Największa organizacja MMA w Polsce powraca do swoje kolebki – Warszawy, w której rozpoczęła się historia KSW. Już 5 marca KSW 34 zagości na warszawskim Torwarze. Ostatni raz KSW pojawiło się w stolicy prawie dwa lata temu

Oprócz jeszcze nieogłoszonej walki wieczoru, w głównych walkach pierwszej gali KSW w 2016 roku kibice zobaczą dwa pojedynki o pasy bronione przez najmłodsze gwiazdy Federacji Borysa Mańkowskiego i Tomasza Narkuna.

Świeżo upieczony mistrz kategorii półciężkiej Tomasz Narkun (MMA 11-2, 1 KO, 10 Sub) oraz mistrz kategorii półśredniej Borys Mańkowski(18-5-1, 3 KO, 7 Sub) będą chcieli pokrzyżować plany pretendentom i zachować zdobyte tytuły.

Najdłużej broniący tytułu czempion dywizji do 77 kilogramów po raz trzeci wejdzie do klatki z pasem na biodrach, aby znów stanąć przed wymagającym rywalem. Na KSW 32 w Londynie „Diabeł Tasmański” pokonał Jessiego Taylora.

Nowy najmłodszy mistrz Federacji KSW po doskonałym występie podczas historycznej gali KSW na Wembley zaskoczył wszystkich i w pierwszej rundzie znokautował Gorana Reljicia. Teraz Berserker będzie chciał udowodnić swoją supremację w kategorii półciężkiej.

Ogłoszona przed chwilą gala KSW w Warszawie jest oczywiście kontrą na plany organizacji Fight Exclusive Night. Organizacja Pawła Jóźwiaka ogłosiła kilka dni temu że FEN 11 odbędzie się 19 marca, również na warszawskim Torwarze. Nie trzeba chyba tłumaczyć jak w ciężkiej sytuacji będzie FEN jeśli nie wycofa się z tego pomysłu i zorganizuje imprezę zaledwie 2 tygodnie po wyprzedanym Torwarze.

3 KOMENTARZE

  1. NO 5 gal pewnie niestety nie będzie. Marzec potwierdzony,następnie pewnie maj i przypuszczam Ergo,, wrzesień/ październik i grudzień. Tym bardziej że polsat zapowaida kolejne gale z cyklu PBN, a to też trochę komplikuje sytuację, bo panowie K i L też mogą być w takie projekty angażowani.

  2. panowie chciałem sie zapytać ponieważ nigdy nie bylem na Torwarze czy widoczność z sektora K bedzie bardzo tragiczna ? mam możliwość kupna 3 biletów w dobrej cenie i nie wiem czy jest sens :/

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.