materla_ksw26

Zapraszamy wszytkich fanów MMA na transmisję z ważenia przed galą KSW 31: Materla vs. Drwal. Zawodnicy wejdą na wagę o 16:00, by dopełnić formalności i stanąć naprzeciw siebie ostatni raz przed sobotnim wydarzeniem.

O KSW 31

Gala KSW 31 odbędzie się już 23 maja w ERGO Arenie, a walce wieczoru kibice zobaczą pojedynek mistrzowski w wadze średniej z udziałem Michała Materli (21-4, 3 KO, 12 Sub) i toczącego swój pierwszy pojedynek dla KSWTomasza Drwala (21-4-1, 12 KO, 6 Sub). Oprócz nich w głównych walkach trójmiejskiego wydarzenia wystąpiąMariusz Pudzianowski (8-3, 2 KO, 2 Sub) w starciu z członkiem legendarnej rodziny wojowników Rollesem Gracie(8-3, 8 Sub) oraz broniący tytuły KSW w wadze ciężkiej Karol Bedorf (11-2, 3 KO, 3 Sub), który skrzyżuje rękawice z Peterem Grahamem (MMA 11-8, 10 KO).

Wydarzenie będzie można oglądać w całości na www.KSWTV.com.

9 KOMENTARZE

  1. Działa już na onecie i ten link który ktoś dał wyżej ale na IE a na chrome nie,…

  2. Ta jakość serio jest taka cienka czy to u mnie coś jest nieteges?? Bo jak serio to ma taką jakość, no to trochę śmiesznie, bo już Janusz Kowalski zrobiłby lepszego streama. Tak szczerze 😉

  3. 'Dziekujemy za udział w transmisji' – przynajmniej to dobrze dziala….Bedzie mozna jeszcze raz gdzies to obejrzec i przezyc emocje ponownie?

  4. Te ważenie to festyn? cyrk? wiocha? Czasami mam wrażenie, że osoby piszące takie głupoty mają ciężką sytuację w domu lub nawet problemy z głową. Wy chyba nie macie innych problemów, niż pisanie, że przeszkadzał wam jakiś typ, który i tak robił tam dobrą robotę, pobudzał do braw itp. Ważenie miło się oglądało, zrobiło emocjami robotę, PPV już wykupione i jutro oglądam.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.