Polsko-brytyjski skład sędziowski będzie obsługiwał pierwszą historyczną galę KSW poza granicami kraju. Sędzią głównym KSW 32: Road to Wembley będzie tradycyjnie Tomasz Bronder, a oprócz niego rozjemcami w okrągłej klatce będą znany z KSW 31 Anglik Rich Mitchell oraz Piotr Michalak.

Pojedynki punktować będzie trzech Brytyjczyków Ben Cartlidge, David Lethaby i Mark Collet oraz Polacy Maciej Motylewski i Cezary Wojciechowski. Sędzią czasowym będzie Andy Barker.

24 KOMENTARZE

 1. KSW nie zaprosiła Leszka Pawlęgi i Ireny Preis czołowych polskich sędziów? 🙂
  Dobrze że skład sędziowski jest po połowie.

 2. Recha

  KSW nie zaprosiła Leszka Pawlęgi

  Spike

  I taki skład powinien być normą, bez żadnych Pawlęgów.

  Wskażcie, proszę, walki (poza moks vs. mańkowski), które źle punktował Pan Leszek.

 3. Zwróćcie proszę uwagę, że jeśli weźmie się imię i nazwisko David Lethaby i usunie się z niego kilka liter, doda kilka innych oraz odpowiednio się je uporządkuje to otrzymamy Leszka Pawlęgę.
  Przypadek?

 4. Brawo za Motylewskiego, generalnie cały skład bardzo zacny. Byle do jutra. Ważenia chyba jak zawsze nie ma live 🙁

 5. Bardzo dobrze. Propsuję – jawność jasność przejrzystość sędziowania oraz fachowość sędziów – właśnie tędy droga i to świadczy o pełnym profesjonaliźmie.
  Brawo @Wojsław Rysiewski

 6. Fresh

  Wskażcie, proszę, walki (poza moks vs. mańkowski), które źle punktował Pan Leszek.

  Nie czuję się wywołany do tablicy, żeby daleko nie szukać @Charles Bronson podał świeży przykład. 😉

 7. jak KSW 33 z Mamedem/Materlą ma być dużą galą to niech znowu Herba Deana sprowadzą jeśli już mówimy o sędziach. co do składu nie ma co narzekać, jednak, żeby było maksymalnie obiektywnie można by zatrudnić sędziów z innych krajów niż Polska/Wielka Brytania chociaż jasne, że to nie po drodze.

 8. Charles Bronson

  @Fresh serio chcesz wszystkich walk? Ze świeżych to mogę rzucić przykład ostatniej walki Gniadka na BA.

  wszystkich moze nie ale kilka najbardziej razacych przykladow, przegladalem wyniki sedziowanych walk i punktacje Pawlegi nie odbiegaly od pozostalych w sedziow punktowych

 9. A propos Pawlęgi i Gniadka to pamiętam KSW30 – pojedynek z Zawadzkim. Pawlęga daje 30-28 dla Zawadzkiego. Przypomnę, że walka zakończyła się.

 10. Jeszcze kilka miesięcy temu włodarze zapowiadali, że Herb Dean powróci do KSW na Londyn. Jak widać, nic z tego nie wyszło a szkoda, bo Amerykanin sędziował ostatnio w Rumunii chociażby walkę debiutującego w MMA – Rico Verhoevena.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.