanie Heraklesa przez organizatora forum a nie przez MMARocks jest problemem.

  Wasza sprawa co prawda, ale trochę słabo to wyszło.

  No to prawda – w formularzu do głosowania tej kategorii nie mieliśmy 🙂 I oby w przyszłym roku to się zmieniło

 108. Akurat wątpię, żeby @Tidzej nie wiedział o tym, że Sport.pl dostanie nagrodę.

  Też mnie początkowo nagroda dla Sport.pl zdziwiła, ale już po fakcie, stało się. Nie ma co drążyć.

  Nie wiedział.

 109. Kto był organizatorem Forum mma i na jakiej zasadzie przyznano ową figurkę dla sport.pl? 

  Trochę pisze sobie na pw z @F. Georgiew i kusi mnie by trochę wyjść przed szereg….Ale się jeszcze chwilę powstrzymię

 110. Kto był organizatorem Forum mma i na jakiej zasadzie przyznano ową figurkę dla sport.pl?

  Trochę pisze sobie na pw z @F. Georgiew i kusi mnie by trochę wyjść przed szereg….Ale się jeszcze chwilę powstrzymię

  Nie siej fermentu @kaczka41 i napisz wprost, że nie mam z tym nic wspólnego, bo to brzmi, jakbym Ci przekazał jakieś zakulisowe informacje i dobrze o tym wiesz 😉

 111. Kto był organizatorem Forum mma i na jakiej zasadzie przyznano ową figurkę dla sport.pl?

  Trochę pisze sobie na pw z @F. Georgiew i kusi mnie by trochę wyjść przed szereg….Ale się jeszcze chwilę powstrzymię

  Na takiej zasadzie że na kilka dni przed galą poinformowano nas że organizator chce dać taką statuetkę i w natłoku spraw to przeszło bez mojej zgody ale zostało zaakceptowane przez kogoś z redakcji przeze pomyłkę. Po raz kolejny, to jest nasz błąd, biorę to na siebie. To jest pierwsza i ostatnia nagroda tego typu bo jest najzwyczajniej na świecie kompletnie bezsensowna.

 112. w natłoku spraw to przeszło bez mojej zgody ale zostało zaakceptowane przez kogoś z redakcji

  No już dokończ,kuzyn i się rozchodzimy….

 113. Kaczka serio Def to Twoj kuzyn? I tyle razy pozwolil Cie zbanowac?:lol: chuj nie rodzina:fingers: a tak serio @defthomas pisz jakies oswiadczenie bez tego nie ujedziesz. Na koniec dopisz ze jestescie mlodym portalem, ciagle sie uczycie i sprawe kierujecie do sadu:lol: JozwiakStyle:wink:

 114. Hehe, wszyscy wielce oburzeni, a sprawa wypłynęła dopiero po tweecie Wojka. Wcześniej jakoś nikomu nie przeszkadzało

 115. Na takiej zasadzie że na kilka dni przed galą poinformowano nas że organizator chce dać taką statuetkę i w natłoku spraw to przeszło bez mojej zgody ale zostało zaakceptowane przez kogoś z redakcji przeze pomyłkę. Po raz kolejny, to jest nasz błąd, biorę to na siebie. To jest pierwsza i ostatnia nagroda tego typu bo jest najzwyczajniej na świecie kompletnie bezsensowna.

  Czyja głowa spadnie?

  :bleed:

 116. Btw brak walk jj vs gadhela czy nawet jj vs kk( historyczna walka polek o pas na najwiekszej gali do czasu 205 Ny ) to slabe to , szczegolnie ze dali kk vs rose 😕

  Coś mnie chyba ominęło. Naprawdę nominowali Kowalkiewicz vs Namajunas do walki roku ? To żart ?

  Chyba ktoś kazał im odgórnie, na siłę wpierdolić gdzieś tę pierwszą, bo nie znajduję innego wytłumaczenia dlaczego ta walka została wytypowana. I to na dodatek kosztem JJ vs Gadhela 2, po której mówiło się na świecie, że to jedna z lepszych walk w tym roku.

    :siara:

 117. Niespodzianek nie ma moze poza nagroda publicznosci ale co warto podkreslic ze to zawodnicy UFC zdominowali pozostalych w Heraklesach

 118. Przyznać się kto z redakacji się na to zgodził i się rozchodzimy !:travolta:

  Jak dla mnie to może pan tu stać nawet cały dzień :fjedzia:

 119. W ubiegłym roku na WP poszło 1900 newsów o MMA, z czego ok. 1/3 jest mojego autorstwa i z tego jestem zadowolony 🙂

  Czy masz dowód na to że było to faktycznie 1900 newsów, poza tym że tak jest w zestawieniu @Jacek Łosak ? Pytam, bo jeśli faktycznie to są liczby odzwierciedlające newsy, a nie zawierające np postów na facebooku czy innych kanałach społecznościowych, to przy sportpl jest duże przekłamanie w tym zestawieniu…

 120. Już się wypisales z ITC?

  I co w związku z tym, że udzielam się dla portalu który współpracuje ze sportpl to nie mogę skrytykować tego drugiego? Czy Tobie się kaczka czasami sufit na głowę nie spierdolił?

 121. I co w związku z tym, że udzielam się dla portalu który współpracuje ze sportpl to nie mogę skrytykować tego drugiego? Czy Tobie się kaczka czasami sufit na głowę nie spierdolił?

 122. przy sportpl jest duże przekłamanie w tym zestawieniu…

  Chodziło Ci, że za dużo we wrzucie od Łosak przy sport.pl było? Bo jak tak,to cofam poprzednie wpisy.

 123. Chodziło Ci, że za dużo we wrzucie od Łosak przy sport.pl było? Bo jak tak,to cofam poprzednie wpisy.

  tak, w zestawieniu @Jacek Łosak jest ponad 300, ja naliczyłem w całym dziale sporty walki ~180 z czego połowa to boks/zapasy/taekwondo 

 124. tak, w zestawieniu @Jacek Łosak jest ponad 300, ja naliczyłem w całym dziale sporty walki ~180 z czego połowa to boks/zapasy/taekwondo

  Także cofam. Myślałem że w drugą stronę piszesz,tzn ze zaniżyli ilość Waszymu partnerowi.

  Pozdro 600,czyli jednak sufit.

 125. Dobry wieczór, coś się, coś się popsuło i nie było mnie słychać, to powtórzę jeszcze raz. Wynik heraklesów 2017 to jest jakaś porażka. Ja myślę, że to cohonesowe kurwa głupie społeczeństwo, te kurwa banda imbecyli, która głosowała na Aśkę z ATT to jest jakieś kurwa nieporozumienie. Jeśli tyle dla was znaczy, jeśli tyle dla was znaczy, ludzie takie zangazangażowanie jak Krzycha, gdzie postawił swoją rodzinę, swoje życie prywatne, biznes, wszystko inne i dla was tylko znaczyło te pierdolone kilka głosów to was powinno się jebać kurwa…

  A szkoda kurwa gadać. Szkoda strzępić ryja, naprawdę. Niech was.. Słuchajcie. Ci którzyście głupie kurwy głosowali na Aśkę, niech was szlag trafi. Chuj warci jesteście, antypolakami jesteście. Dobranoc.:gdzie:

  Dopiero nadrabiam, to może być mój ulubiony temat w tym roku, coś pięknego te posty :mamed:

 126. Dopiero nadrabiam, to może być mój ulubiony temat w tym roku, coś pięknego te posty :mamed:

  Temat roku to na bank, można kończyć i jutro odjebać sylwestra. Bo na bank nic tego nie przeskoczy.:redford:

 127. Także cofam. Myślałem że w drugą stronę piszesz,tzn ze zaniżyli ilość Waszymu partnerowi.

  Pozdro 600,czyli jednak sufit.

  To było jak prawdziwa rozmowa detektywa z detektywem

 128. Temat roku to na bank, można kończyć i jutro odjebać sylwestra. Bo na bank nic tego nie przeskoczy.:redford:

  Nie No były lepsze imby

 129. To było jak prawdziwa rozmowa detektywa z detektywem

  który z nich to szerlok a który łotson ?

  prawda taka, że kaczy rozkręca aferę bo odsłuch podcastu spadł z 14 na 12 i prawdopodobnie to było przyczyną utraty heraklesa :fjedzia:

 130. Czy masz dowód na to że było to faktycznie 1900 newsów, poza tym że tak jest w zestawieniu @Jacek Łosak ? Pytam, bo jeśli faktycznie to są liczby odzwierciedlające newsy, a nie zawierające np postów na facebooku czy innych kanałach społecznościowych, to przy sportpl jest duże przekłamanie w tym zestawieniu…

  Ja jestem pewien, że sam napisałem ok. 600 newsów. Może trochę mniej, może nawet więcej. W dziale są też bardzo aktywni @Jakub Madej, Waldek Ossowski i Artur Mazur, zatem wynik 1900 jest bardzo prawdopodobny. Ja nie mam niestety możliwości, by to sprawdzić.

 131. Nie chcę nic sugerować, ale chyba ktoś ma tutaj przejebane 😀

  P.S. Zabor odpisał w komentarzu.

  Kto niby? Przecież zadali normalne pytanie. Moglbys wkleić odpowiedz Łukasza i TJa prosze?

 132. Kto niby? Przecież zadali normalne pytanie. Moglbys wkleić odpowiedz Łukasza i TJa prosze?

  Łukasz Zaborowski

  Dzieki za gratulacje! 😉 co do rekordu Shark Top Team to wygralismy troche wiecej walk bo okolo 37 a zawodnicy ze mna trenuja dluzej niz pol roku. Trenerzy wszyscy zostali odszedł tylko jeden gosc ktory okradl zawodników na pare wyplat i zrobil pare innych krzywych numerów. W kazdej kategorii byly rekiny plus w poddaniach na 4 nominacje byly trzy nasze. Dla mnie moj team zawsze będzie najlepszy tak jak dla was Ankos i to normalne. Pokażmy teraz swiatu jak dobre MMA mamy u nas w kraju. Pozdrawiam! 😉

  MMARocks.pl MMA.pl II InTheCage.pl MMA.pl

  Tomasz J. Marciniak Udzielam się tutaj jako nadzorujący głosowanie na Heraklesy. Od początku istnienia tego plebiscytu nie definiowaliśmy w głosowaniu poszczególnych nagród. Pytanie z jakim zwracamy się do członków kapituły brzmi jedynie "Kto spośród nominowanej czwórki był najlepszy w minionym roku kalendarzowym?".

  Wierzę, że każdy członek kapituły, ma odpowiednio dobre rozeznanie na scenie MMA by udzielić na to pytanie racjonalnej odpowiedzi poprzez oddanie głosu lub jest w stanie przejrzeć i ocenić dokonania z minionego roku by podjąć decyzję. Nie jest wykluczone, że dla jednego z głosujących "najlepszy klub" oznacza coś innego niż dla drugiego. Być może powinniśmy jako organizator sprecyzować każdą kategorię ale do tej kwestii wrócimy przed kolejną edycją. Jednakże gdybyśmy sprowadzili nagrodę tylko i wyłącznie do zero-jedynkowego bliansu zawodowych walk zawodników to głosowanie przestaje mieć sens

 133. Samo pytanie raczej ze sporym wyrzutem. Jest to zdanie osób z branży, a nie publiczny przetarg z regulaminem i kopertami.  .

 134. A to nie wybrali sharksow dlatego ze Zmija sie dojebal o brak nominacji dla Karoliny?

  Cytując klasyka:

  "SUPER KLUB KURWO!!1"

 135. Kto niby? Przecież zadali normalne pytanie. Moglbys wkleić odpowiedz Łukasza i TJa prosze?

  Zadali pytanie, ale tak naprawdę nie oczekują na odpowiedź!

  Nie no Szefo, przecież to tylko żarty. Wiesz, Trener Andrzej + jego niezadowolenie = :chuck:

  Tak stereotypowo.

 136. Widzę, że ktoś próbuje odciągnąć uwagę od wpadki ze sport.pl, a dalej nie wiemy kto wziął w łapę w tej sytuacji, bo nie oszukujmy się ktoś coś za to otrzymał.

  Ps. Ostatnio wypadłem chyba z obiegu jeśli chodzi o pl mma, bo nie wiem kto poza 'Karoliną i Zombie jest w tym całym shark klubie.

 137. Chodziło mi o ten fragment z tym nieodebraniem heraklesa i nieodbieraniem telefonów. Dla mnie tez wygrał shark, mówiłem o tym przed głosowaniem

  Ale chyba się nie kłócisz, że Ankos bardziej zasługiwał na tą prestiżową nagrodę?

  Chodzilo mi wylacznie o wypowiedz Sawickiego sugerujaca, ze stopien zainteresowania nagrodami w roku ubieglym ma jakis wplyw na tegoroczne wybory. Dla mnie klubem roku byl S4, ale jestem w stanie przyjac argumentacje osob glosujacych za Sharkami. Problem w tym, ze najwiecej argumentow znajduje w komentarzach, podczas gdy czlonkowie kapituly zdaja sie mowic glownie "wybralismy to wybralismy, na chuj drazyc temat".

 138. podczas gdy czlonkowie kapituly zdaja sie mowic glownie "wybralismy to wybralismy, na chuj drazyc temat".

  Przynajmniej nie kłamią :fjedzia:

 139. W najnowszym podcaście od ITC jest dalszy ciąg inby. OD ok 55 minuty. Dodam, że gościem podcastu jest Franek Georgiew.

  @Jakub Bijan @defthomas będzie jakieś odniesienie się do wypowiedzi Franka i D&G? Ewentualnie oświadczenie :boystop:

  Tylko pytam, skoro już ktoś pociągnał temat.

 140. W najnowszym podcaście od ITC jest dalszy ciąg inby. OD ok 55 minuty. Dodam, że gościem podcastu jest Franek Georgiew.

  @Jakub Bijan @defthomas będzie jakieś odniesienie się do wypowiedzi Franka i D&G? Ewentualnie oświadczenie :boystop:

  Tylko pytam, skoro już ktoś pociągnał temat.

  Z mojej strony nie, nie słuchałem i nie bardzo mnie to interesuje szczerze mówiąc.

 141. W najnowszym podcaście od ITC jest dalszy ciąg inby. OD ok 55 minuty. Dodam, że gościem podcastu jest Franek Georgiew.

  @Jakub Bijan @defthomas będzie jakieś odniesienie się do wypowiedzi Franka i D&G? Ewentualnie oświadczenie :boystop:

  Tylko pytam, skoro już ktoś pociągnał temat.

  @Jakub Bijan Specjalnie dla Ciebie jeszcze zacytuję zdanie prowadzącego podcast, spodoba Ci się: "…uświadomiliśmy konkurencji, że ją mają i skutkiem ubocznym jest to, że zmusiliśmy ich do wyjścia ze strefy komfortu." :joer:

 142. Szczerze mowiac nie widze absolutnie zadnego powodu dla ktorego ktokolwiek powinien przejmowac sie opiniami tego typu "ekspertow", dla ktorych Wojciech Bartnik i Bartlomiej Bartnicki to jedna i ta sama postac. Jedyne co od dluzszego czasu uswiadamiaja wszystkim to raczej to, ze chuja sie znaja.

 143. Szczerze mowiac nie widze absolutnie zadnego powodu dla ktorego ktokolwiek powinien przejmowac sie opiniami tego typu "ekspertow", dla ktorych Wojciech Bartnik i Bartlomiej Bartnicki to jedna i ta sama postac. Jedyne co od dluzszego czasu uswiadamiaja wszystkim to raczej to, ze chuja sie znaja.

  Wjciech Bartnik nie chce może przejść do MMA?:mamed:

 144. @Jakub Bijan Specjalnie dla Ciebie jeszcze zacytuję zdanie prowadzącego podcast, spodoba Ci się: "…uświadomiliśmy konkurencji, że ją mają i skutkiem ubocznym jest to, że zmusiliśmy ich do wyjścia ze strefy komfortu." :joer:

  o chuj tu chodzi? dalej o te kategorie, na ktora i tak kazdy ma wyjebane?

 145. Jestem przekonany, że w branży MMA podczas jakiekolwiek rekrutacji muszą bardzo skrupulatnie sprawdzać paszporty, aby przypadkiem nie wślizgnął się tam uczciwy człowiek.

 146. Jestem przekonany, że w branży MMA podczas jakiekolwiek rekrutacji muszą bardzo skrupulatnie sprawdzać paszporty, aby przypadkiem nie wślizgnął się tam uczciwy człowiek.

  Przyznaj się, że byłeś zmuszony do opuszczenie swojej strefy komfortu, a nie próbujesz imputować innym, że są nie do końca uczciwi.

 147. Przyznaj się, że byłeś zmuszony do opuszczenie swojej strefy komfortu, a nie próbujesz imputować innym, że są nie do końca uczciwi.

  Codziennie kiedy czytam newsy z krajowego MMA muszę wyjść ze swojej strefy komfortu.

 148. Ważne jest także, co rozumiemy przez strefę komfortu.

  Dla każdego, będzie coś innego.

  Ale dla większości, strefa jest tam, w środku:

  [SPOILER]Ewentualnie :gdzie:

 149. o chuj tu chodzi? dalej o te kategorie, na ktora i tak kazdy ma wyjebane?

  W tym zdaniu chodzi o to, że zmusili redaktorów największych portali branżowych do wyjścia ze swojej strefy komfortu ze względu na to, że stali się konkurencyjni dla tychże portali.

  Ogólnie rzecz biorąc w podcaście sugerowali, że skoro nagrodę przyznane sport.pl, a w kapitule byli ludzie z wp, polsatu i przeglądu to chyba wszystko jest ok. Prócz tego Franek twierdził, że przepraszanie (w wykonaniu Tomka) innej redakcji (wp) za przyznanie Heraklesa sport.pl deprecjonuje wartość tej nagrody i jest nie do końca w porządku wobec sport.pl. Natomiast moim zdaniem Franek źle to zrozumiał (a nie zagłebiałem się za bardzo w temat), bo Defthomas przepraszał fanów Cohones za nie dopilnowanie tego co się stało).

 150. W tym zdaniu chodzi o to, że zmusili redaktorów największych portali branżowych do wyjścia ze swojej strefy komfortu ze względu na to, że stali się konkurencyjni dla tychże portali.

  Ogólnie rzecz biorąc w podcaście sugerowali, że skoro nagrodę przyznane sport.pl, a w kapitule byli ludzie z wp, polsatu i przeglądu to chyba wszystko jest ok. Prócz tego Franek twierdził, że przepraszanie (w wykonaniu Tomka) innej redakcji (wp) za przyznanie Heraklesa sport.pl deprecjonuje wartość tej nagrody i jest nie do końca w porządku wobec sport.pl. Natomiast moim zdaniem Franek źle to zrozumiał (a nie zagłebiałem się za bardzo w temat), bo Defthomas przepraszał fanów Cohones za nie dopilnowanie tego co się stało).

  …w Tweetach też?

 151. Jestem przekonany, że w branży MMA podczas jakiekolwiek rekrutacji muszą bardzo skrupulatnie sprawdzać paszporty, aby przypadkiem nie wślizgnął się tam uczciwy człowiek.

  Odsetek uczciwych jest pewnie taki sam jak w innych dziedzinach. Problemem jest to, ze w tym srodowisku niemal wszyscy zdaja sie mowic, ze dzialaja z milosci do tego sportu, z pasji i dla idei, co pozwala pozniej tlumaczyc bylejakosc.

 152. Odsetek uczciwych jest pewnie taki sam jak w innych dziedzinach. Problemem jest to, ze w tym srodowisku niemal wszyscy zdaja sie mowic, ze dzialaja z milosci do tego sportu, z pasji i dla idei, co pozwala pozniej tlumaczyc bylejakosc.

  U nas na Mmanasto3 zawsze oficjalnie mówiliśmy, że działamy dla beki.

  Pozwala to potem tłumaczyć poza bylejakością, wszystko inne :goldi:

 153. Odsetek uczciwych jest pewnie taki sam jak w innych dziedzinach. Problemem jest to, ze w tym srodowisku niemal wszyscy zdaja sie mowic, ze dzialaja z milosci do tego sportu, z pasji i dla idei, co pozwala pozniej tlumaczyc bylejakosc.

  To też prawda. Można zaryzykować stwierdzenie, że jeśli wszystko pójdzie jak do tej pory, to za jakiś czas MMA nabierze nowego znaczenia – jako coś bylejakiego, jak kiedyś się mówiło: chińszczyzna.

 154. W tym zdaniu chodzi o to, że zmusili redaktorów największych portali branżowych do wyjścia ze swojej strefy komfortu ze względu na to, że stali się konkurencyjni dla tychże portali.

  Ogólnie rzecz biorąc w podcaście sugerowali, że skoro nagrodę przyznane sport.pl, a w kapitule byli ludzie z wp, polsatu i przeglądu to chyba wszystko jest ok. Prócz tego Franek twierdził, że przepraszanie (w wykonaniu Tomka) innej redakcji (wp) za przyznanie Heraklesa sport.pl deprecjonuje wartość tej nagrody i jest nie do końca w porządku wobec sport.pl. Natomiast moim zdaniem Franek źle to zrozumiał (a nie zagłebiałem się za bardzo w temat), bo Defthomas przepraszał fanów Cohones za nie dopilnowanie tego co się stało).

  no ale ja ostatnio zrozumialem to tak, ze kapitula nawet nie glosowala..

 155. Z przykrością muszę stwierdzić, że jedynymi osobami, które pisały o MMA (w szerszym zakresie), czy też nagrywali podcasty i posiadały przy tym ze wszech miar imponującą wiedzę w tym temacie byli Tidżej, Kowalik oraz przede wszystkim Venom.

 156. no ale ja ostatnio zrozumialem to tak, ze kapitula nawet nie glosowala..

  Też tak zrozumiałem, relacjonuje tylko to co tam usłyszałem.

 157. Z przykrością muszę stwierdzić, że jedynymi osobami, które pisały o MMA (w szerszym zakresie), czy też nagrywali podcasty i posiadały przy tym ze wszech miar imponującą wiedzę w tym temacie byli Tidżej, Kowalik oraz przede wszystkim Venom.

  Byla jeszcze jedna taka postac, wyrugowana z tego miejsca wlasnie przez Venoma. Na szczescie ona jako jedyna wciaz pisze.

 158. Odsetek uczciwych jest pewnie taki sam jak w innych dziedzinach. Problemem jest to, ze w tym srodowisku niemal wszyscy zdaja sie mowic, ze dzialaja z milosci do tego sportu, z pasji i dla idei, co pozwala pozniej tlumaczyc bylejakosc.

  Nie wiem o co dyskusja ale totalnie poza nią – ja mówię wprost że od dawna robię to tylko dla hajsu a niebawem nawet i to nie będzie mnie w stanie zatrzymać w MMA.

  Dziękuję, dobranoc.

 159. Nie wiem o co dyskusja ale totalnie poza nią – ja mówię wprost że od dawna robię to tylko dla hajsu

  Dyskusja jest o bylejakosci, wiec Ciebie to nie dotyczy.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.